Skocz do zawartości

Fw-190d Michaelski


konrad1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam wam do zaprezentowania samolot firmy master craft skala 1:72 składałem go od stycznia do dziś co tam będę więcej gadał oto fotki:

3484ce7a7c4df355.jpg

c194738ddad6ff31.jpg

bb66e29945b6eda7.jpg

d4a641025e10ef25.jpg

a052fe76a933a94c.jpg

e36868c3c3b4a60c.jpg

podro.Konrad1 i sorki za jakość fotek bo robione samsungiem e250 bo nie posiadam aparatu cyfrowego

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model nawet okey ale:

-zacieki wygladaja jak woda z sola :P chyba ze to wina zdjecia.

- owiewka kabiny jakos słabo przylega do reszty.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko gratuluję talentu we wciskaniu stateczników pionowych ze sterem wysokości tył na przód.

P.S. I śmigła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota, trzeba mieć dużo talentu żeby stateczniki i skrzydła wkleić lotkami od strony natarcia.... Hmmm odrzut KM'ów ma zapewne funkcję dopalaczy... A może założyłeś że Fw-190 ma śmigło pchające?

 

A tak na serio: Co to K*** żart jest czy co? Proszę powiedz mi, że oszołomiony jakością modeli MasterSraftu postanowiłeś złożyć coś oryginalnego.

 

 

Model nawet okey ale:

-zacieki wygladaja jak woda z sola :P chyba ze to wina zdjecia.

- owiewka kabiny jakos słabo przylega do reszty.

 

pozdrawiam

 

Kolejny żartowniś?(bo jak dla mnie to to akurat jest mniej rażące)

 

 

Eeech czyżby 1/72 zaczynało odchodzić do strefy kpin i zapomnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurde, nie zauważyłem, że skrzydła też są tył na przód Po prostu nawet jakbym zauważył, to bym nie uwierzył...

No i od stycznia można zdążyć wygładzić łączenie połówek kadłuba?

Który to Twój model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam wam do zaprezentowania samolot firmy master craft skala 1:72 składałem go od stycznia do dziś co tam będę więcej gadał oto fotki:

 

 

Pewnie tak dlugo zajelo mu wciskanie tych skrzydel na odwrot.

 

Kolego Konrad1 ten model to falstart, musisz sprobowac jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mój 2 model w skali 1:72 ogólnie składam 1:24 sorki że było to tył na przód ale już poprawiłem i nie mam 3 lat tylko 13 !!

 

Dobra, dobra spokojnie pokaz nam inne i jak sie mylimy to przeprosimy. Nie poddawaj, sklejaj dalej, nie od razu Rzym zbudowano.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mój 2 model w skali 1:72 ogólnie składam 1:24 sorki że było to tył na przód ale już poprawiłem i nie mam 3 lat tylko 13 !!

 

Istnieje jednak internet, instrukcja składania modelu, forum, ale widać, że nie skorzystałeś z tego i twój modle wygląda jak wygląda... I nie krzycz na innych tylko weź model do ręki i zobacz jak on wygląda.

 

Poza tym ten model powinien jakoś mniej więcej tak wyglądać... http://www.cebudanderson.com/images/erikgerman3.jpg

 

Dobra wracam do Hawkera bo mi zaraz odleci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O modelu zostało już napisane wszystko , ja poprzyczepiam się do zdjęć .

 

Sam mam taki sam telefon jak Ty i z tego co wiem da się nim robić o wiele lepsze zdjęcia .

 

Przede wszystkim fotki które dałeś są niedoświetlone - postaw sobie zwykłą lampkę biurkową jako dodatkowe źródło światła , ustaw balans bieli w telefonie i powinno być ok .

 

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konrad, za drugim razem podejdź do tematu bardziej poważnie, a efekt będzie na pewno lepszy.

Reggy, uśmiałem sie z Twojego posta :-))

Nawiasem mówiąc mój syn też ma 13 lat i nie jest mistrzem modelarskim, ale on potrafi sie uwinąć z modelem w godzinę(z malowaniem)

A ty 3 miesiące .....

Ja czekam na następny Twój model, i licze, że zrobisz postęp:-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie robiłem go codziennie przez 3 miesiące może się źle wyraziłem ja go mam od stycznia a składam go od lutego ale ja kleję modele co tydzień w niedziele bo nie mam czasu bo muszę się uczyć jak bym go składał to w 4godz. bym się uwinął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, jeżeli jest to Twój kolejny model, a jeden z pierwszych w skali 1:72, to boję się pomyśleć, jak wyglądają te w Twojej koronnej skali 1:24?!?!?!?!?!

 

Mi by było przykro pokazywać takie modele na takim Forum, gdzie jest naprawdę wysoki poziom. Raczej bym zaczął, od proszenia o dobre rady bardziej doświadczonych Forumowiczów, a dopiero potem przedstawił swoje prace - modele.

 

Ale nie przejmuj się, tylko weź sobie te rady do serca i dalej sklejaj, gwarantuje Ci, że każdy następny model będzie dużo lepszy od poprzedniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konrad1 ja też się wstydzę moje pokazywać... nie dorastam do poziomu niektórych modelarzy tego forum:(

 

Co do braku czasu to wiem jak to jest bo sam mam go mało, ale udało mi się skończyć Hawkera, potrzebuję tylko lakier matowy i pokażę go w galerii, dostanę pewnie baty i zastanowię się nad robieniem kolejnego modelu i nad tym jak pominąć błędy

 

Nie wiem jak wam ale mi się podobają moje modele chociaż są niektóre brzydkie
nie ma to jak samokrytyka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czekam na galerie twojego modelu i nie wiadomo czy dostaniesz baty :D

Będzie będzie, czekam tylko na lakier bo na razie to trafią tylko fotki uzupełniające do warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Powiem tak Konrad1 mój 7 letni brat ostatno skleił Mustanga Academy w 1/72 i jego model prezentuje się o niebo lepiej.Zacznij od internetu , przeglądanie różnego rodzaju stron modelarskich pytania na forum itp.Ja niechce Cię zniechęcić ale to co prezentujesz jest żałosne.Zobaczyłem też stronę którą poleciłeś, i się przeraźiłem, jak się to ogląda to przychodzą myśli samobójcze.Ludzie robicie stronkę internetową o modelarstwie zamiast całymi dniami przesiadywać na prawdziwych forach i pobierać naukę od innych.

 

Życzę powodzenia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.