Skocz do zawartości

Flakpanzer IV Wirbelwind


Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przyłożyłeś się do układu jezdnego,trochę jakby ci się nie chciało albo zbyt szybko go skończyłeś

 

Modelik długo się nie kleiło ale jestem z niego zadowolony, w żywcu zajął 3 miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale tylna płyta wygląda tragicznie. Kompletne zaniedbanie detali. Dodatkowo wygląda na to, że koła napinające są wklejone krzywo. To samo tłumik. Jest przesunięty w prawo, albo jego mocowania za bardzo w lewo. Co tam robi "wydech" silnika obrotowego wieży? Wirbelwind go nie miał.

Pojemniki na zapasowe lufy też krzywo zamontowane.

Ściany wieży grube jak z pancernika... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że miejsce na podium nie świadczy o poziomie wykonania modelu. Ocena jest zawsze subiektywną oceną sędziego,jemu może się podobać natomiast wady i niedoróbki widzimy na zdjęciu.Model wykonuje się dla samego modelu i dla siebie .Jeśli jesteś z niego zadowolony to ok. Ale to co napisali koledzy wyżej to prawda i żaden sędzia tego mie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklejałem ostatnio Panzera IV H z Academy, sklejał się (mimo wielu negatywnych komentarzy) nawet fajnie - wracam do tematu, modelik jak widzę to te same podwozie (nawet dodatki identyczne) i tylko wieża zmieniona na tę wieżyczkę.

Co do krytyki, już takową wykonali przedmówcy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojemniki na zapasowe lufy też krzywo zamontowane.

 

Zdarzył się wypadek, ale zostaną naprawione.

 

Ściany wieży grube jak z pancernika... :/

 

To już wina producenta.

 

Białe kamo jak dobrze zauważył Aleks Kornafel, bardziej przypomina, jak by go złapał mróz niż biały kamuflaż

 

Białe kamo to dość trudna sztuka osobiście myślałem że efekt będzie lepszy ale człowiek uczy się na błędach.

Myślę że miejsce na podium nie świadczy o poziomie wykonania modelu. Ocena jest zawsze subiektywną oceną sędziego,jemu może się podobać natomiast wady i niedoróbki widzimy na zdjęciu.Model wykonuje się dla samego modelu i dla siebie .Jeśli jesteś z niego zadowolony to ok. Ale to co napisali koledzy wyżej to prawda i żaden sędzia tego mie zmieni.

 

Co do oceny na konkursie zgadzam się, o ile się nie mylę ocenianie polegało na podoba się , nie podoba się ale nie jestem pewien.

Zdjęcia modelu dałem w celu przeczytania na ten temat innych forumowiczów, to ze jestem zadowolony z modelu nie znaczy że nie widzę w nim błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białe kamo to dość trudna sztuka osobiście myślałem że efekt będzie lepszy ale człowiek uczy się na błędach.

Znam ten ból, kiedyś również miałem z tym trudności, ale wszystko jest do wyrobienia. Ćwicz, a będzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...bo na wiosnę wyjechał?

Generalnie kamuflaż zimowy przydałby się zrobiony na lakier do włosów.

chyba lepiej by wyszedł. Generalnie model da się obejrzeć, ale Zbyszku jak zwykle fotografie powodują, że "gubi" on swoje plusy jakie zapewne ma.

Postaraj się o jakieś tło jednolite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.