Skocz do zawartości

T-34 76 42 1/72 Dragon


MarJa

Rekomendowane odpowiedzi

Taki eksperyment.

Na razie jedna fotka, ale gdy wykonam poprawi i lepsze zdjęcia, wrzucę więcej...

Proszę o uwagi krytyczne i pozdrawiam,

Marcin

 

4104_rd.jpg?lm=1394567928

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda fajnie. Jedyne czego bym się czepił to gąski. Akurat w tym wypadku te Dragonowskie DS średnio dają radę. Są grube i ciężko je dobrze ułożyć. Z tego co pamiętam ja w moich T-34 w tej skali wymieniałem gąsienice Dragona na te z zestawów UM. Składają się z ogniw tzw link & length. Łatwiej je ułożyć i lepiej wyglądają. Daj więcej zdjęć modelu to będzie można o nim więcej powiedzieć. Z jednego zdjęcia ciężko wyrobić sobie opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dziękuję i proszę o komentarze nowych zdjęć pojazdu.

Pozdrawiam,

Marcin

4159_rd.jpg?lm=1395519123

4159_rd.jpg?lm=1395519147

4159_rd.jpg?lm=1395519168

4159_rd.jpg?lm=1395519192

4159_rd.jpg?lm=1395519210

4159_rd.jpg?lm=1395519229

4159_rd.jpg?lm=1395519246

4159_rd.jpg?lm=1395519270

4159_rd.jpg?lm=1395519288

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo za opinie.

W tym modelu już nic nie ruszam, ale w kolejnym teciaku uwzględnię cenne uwagi.

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, gąsienice fatalne. Jeżeli chodzi o sam model, to wygląda jak zapomniany eksponat muzealny na wiosnę lub ze złomowiska.

 

Handler.ashx?UniqueID=2285&Size=P

 

t-34-pila-1.jpg

 

Proponowałbym postawić go na betonowych podporach a obok ludzika z pędzlem i wiaderkiem farby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój model urywa dupę. Jest pomalowany genialnie. Jesteś dla mnie malarzem pancernych siedem dwójek nr 1.Gąski są słabe . bardzo słabe. W ogóle gąski w 72 to trudny moment.

 

PS. Co do stopnia zużycia. Eksponaty wygladaja lepiej niz czołgi liniowe, właśnie dlatego, że są nieużywane ,-)) Po lekturze Tygrysów w błocie Otto Cariusa, uważam, ze nie ma zbyt brudnego czołgu. Czołg ma prawo byc pokryty w 100% pół metrową warstwą ziemi(w warunkach ekstremalnych ,-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa i konstruktywną krytykę.

 

Z gąsienicami zrobię coś, żeby wyglądało dobrze, chociaż ten model to tylko taka próba dla mnie nowej techniki na malowanie i dewastację, więc nie chciałbym tracić na niego więcej czasu. Ale zobaczymy:)

 

Koncepcja Adama z "egzemplarzem muzealnym" bardzo ciekawa, ale nie porywam się ani na dioramy, ani na figurki, ponieważ nie potrafię.

 

Spiton, dzięki:) Jestem wniebowzięty i lekko zawstydzony czytając co pewien czas Twoje pochwały:) Mam nawet dla Ciebie nagrodę rzeczową "za tak doceniające moje "wyczyny" słowa". Gdy pojawi się kiedyś szansa na spotkanie w realu nastąpi wręczenie nagrody...

 

Pozdrawiam wszystkich,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Fakt, gąsienice fatalne. Jeżeli chodzi o sam model, to wygląda jak zapomniany eksponat muzealny na wiosnę lub ze złomowiska.

 

Handler.ashx?UniqueID=2285&Size=P

 

t-34-pila-1.jpg

 

Proponowałbym postawić go na betonowych podporach a obok ludzika z pędzlem i wiaderkiem farby.

 

Jestem zainspirowany. Zrobię egzemplarz muzealny T-34/85, tak jak zaproponowałeś...

 

W takim stylu:

 

Potrzebowałbym jeszcze tylko miniaturę TOYTOY-a na winietkę:) Może sobie wyskrobię...

Dzięki i pozdro, Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.