Skocz do zawartości

T-80UD Skif 1:35


Tomek Mroczkowski

Rekomendowane odpowiedzi

"I nadszedł dzień sądu..."

 

Tak zaczyna się zazwyczaj jakiś horror, czy ta galeria jest podobna? No w kilkudziesięciu procentach może i tak... No cóż Skif jakością popisywać się nie lubi więc trzyma tradycję dalej... Polecam Zvezdę bo nawet jeśli zły model to lepszy od tego. "No ale może ma plusy..." ktoś krzykną w oddali... No ma

-Cena

-Dużo nierozpadających się kalek

-Cena

-Ładne pudełko

-I cena

A jeszcze cena mówiłem? Nie ?! A to jeszcze cena... choć mała nie jest ale i tak ok 40 zł da się wydusić na taki model, malowanie dla mnie nie wyszło, ale się zbytnio nie przejmuje, bo co ja tracę O czym zapomniałem? Jeśli tak to napiszcie

 

Zdjątka

P2210009.JPG

P2210002.JPG

P2210003.JPG

P2210004.JPG

P2210005.JPG

P2210006.JPG

P2210007.JPG

P2210008.JPG

 

3...2...1... a dobra wyślę to na forum, niech się pośmieją, bo dawno nic nie dawałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja tak. Sam nie przepadam za współczesnym rosyjskim sprzętem, to i ten czołg sam w sobie mi się nie podoba. Sam model wygląda jakoś sztucznie i powiem szczerze, że nie wiem dlaczego, tylko odniosłem takie wrażenie. Zbirniczki na paliwo to ona w skali1/1 tez są takie krzywe co do osi pojazdu czy to błą Skif-a? Brudzenie: dlaczego gąski są takie czyste jeśli dół pojazdu jest dość brudny? No to chyba tylko tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie model mi się podoba i wygląda bardzo przyjemnie, ale mam kilka uwag. Po pierwsze średnio podoba mi się to błoto, wygląda jakoś dziwnie.

Druga rzecz, tak jak wspomniał Kacperek, dół czołgu uwalony, a gąsienice czyste, ale jest kilka plusów. Podoba mi się kamo tego czołgu oraz fajnie wygląda ta zwinięta szmata na wieży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...

To ja od siebie.

Błoto jak dla mnie nie naturalne, a i gąski jakieś takie za czyste, jeśli reszta ubabrana. Jednakże nie to mnie najbardziej razi w twoim poście. Najbardziej rażąca dla mnie jest polszczyzna której używasz. Jest jedna zasada (chyba, że Twoi poloniście nie zwracali na to uwagi, w co nie wieżę), nigdy, przenigdy nie zaczyna się zdania od...NO.

 

Reszta ogólnie do przyjęcia. I jeszcze jedna rada. Tomek, spróbuj zainwestować w aerograf. Nie musisz od razu kupować IWATA'y, czy AZZTEC'a, bo są tańsze rozwiązania, tak na dobry początek.

 

Powodzenia

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakże nie to mnie najbardziej razi w twoim poście. Najbardziej rażąca dla mnie jest polszczyzna której używasz. Jest jedna zasada (chyba, że Twoi poloniście nie zwracali na to uwagi, w co nie wieżę), nigdy, przenigdy nie zaczyna się zdania od...NO.

 

Wiem, że zdania od "no" się nie zaczyna, chyba, że operuje się językiem hiszpańskim. Nie mniej to jest forum gdzie forma wypowiedzi jest luźna, używam języka potocznego i mogę moja wypowiedź zacząć nawet od "że". Dodatkowo zacząłem zdanie od "no" w postaci czyiś słów, wyraźnie są objęte cudzysłowem.

 

I jeszcze jedna rada. Tomek, spróbuj zainwestować w aerograf. Nie musisz od razu kupować IWATA'y, czy AZZTEC'a, bo są tańsze rozwiązania, tak na dobry początek.

 

Co do aerografu, wątek jest dla mnie póki co zamknięty, modelarstwo zeszło na dalszy plan, klasa maturalna więc i mniej czasu. Kiedyś zapewne wrócę do modeli z większą ilością czasu, ale obecnie mam 2 rozgrzebane i praktycznie żadnego czasu na budowę ich.

 

Pozdrawiam!

Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach kwestii językowych pozwolę sobie zauważyć, iż także doradcy potrafią miewać problemy, kiedy w coś nie "wieżą"

 

Działam w lotnictwie i nie mogę się wypowiedzieć na temat modelu ze zbyt dużym znawstwem. Jednak co do zasady podobają mi się współczesne radzieckie/rosyjskie czołgi, a czytając wypowiedzi kolegów przychylam się do ich opinii zarówno co do plusów jak i minusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.