Skocz do zawartości

Su-85M [Dragon 1/72]


R_Mazzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie siostry i bracia w modelarstwie

Przedstawiam finalną wersję mojego "czołgutka"

Model to Su-85 M firmy Dragon, alu lufka Armo, blacha Parta dla Su-122, kalkomanie Armo, gąsiennice z teciaka firmy UM

 

Po raz pierwszy użyłem farb olejnych do cieniowania kolorów i watheringu, oraz olejnego washa...

Minusy - jak zwykłe ...farby na tony... , farfocle i nadmiar kleju (ale już mam w końcu debonder

 

Relacja prowadzona była tutaj:

viewtopic.php?t=5161

 

ostatnie zdjęcia przed definitywnym odłożeniem na półeczkę

 

a0ffe8fa4688aec5.jpg

 

3cdc7ea2b4b6e457.jpg

 

38325ca89daab424.jpg

 

6c68b800b1e8c4f9.jpg

 

c9c0a52a8661926c.jpg

 

d300b1580792b6af.jpg

 

1a7609b4d569a415.jpg

 

476d8c79f419fe81.jpg

 

809118ee6c9e7c28.jpg

 

e1f83ce32057ff2d.jpg

 

80a06f33bb223b0a.jpg

 

5628c8ff3751a8b5.jpg

 

936dd9d303f8608f.jpg

 

2bf886a31a28023f.jpg

 

a6a9a194d420ddc9.jpg

 

 

Plus fotki w ostatnim poście relacji warsztatowej (w troche chyba innym oświetleniu)

 

Suczka wygląda.... jak wygląda mnie po dłuższej kontemplacji zaczęła się podobać. Nagroda jaką sobie we własnej skromności przyznałem (patrz ostatni post relacji warsztatowej) też była niczego sobie ;)

 

Zapraszam do komentowania (wiem wiem to nie tygrys ;)

 

Dziękuję wszystkim za uwagę

 

 

*************************************

Dodane dnia 19.07.2008

*************************************

 

Parę nowych fotek z bardziej profesjonalnym tlem ;)

 

26_1.jpg

 

26_2.jpg

 

26_3.jpg

 

26_4.jpg

 

26_5.jpg

 

26_6.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzę, na modele z galerii konkursowej, to sobie mysle,że taki konkurs "modelwork" powinien zrobić w realu. Była by okazja,żeby sie poznać, pogadać :-)) Co tu dużo mówić, wiele świetnych modeli !!!!!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocna 72ójeczka! Świetnie złożony i pomalowany! Po prostu ze smakiem. Mi się szczególnie trawka podoba na podstawce, taka w sam raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć

 

.....że za bardzo go zagraciłeś.

 

No fakt w porównaniu z orginałem jedna skrzynka więcej, siatka, kanistry, jeden zwój drutu i dużo za dużo ostróg lodowych Ale jakoś tak bardziej mi się podoba, choć to oczywiście kwestia gustu

 

Bardzo fajny szkrab, fajnie ogracony

 

dzięki Dla mnie bardzo cenny komentarz (od razu, buch kompa pod pachę i poleciałem pochwalić się żonce ;)

Twoje modele są dla mnie absolutnie niedoścignionym wzorem, gdyby tak jeszcze obok fabryczki kociaków postawić jakąś poduralską fabryczkę traktorów to był by naprawdę wypas ;)

 

taki konkurs "modelwork" powinien zrobić w realu. Była by okazja,żeby sie poznać, pogadać :-))

 

w realu coś mi się wydaję nie było by takiego oddzewu... a przynajmniej nie wśród niedzielnych modelarzy do jakich ja się zaliczam ale fakt była by okazja wysuszyć jakiś kufelek w przyjemnej atmosferze...

 

Mocna 72ójeczka! (.... )Mi się szczególnie trawka podoba na podstawce, taka w sam raz.

dzięki Trawka to gotowiec cięty z metra plus odrobina pędzla, trochę przybrudzona i przykurzona pastelami

 

 

Dzięki wszystkim za komentarze

cieszę się, że choć troszkę się podoba

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem to nie tygrys

Witam!

No i dobrze! Dzięki temu można się dowiedzieć że były też i takie pojazdy .

Nie przesadne brudzenie i nie przeładowanie gratami i "kontekstowa" podstawka cieszą oko - nagroda w pełni uzasadniona . I gdyby tak jeszcze dosłownie ociupinkę jaśniejsze niektóre fotki... to byłby pełny miodzik Ale i tak jest .

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze! Dzięki temu można się dowiedzieć że były też i takie pojazdy

 

 

 

Tiaaa, ale słabo medialne są ... jak kiedyś pokazałem kotka to oglądalność była znacznie większa ;)

 

 

a tak przy okazji to:

!!!!!! WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem to nie tygrys

 

No i cale szczescie.

Bardzo sympatyczny modelik. A ze w 1:72, tym wieksze brawa.

 

Przedstawiam finalną wersję mojego "czołgutka"

Powiedzialbym kochanienki, ze to malutkie, zgrabniutkie, dzialko samobiezniutkie. Ale moze byc i czolgutek lub jagdpancerek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzialbym kochanienki, ze to malutkie, zgrabniutkie, dzialko samobiezniutkie. Ale moze byc i czolgutek lub jagdpancerek.

 

się klimacik zrobił

mam świadomość, że powinno być działeczko jak to pięknie nazwałeś samobieżniutkie, dlatego czołgutek był w cudzysłowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.