Skocz do zawartości

CF-18A Revell 1/72


szarymouse

Rekomendowane odpowiedzi

Każda "rura" na tym forum łechce moją modelarska próżność. Jakiś czas temu stanąłem przed poważnym problemem zdjęć, jakiś czas temu też zacząłęm się uczyć ich robienia, więc powiem tak, model wygląda nieźle ale fotki sa niewyraźne, zbyt ciemne tło i zbyt krótki okres naświetlania, lub drżała ręka. Całkiem nieźle zrobiony, i jeśli mogę to poproszę o poprawę fotek. Za każdy współczesny samolot Model wyglada na nieźle zrobiony .Mogę się przyczepić do AIM 9 - tek mają złą kolorystykę, aim 7 również, i cały model jest za czysty jak na horneta. Były to konie pociagowe Navy więc wypadałoby go trochę "utetłać"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do oglądania

Tylko ogladania?

Myslalem ze mozna wytknac kilka niedociagniec takich jak nieobrobione wloty powietrza, brak haka do ladowania i grubo polozona farbe.....

ale skoro ogladac to juz nic wiecej nie pisze.

Temat ciekawy bo sam jestem w trakcie sklejania Hornete [w nieco wiekszej skali].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Marku co ustrzeli oko profesjonalisty to ustrzeli, nie to co moja Amatorszczyzna Ale model i tak mi sie podoba bo to rura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe Przemku chodziło Ci chyba o HARMy nie, a nie o Sparrowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być inne malowanie. W wersji kanadyjskiej ten samolot jest wielobarwny oraz ma bardzo urozmaicone kamo. Ty walnąłeś go na szary i dodałes kanadyjskie znaki... Tylko nie wiem bo miałem taki sam i w moim były linie wklęsłe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ten samolot teraz ma inne malowanie (jedno z najpiękniejszych jakie widziałem) ale wcześniej był szary i takiego chciałem. Czytałem o tym modelu w internecie inni też mieli wypukłe linie więc może jakiś inny zestaw miałeś?(albo ja )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus za to, że Hornet, plus za to, że kanadyjski, ale niestety spora krecha za malowanie i wykończeniówkę. Jak już zostało powiedziane wcześniej, farba położona jest dość grubo i na powierzchni modelu znać smugi. Rama oszklenia również nie jest idealnie równo wymalowana. Może gdyby do tego tygodnia prac dodać jeszcze parę dni, to byłoby jeszcze lepiej. Póki co jest ok, ale jeszcze sporo pracy przed Tobą.

 

Sklejałem ten model w malowaniu tygrysim jeszcze szczenięciem będąc i bardzo miło go wspominam. Może jeszcze kiedyś uda mi się go upolować w tamtym właśnie malowaniu

 

Powodzenia w następnych projektach!

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemnie ogląda się ten model mimo widocznych na nim kilku niedociągnięć. Zainteresował mnie bo sam też powoli przymierzam się do Horneta. Co do merytoryki się nie wypowiadam, bo póki co nie bardzo znam temat. Podobnie jak kornik_69 myślę, że powinieneś wolniej i dokładniej budować swoje modele. Patrząc na całkiem fajne efekty tygodniowej pracy aż miło pomyśleć co mógłbyś wystrugać pracując nad modelem np. 3 tygodnie.

Pozdrawiam i chylę czoła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.