Skocz do zawartości

KW-2 WCZESNY - Hobby Boss 1:48


Markuz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Długo zwlekałem z moja trzecią galerią na forum - planowałem wykonać małą podstawkę ale jakoś się nie złożyło. W między czasie rozpocząłem bardzo wymagający projekt czyli 7TP. A na dodatek z początkiem roku przypałętały się choróbska które skutecznie zniechęcają do modelarstwa.

W końcu jednak zebrałem się w sobie i wykonałem zdjęcia KW-2 którego rozpocząłem składać w październiku 2011 i po kilku przygodach jakoś udało mi się dobrnąć do końca. Tutaj warsztat

W projekcie tym pokusiłem się o waloryzację modelu własnymi siłami w postaci zagospodarowania przedziału silnikowego i pootwierania prawie wszystkiego co się dało. Przetestowałem zimowy kamuflaż kładziony na lakier do włosów. Wyszedł mocno sfatygowany ale takie było zamierzenie.

Zdjęcia poniżej.

Miłego oglądania.

DSC03393.JPG

 

DSC03394.JPG

 

DSC03395.JPG

 

DSC03396.JPG

 

DSC03397.JPG

 

DSC03398.JPG

 

DSC03399.JPG

 

DSC03400.JPG

 

Kilka zbliżeń.

DSC03401.JPG

 

DSC03402.JPG

 

DSC03403.JPG

 

DSC03404.JPG

 

I na koniec cała rodzinka KW

DSC03405.JPG

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna robota Marcinie!

 

Według mnie jest najlepiej i najciekawiej wykonany z całej trójki. Wspaniale udało Ci się oddać jego ciężar i masywność.

 

Gratuluję i pozdrawiam!

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, model wyszedł ci bardzo ładnie. Na tych zbliżenia rdza i ogół wygląda bardzo naturalnie. Ale mi poprzeczkę dźwignąłeś - w tym roku na pewno zacznę mojego tylko uporam się z tym Granatem. Czyżbyś się przesiadł na 1/35?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za miłe słowa i cieszę się że model się spodobał.

 

... Czyżbyś się przesiadł na 1/35?
Krzysztof skala 1:48 jest priorytetowa. Na 1:35 przesiadłem się tylko ze względu na brak modeli w mojej ulubionej skali i tylko w tematyce wrześniowej.

PS. Ten KW jest przecież w 1:48

PS2. Piotr dzięki za info na PW. Na pewno się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof skala 1:48 jest priorytetowa. Na 1:35 przesiadłem się tylko ze względu na brak modeli w mojej ulubionej skali i tylko w tematyce wrześniowej.

O... i trafiłeś w sedno. Brak dobrych polskich modele w mniejszych skalach żeby chociaż w 1:35 były fajne a to . Do tego szkoda że 1:48 jest tak mały wybór tylko te szwaby jankesi i czerwoni II wojny. Moje marzenie to świetne modele polskiej broni panc. od początków do dzisiaj. Może chociaż wrzesień mógłby się spełnić jakby zrobili nowiutkie modele 1:48 tak jak Ford T z RPM-u albo poprawili swoje wyroby 1:35.

Tak z ciekawości czemu niema modeli współczesnych w 1:48?

 

Co do modelu jestem za cienki aby komentować różne techniki i takie tam ale powiem że bardzo mi się podoba chodź dla mnie jest trochę za dużo zacieków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.