Skocz do zawartości

Pz.Kpfw IV ausf.H zimówka 1:35


Keisyzrk

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładnie wyszedł śnieg, jak go zrobiłeś?

Śnieg to soda, nakładana na sucho z pędzla, utrwalona alkoholem etylowym 99,9%, oraz nakładana na mokro sido+ woda+ alko.

Całkiem fajnie i sopelki są

Miało być więcej ale brak przeźroczystych ramek udaremnił sople.

Jak dla mnie super sprawa.

Model wykonany b.db mówiąc językiem szkolnym i się podoba ale merytoryka leży.

Merytoryka? a co to? wiem leży i kwiczy w zasadzie tak poważnego słowa nie powinno się tu używać

Zima jak się patrzy. Łańcuchy dodają realu .

Więcej śniegu na modelu niż tego roku na podwórku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

1.Diorama taka sobie. Za pusto. Za płasko. Ale tak to już jest. Niektórzy stawiają na model ,a na drugim miejscu jest diorama/podstawka. U mnie jest odwrotnie.

2.Ramka coś nowego jeszcze takiej nie widziałem. Ale nie oceniam.

3.Model bardzo fajny.

4.Wykonanie zdjęć super. Brak tła - to lubię.

 

SOPLE - NA ŻYŁKĘ LEJEMY WOSK ZE ŚWIECZKI BIAŁEJ/KREMOWEJ. SKALA 1/35

2bb0d4509b26b12f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wykonanie bardzo podoba, świetny kamuflaż zimowy wyszedł Kleiłem kiedyś Panzera IV z Italerki i był to dramat, więc tym bardziej miło widzieć taki model

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Diorama taka sobie. Za pusto. Za płasko. Ale tak to już jest. Niektórzy stawiają na model ,a na drugim miejscu jest diorama/podstawka. U mnie jest odwrotnie.

2.Ramka coś nowego jeszcze takiej nie widziałem. Ale nie oceniam.

3.Model bardzo fajny.

4.Wykonanie zdjęć super. Brak tła - to lubię.

Fajny patent na sople, ja robiłem z rozciągniętej ramki przeźroczystej aczkolwiek mało ramki miałem.

To podstawka, nie diorama, nic tu nie miało być przedstawione to tylko stojak na model znalazłem tą ramkę to pomyślałem, że zrobię podstawkę bo kolor pasował. Zdjęcia jako takie mi wyszły na szybko zrobione bo podstawka jeszcze świeża. Dzięki za opinie

 

Mnie się wykonanie bardzo podoba, świetny kamuflaż zimowy wyszedł Kleiłem kiedyś Panzera IV z Italerki i był to dramat, więc tym bardziej miło widzieć taki model

Po wytarciu upartej bieli z LifeColor średnio to wyglądało ale coś tam wyszło. Raczej na tą Italkę już się nie pokuszę. dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.