Skocz do zawartości

Sd. Kfz. 251/1 AFV CLUB_____Zimowa Droga


danielodziem

Rekomendowane odpowiedzi

Klasa 5 - Dioramy

Specjalna 1 - Najlepsza relacja z prac warsztatowych

Specjalna 3 - Najlepsza interpretacja tematu konkursowego

 

Ponieważ znalazłem dużo wolnego czasu i jeszcze więcej przed świętami,postawiłem na szybkiego zrobić pojazd w malowaniu zimowym z małą leśną droga jako podstawka.

 

oto in box pudełka firmy AFV( z powodu goniącego mnie czasu,konkurs trwa do końca grudnia.będzie mniej zdjęć a więcej pracy)

20151118_132904_zpsqankoznv.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No faktycznie grun ci się bedzie palił pod nogami. Drzewka ładne, a jak je jeszcze trochę śniegiem przypruszysz to już będa całkiem cacy.

To nie śnieg.

To jest masa podkładowa.teraz pracuje nad ziemią.korzenie jakieś krzaki.pigmenty.I na koniec śnieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz chlopie tempo jak nieprzymierzajac Daz... Fajnie Ci to idzie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolne gałęzie możesz jakimś brązem potraktować (zeschnięte/podgniłe igliwie). Jak choinki posypiesz śniegiem, to zieleń straci moc, zawsze przedtem możesz pobawić się w cieniowanie. Śniegu dodaj po ustawieniu modelu, będzie Ci łatwiej rozplanować, bo teraz na razie wygląda, jakby szron osiadł.

Tempo podziwiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolne gałęzie możesz jakimś brązem potraktować (zeschnięte/podgniłe igliwie). Jak choinki posypiesz śniegiem, to zieleń straci moc, zawsze przedtem możesz pobawić się w cieniowanie. Śniegu dodaj po ustawieniu modelu, będzie Ci łatwiej rozplanować, bo teraz na razie wygląda, jakby szron osiadł.

Tempo podziwiam.

to tylko biała farba jako podkład pod śnieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze ,że świerki całkiem fajnie wyglądają. Ale wydaje mi się ,że w rzeczywistości wyglądają gorzej trochę niż na zdjęciu. Efektowne drzewko gotowe ciężko znaleźć ,a tobie chyba się udało. Dopisz jaką mają wysokość bo w sklepie mają różne wysokości.

 

Co do śniegu to bym skropił drzewka wodą. Posypał sodą oczyszczoną tak długo aż efekt mnie zadowoli. Jeśli robisz to pierwszy raz to lepszej metody chyba nie znajdziesz.

Spróbuj na próbce. A się przekonasz. Masz dwa tygodnie. I bez żadnego kombinowania z farbami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24:23 dopieszczenie farbą olejną zakończone.

Poniżej fotki po malowaniu i odrapaniu.

20151205_134828_zpsswggtj9s.jpg

20151205_134842_zpsuevpibbl.jpg20151205_134853_zps9pxbwjnu.jpg

Po zakończeniu zabawy z olejnymi farbami wygląda jeszcze inaczej.jutro.aA raczej dziś wieczorem wrzucę fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.