Skocz do zawartości

Abrams


morfeusz_76

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym o przymkniecie oka na merytoryczną stronę wykonania;)

 

Cholera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

...tak jest to produkt trumpka 1/35. Co do zabrudzeń to chciałbym je już nanieść na dioramce żeby wpasować maszynę w otoczenie..;).Robiłem delikatnego wash'a trochę się tego obawiając aby nie zalać zanadto powierzchni antypoślizgowej. Myślę że zrobię go jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne wykonanie.

SUper wyglądają te zdrapki na pługu, co ważne sensownie rozmieszczone obicia, fajnie przybrudzone burty, no i ładnie wyszły bambetle na wieży.

Jedyny zgrzyt to ten wash a właściwie jego brak.

Ale generalnie odbiór bardzo pozytywny.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wykonany Abramsik oraz tobołki , co do wascha nie bój się że ci zaleje anty poślizg gdyż jak masz dobrze zabezpieczone podłoże nadmiar możesz zawsze zmyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Nie znam się za bardzo na Abramsie więc i tak merytoryki bym nie ocenił

 

Przyłączam się do opinii poprzedników odnośnie wash'a i kurzenia. Teraz model wygląda trochę zabawkowo i trąci PCV. Wash (może jakiś brąz ?) stanowczo by go ożywił.

 

Bardzo podobają mi się bambetle. Abrams wygląda z nimi jak mały sklep spożywczy. Skoro oni mają tyle tobołów z napojami (i pewnie żarciem w plecakach) to skąd ta anemia ?

 

Całkiem niezły efekt obić udało Ci się osiągnąć na "zębach" pługa, jednakże te duże, odłupane płaty lakieru na łyżce są już chyba nieco przesadzone.

 

Popracuj jeszcze trochę nad nim bo warto. Model ma charakterek

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przyłączam się do opinii poprzedników odnośnie wash'a i kurzenia. Teraz model wygląda trochę zabawkowo i trąci PCV. Wash (może jakiś brąz ?) stanowczo by go ożywił.

 

Bardzo podobają mi się bambetle. Abrams wygląda z nimi jak mały sklep spożywczy. Skoro oni mają tyle tobołów z napojami (i pewnie żarciem w plecakach) to skąd ta anemia ?

Pozdrawiam

Kornik

Baaaardzo dziękuję za wszystkie wypowiedzi i wskazówki...z tą anemią to mnie zażyłeś;)...

Na pewno dostosuje się do podpowiedzi kolegów.

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle, co do rdzy na "odminowywaczu" nie dawałbym jej jeśli z założenia pług jest często wykorzystywany. Piaskowanie uniemożliwia osadzaniu się rdzy na nim. Boczne fartuchy z odcieniami różu średnio mi się podobają.

jeszcze błąd przez wielu powielany, wyrzutniki granatów dymnych są zbyt przekręcone w kierunku jazdy, popatrz na prawdziwe i jak możesz i chcesz napraw błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Czołgi Abrams to moje hobby i zawsze chętnie je oglądam, twój bardzo mi się podoba ale muszę się zgodzić że jest on stanowczo za czysty, pojazd który nam przedstawiasz to jak sądzę egzemplarz poligonowy bo brak mu paneli identyfikacyjnych tzw CIP i ma zainstalowany imitator strzałów oraz koguta, niemniej jednak powinien mieć jakieś oznaczenia jednostki do której należy tzw bumper code w wypadku twojego pojazdu umieszcza się je z tyłu nad żaluzjami silnika a z przodu na błotnikach lub na tych walcowatych elementach pługu. Co do czołgistów to nie wnikam czy mają oni anemię czy nie ale chełmy to oni powinni mieć raczej w jednym kolorze tzn ciemno piaskowym a słuchawki w kolorze olive green. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po dokładnym obejrzeniu Twoich zdjęć widzę że jest to późna wersja m1a2 która weszła do służby już po '' Irackiej Wolności'' czyli po roku 2003 dlatego sugerowałbym umieszczenie tego tanku na jakiejś ulicy miasta,żeby tam pasował musisz mu zlikwidować ten symulator strzałów nad lufą oraz tego pomarańczowego koguta.Proponowałbym też obejrzeć jakieś fotki w internecie odnośnie oznakowania tutaj niewiele Ci pomogę gdyż moje zainteresowania to głównie ''Pustynna Burza'' 1991 ale ogólnie tank jest OK. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.