Skocz do zawartości

M-60 1/35 Academy


Jasiek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Mam nadzieję, że Was nie zanudzam ponieważ chcę przedstawić kolejny klamot z półki po renowacji.

Ponownie jest to model Academy. Nie wiem czemu kupowałem modele głównie z tej firmy. Może dlatego, że stosunek jakości do ceny był na przyzwoitym poziomie, a sklejalność też jest bardzo dobra. Komentarze i krytyka mile widziane. Czas na zdjęcia:

 

8f6d016de47487df.jpg

 

43e62fa9e078c4f1m.jpg 87008b266d12f281m.jpg dc9786471435865dm.jpg cfe0c10184337caam.jpg 882c81bbd6111455m.jpg 6a98740bffaecb33m.jpg 410c8737051ddc4em.jpg efd02a6cdf6fc54fm.jpg 6043d75ec66c103dm.jpg e4b05e2be1610a64m.jpg 4dea8eeeee692287m.jpg 51aa0fa400dde072m.jpg 160427e7443a9aaam.jpg e4f934bb2f6dfcdem.jpg e77dfa5a0b7470a5m.jpg e7b6697eadc378e9m.jpg 0c99b86aaf65337am.jpg 008c75038307f2e4m.jpg 9863758a5ca61875m.jpg 48edc03c6ce5101fm.jpg

 

Muszę zrobić większą podstawkę, bo na tej M-60, który jest dosyć pokaźnych rozmiarów, ledwo się mieści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ładny pojazd! Podoba mi się! Dobrze zlepiony, fajnie pomalowany, pobrudzony z umiarem. Wash osobiście robię mocniejszy ,ale to też zależy od modelarza i co mu się podoba. Obicia to rzecz gustu. Zawsze jest ich albo za mało, albo za dużo. Tu ich nie ma, no i dobrze...Nie ma się do czego przyczepić. Dobra robota i tyle w temacie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki marioba za opinie. Zgadzam się z Tobą całkowicie. Brudzenie i ślady eksploatacji zawsze będą jednym się podobały, a innym nie. Albo będą za słabe, albo zbyt intensywne. Wszystkim się nie dogodzi Najważniejsze, żeby podobały się nam, czyli wykonawcom. W końcu wykonujemy modele głównie dla siebie! Ale przedstawiając swoje prace na forum, musimy liczyć się z opinią innych. Dlatego nie boję się krytyki, a wszelkie uwagi które pomogą mi w przyszłości budować lepsze modele, zawsze będą mile widziane!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu. Jestem przyzwyczajony do wstawiania miniatur, ponieważ na forum kartonowym był taki wymóg. W jednym poście można było wstawić tylko dwa zdjęcia w pełnym rozmiarze. Jeżeli tutaj nie ma takich ograniczeń, to dla mnie bez różnicy jakie zdjęcia wstawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny prosty, aczkolwiek całkiem fajnie odrestaurowany i "podrasowany" model kolego Jaśku

 

Możemy uznać, że Wash już opanowałeś, widzę również, że podejmujesz pierwsze próby kurzenia, które wypadły ok. Jest ostrożnie i delikatnie, a jednocześnie nie ma w tym wszystkim sztuczności. Obicia to rzeczywiście rzecz gustu, ale myślę, że taki model jak Ty mógłby się bardzo fajnie prezentować gdyby go trochę poobijać. Mam nadzieję, że przy następnym projekcie czy też renowacji kolejnego "półkownika" o tym pomyślisz i spróbujesz się w to pobawić.

 

Zawsze można potrenować na boku

 

Pozdrawiam

Kornik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.