Skocz do zawartości

ZiŁ-131 z lotniskowym kontenerem AZOT 1:72


Grzes

Rekomendowane odpowiedzi

To pierwszy z serii modeli pojazdów lotniskowych jaką mam nadzieję zrobić.

Modelik ZiŁ-131 Command Vehicle z ICMu dostarczył kabiny i ramy podwozia. Buda azotu to totalna przeróbka wozu dowodzenia.

Model bez żadnych żywic i blach, za to z mnóstwem drucików i innych wynalazków jak karty telefoniczne i folie samoprzylepne... Powstawał 5 miesięcy.

No, starczy pierdół, zapraszam do oglądania...

 

Dodam tylko, że oryginał jeździ w 21.Bazie Lotniczej w Świdwinie (pozdrowienia i podziękowania dla dd1968)

 

22eb2dd49d6229e9.jpg

dac687774e2eb95d.jpg

909d6469cdbbdf33.jpg

309c834919d649f3.jpg

af3437d63bced2c0.jpg

e82226bdb848f349.jpg

f5db582d50a74ccd.jpg

a25c06ff4bc17ca2.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trójkąt rozpoznawczy z przodu nie jest troszkę za duży? Wydaje mi się że to całe kółko powinien mieć podobną średnicę co reflektor.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trójkąt rozpoznawczy z przodu nie jest troszkę za duży? Wydaje mi się że to całe kółko powinien mieć podobną średnicę co reflektor.

Si Sinior... Miałem problem ze znalezieniem tak małej "wycinaczki" do kółek, więc są one nieco większe, ale są tak przymocowane, że w każdej chwili do wymiany jeśli tylko uda mi się znaleźć odpowiedni rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie 35-tka, to znaczy, ze 72, tak? A czy jakis ciag dalszy tego lotniska bedzie? W sensie jakichs akcesoriow latajacych i innych takich...

 

Skala 1:72 ma wlasnie ta fajna zalete, ze mozna skompletowac sobie fajna diorame ze sprzetem jezdzacym, latajacym, figurkami i innymi takimi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie 35-tka, to znaczy, ze 72, tak? A czy jakis ciag dalszy tego lotniska bedzie? W sensie jakichs akcesoriow latajacych i innych takich...

Oczywiście ze tak !!! Samolotów Ci u mnie dostatek, na jednym ze zdjęc widać technika (wkrótce bedzie miał 11 kolegów), a pojazdy w ciągłej produkcji (niedługo APA)

Skala 1:72 ma wlasnie ta fajna zalete, ze mozna skompletowac sobie fajna diorame ze sprzetem jezdzacym, latajacym, figurkami i innymi takimi...

Dokładnie za to kocham 1:72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie super! Mam jednak małe "ale". Wydaje mi się że model wyglądałby lepiej gdyby podstawka przedstawiała kawałek płyt lotniskowych.

Co do czystości to dobrze że tak wygląda.

Samoloty wjeżdżające na CPPS są zawsze czyste (w szczególności koła).

Jeszcze raz super robota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okrągła podstawka na której stoi model jest dedykowana pod śmiglaki, a ponieważ na razie mam tylko taką, postawiłem do sesji na niej ZiŁka.

Obiecuję,że następny pojazd lotniskowy już będzie na właściwej podstawce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.