Skocz do zawartości

Mack Hauler - American Superliner - 3820 Italeri 1:24 + złom


copycat

Rekomendowane odpowiedzi

Na oczy już nie widzę i upaćkałem model mieszanką Mud Pactry, wikolu i gładzi tynkowej, boję się że popsułem całkiem fajny model. Bo wygląda mniej więcej tak:

north-for-a-load-of-long-wood-wiliston-lake-in-the-background-northern-bc.jpg

louie-at-louies-on-the-road-to-the-kemess-mine-his-place-is-south-of-waynes-hill.jpg

Zdjęć dzisiaj nie dam, bo sił nie mam, a i tak wikol jeszcze schnie jutro przetrę pactrą weathering, da mi to ciemniejszy odcień błotka, będzie bardziej mokre i jeszcze dodam ciemny brąz. A i tak pewnie nie skończę, choć już zbiorniki przyklejone, kabinie brakuje tylko tylnej szyby i ozdób. Sie zobaczy, może do północy się wyrobię.

 

Edit z rana po "wyspaniu się" nie wygląda to tak źle, jeszcze trochę błota z aero, przyciemnić to tak jak pisałem i gra muzyka. Niestety teraz to widzę koła przód powinny być 4mm bardziej do przodu, ciut źle wyliczyłem . Tylko, że na tym etapie to już nic nie poradzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 110
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Foty , foty Panie

Coś mi się pop..myliło i myślałem że konkurs trwa do końca marca, a tu mam czas do niedzieli . A więc foty, chciałem rzutem na taśmę za pięć dwunasta zrobić tyle żeby się nadawał do galerii, ale na dzisiaj się nie dało. A tu jeszcze mam 4 dni, więc zdążę. Model w tej chwili wygląda tak:

CRW_4359.jpg

CRW_4360.jpg

CRW_4361.jpg

CRW_4362.jpg

CRW_4363.jpg

CRW_4364.jpg

Do niedzieli to ja nawet ładunek zrobię. Nieprzyzwyczajonym do brudu i błota cywilom chcę powiedzieć, że to jasne błoto dostanie jeszcze przecierkę czymś ciemniejszym. Powinno wtedy lepiej wyglądać. Na dodatek ciężaróweczka ma jeździć po lesie, więc takie ufajdanie wchodzi w grę, ale na spokojnie je poprawię. Przejadę po całości mgiełką błotka żeby fajnie szyby wyglądały, widać na nich maski, czyste będą tylko ślady po wycieraczkach

 

A teraz lecę spać bo mało nie zasnąłem dzisiaj w pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego przerwałem wczoraj brudzenie, zbyt zmęczony byłem. A ten kolor żółty przetrę czymś ciemniejszym. Bo niby to kolor Mud, ale coś nie tak i bez przecierki się nie da, już wcześniej tego próbowałem na kołach efekt mi się podobał. Błoto nie jest jeszcze skończone!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu ten komin lewy taki krzywy?

Kominy nie są przyklejone, może dzisiaj dorobię jakieś mocowanie. Nieprzyklejone są również kłonice, osłona kabiny(chyba jest trochę za wysoka, może ją zmniejszę z 1-2cm), sama kabina trzyma się tylko na podstawkach, brakuje tylnej szyby, chlapaki pomalowane tylko z jednej strony schną, nie ma mocowania maski, jest tylko nałożona na kabinę i zderzak. Nie mam jeszcze tylnych świateł, choć są już miejsca na nie z pomalowanym odbłyśnikiem. Chciałem te miejsca zalać clearem humbrola ale jest za żółty, na czerwone światła to by się i może nadawał, ale na białe to już nie. A w sklepie akurat nie było clear fixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.