Skocz do zawartości

Tu-160 1:72 Trumpeter


fulcrum_29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Miałem kilka miesięcy przerwy :( ,ale jestem

I wrzucam kilka fotek Tu-160, zestaw to Trumpeter ,pracy dużo bo ponad 600 części,niestety nie zrobiłem wychylonych klap ,bo model musi stać na półce ze złożonymi skrzydłami ,a widziałem takie fotki w necie i jakoś nie przypadły Mi do gustu.Nie posiadam też zdjęć wnętrza bo model zacząłem kilka miesięcy temu ,a moja żona wyczyściła kartę w aparacie przed wyjazdem na urlop Wielka szkoda bo było bardzo fajne :(

 

Pozdrawiam

 

PICT1273.jpg

 

PICT1274.jpg

PICT1275.jpg

PICT1277.jpg

PICT1282.jpg

PICT1284.jpg

PICT1271.jpg

PICT1259.jpg

PICT1269.jpg

PICT1270.jpg

PICT1260.jpg

PICT1259.jpg

PICT1258.jpg

PICT1263.jpg

PICT1268.jpg

PICT1266.jpg

PICT1264.jpg

PICT1262.jpg

PICT1261.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że wnętrze komór bombowych i wewnętrzne powierzchnie drzwi tych komór, mają mieć właśnie taki kolor? Znając Ruskich i ich sprzęt, stawiałbym na kolor jasno szary bądź średnio szary błyszczący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej może być . W latach 80 Rosjanie stosowali dwa kolory jako podkładowe /zabezpieczające płatowiec . Własnie taki zółto szaro zielonkawy , gdzieś do około 86/87 roku i tym kolorem były tryskane wszystkie nasze Su-22. Oraz po 87 na czerwono ,taki sam kolor jak samoloty amerykąńskie ,z tym że czerwony był stosowany przede wszystkim na wewnetrzne powierzchnie paneli luków i itd w połączeniu z właśnie z primerem żółtawym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolor komór jest ok ,nawet gdzieś powinienem mieć fotki wnęki przedniego podwozia w takim samym kolorze jak komory bombowe

A mnie się wydawało że upaćkałem za bardzo,ale na białym połysku i z lampą błyskową tego tak nie widać ,jak na półce(nawet żona pytała ,po co upaprałem taki ładny biały samolot?)

Może uda mi się zrobić jakieś inne fotki w tygodniu( ale nie obiecuję)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny model. Już jego rozmiary robią wrażenie, a do tego dochodzi rewelacyjne wykonanie

Tu-160 w parze z Tu-95 to jedno z moich modelarskich marzeń, ale ze względu na rozmiary obu maszyn chwilowo nie do zrealizowania, tym bardziej cieszy mnie fakt, że można to cudo obejrzeć na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pięknie wykonany wielki grzmot ! jak dla mnie to super wykończony - delikatne brudzenie, a wypłowiałe powierzchnie dielektryczne tylko dodają realności ! No i ta kalka - Ilia Muromiec - kapitalna sprawa Gratulations !!

 

pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.