Skocz do zawartości

MB L1500S MiniArt-1-35


DARTH

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w kolejnej galerii. Pojazd z Bat. inżynieryjnego 197 Dyw. Piech. na froncie wsch. 1942r. Zestaw MiniArta jak najbardziej na plus- drobiazgowo odwzorowany, dobrze odlany, praktycznie żadnych nadlewek a co za tym idzie niewiele szlifowania, jakość dodatków, beczki, kany, skrzynie odrobinę słabsza. Do tego nie duży ale zupełnie wystarczający zestaw blaszek. Od siebie dodałem na pakę troche złomu Tamki i Tristara. Podstawka to tradycyjnie ramka do zdjęć oraz zielenina ModelScene oraz Woodland Scenics. Model malowany Vallejo do tego oleje Abteilung oraz pigmenty Mig. Budowa była przyjemna, a co najważniejsze udało mi sie zrealizować początkowe założenia. Miłego oglądania.

 

SAM_2784_zps0ea789eb.jpg

 

SAM_2787_zps29b98e87.jpg

 

SAM_2790_zpsec91eb8b.jpg

 

SAM_2792_zpsbced2c1a.jpg

 

SAM_2789_zps60cd8fc1.jpg

 

SAM_2786_zpsb47e62d8.jpg

 

SAM_2796_zpsce03af01.jpg

 

SAM_2795_zps525a4bcf.jpg

 

SAM_2810_zps212b371d.jpg

 

SAM_2799_zps241ff566.jpg

 

SAM_2802_zps36e1b513.jpg

 

SAM_2806_zps13f47a19.jpg

 

SAM_2800_zps515aff4f.jpg

 

SAM_2811_zps8837b5f8.jpg

 

SAM_2813_zpsd87d1562.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki progres w porównaniu do tego co miales tydzień temu. Naprawdę fajnie wyszedł cały model, łącznie z pogryzionymi burtami;)

Jedyne co mi nie pasuje to zielone krzaczki na podstawce, jakieś takie za zielone. Ale to jeszcze muszę na żywo zobaczyć.

Reszta naprawde super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i model w końcu w galerii . Coś mi się zdaje,że jednak miałem rację z tymi burtami . Czasami dobrze poczekać do finału. Całość prezentuje się bardzo dobrze. Paka z bambetlami nabrała charakteru. Malowanie i brudzenie zwyczajowo już na wysokim poziomie. Tylko ta kanapa . Ale ogólnie git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny. Widziałem na żywo przed finałem i już wtedy robił wrażenie, no i jeszcze ja o burtach: od początku podobała mi się Twoja koncepcja i powiem że teraz dodają smaczku całemu modelowi. Żeby nie było tak słodko, Robert czepia się kanapy a ja do tego co jest na niej, butelki? czy co to jest?

Pozdrawiam, Jacek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny. Widziałem na żywo przed finałem i już wtedy robił wrażenie, no i jeszcze ja o burtach: od początku podobała mi się Twoja koncepcja i powiem że teraz dodają smaczku całemu modelowi. Żeby nie było tak słodko, Robert czepia się kanapy a ja do tego co jest na niej, butelki? czy co to jest?

Pozdrawiam, Jacek.

Dzięki raz jeszcze, butelki- wiem kolor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz jeszcze dzięki za wasze opinie

Kolor może nie, szkło, szkło. Nasz kolega walczył z butlami do saturatora i wyszedł "z tarczą" może to kierunek?

Jak wrócę Jacku to maznę je sidoluxem.

Bardzo ciekawa praca.Musze Ci napisac ze najladniejsze zdjecie zamiesciles w warsztacie,takie z przeswitujaca atrapa chlodnicy-po prostu super .Podoba sie.

Idz swoja droga-jest ok.

Przy odpowiednim kącie i świetle przez atrapę widać chłodnicę, wielkie dzęki za to co napisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.