Skocz do zawartości

Panzer IV 1:35 Academy


elefantes

Rekomendowane odpowiedzi

Do zakupu modelu skłoniła mnie bardzo niska cena, która w stosunku do tego co otrzymujemy w pudełku jest rewelacyjna Malowanie pędzlem, wg własnego "widzimisię". Oprócz anteny, którą dorobiłem z drutu brak jakichkolwiek dodatków. Model przyjemnie się sklejał, części w miare dopasowane. Jestem z modelu bardzo zadowolony, jak na moje możliwości wyszedł całkiem OK. Polecam:

 

577019b53a1a9239.jpg

06ccbe588b0f4882.jpg

dacdc602c553400e.jpg

d1650e42930f8a39.jpg

b4f5328bf47187e3.jpg

129746fab8a87de0.jpg

b6ca10ea6e98ecc4.jpg

b6d952fdb2ecc82b.jpg

da42ceef06c923fc.jpg

a844d2413f242d91.jpg

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, każdy z aktualnego swego poziomu, ciągnie wciąż wyżej, w rzeczy samej doskonaląc umiejętności............

 

Ale aż tak beznadziejnie nie wygląda 26icon_smile5.gif26icon_smile5.gif

 

edycja: PS. W pierwszym poście autor zaznaczył, iż wg. własnego widzimisię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten model jest tragiczny

dlaczego?

Przesadzone trochę z suchym pędzlem i trochę za duży kontrast pomiędzy niektórymi detalami, ale ogólnie jest fajnie.

 

Chodziło mi o model academy.... wykonanie bardzo fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumo zapewne miał na myśli, że wykonanie modelu przez Academy jest tragiczne

 

Edit:

Napisałem to w tej chwili co Ty Dumo.

 

A co do modelu, to fakt, odważnie i nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składałem ten sam model, jest gdzieś tu wystawiony. Uważam że model jest Tragiczny jak na firmę Academy :( Bardzo ładnie wykonałeś. Mam dwa ale, wyrzuć te ekrany, są strasznie grube, w rzeczywistości były o wiele cieńsze, płyty te miały 5mm grubości. Zrób z blachy. Weź puszkę po piwie i wytnij. Bardzo psują efekt te ekrany, bo sam model Rewelacyjny.

A ekrany z puszki po browarze wychodzą naprawdę Miodzio a wykonanie to chwila:)

Moje drugie ale to, to że model wydaje się trochę"przerysowany" tzn, jak zauważył kolega wyżej za duże kontrasty są między niektórymi detalami.

Ale prócz tych dwóch baboli, moim zdaniem modelik Klasa

 

viewtopic.php?t=23323

tu masz link, na którym jest z blaszanymi ekranami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Nawet z najgorszego zestawu można wycisnąć coś fajnego. Model podoba mi się. Jest klimatyczny i prezentuje się nieżle. Poza tym Kolega maluje pędzlem!

 

Co do samego zestawu, to ten i Stug IV, to stare przedprodukcyjne matryce Tamiya ( około 1970 r-wersja jeszcze do silniczka elektrycznego). Model posiada błedy , które już Tamiya nie posiadała. Nawet manekin jest ten sam co u Tamiya. Stare blaszki Eduarda z zimmeritem pasują do tych modeli...

Tak, tak , Szanowni Forumowicze! Jeszcze kilkanaście lat temu wszystkie modele tak wyglądały........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.