Skocz do zawartości

Scania 113m


Krzychu126

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Skończona w sobotę Scania, model pochodzi z zestawu subaru ale mam już taką Scanię i postanowiłem zrobić ją bez spojlerów. Taka zwykła ciężarówka.

100_2000.jpg

100_2001.jpg

100_2009.jpg

100_2010.jpg

100_2011.jpg

100_2014.jpg

100_2017.jpg

100_2019.jpg

100_2018.jpg

100_2016.jpg

100_2015.jpg

100_2004.jpg

100_2005.jpg

100_2006.jpg

100_2008.jpg

 

Te zdjęcia chyba dobrze oddadzą kolor modelu (taki kameleon własnej produkcji - niebiesko-fioletowy)

100_2020.jpg

100_2021.jpg

100_2022.jpg

100_2023.jpg

100_2024.jpg

100_2025.jpg

 

Maskę przykleiłem taśmą dwustronną żeby możnabyło ją zdjąć i odchylić kabinę.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czysto i schludnie -mi się podoba W kolejnym modelu postaraj się w tylnych lampach zastosować farbki typu clear(czerwony kolor)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że się podoba!

Bodzio muszę zakupić tą farbkę!

 

Taka ciekawostka:

Tylne nadkola są tylko zamienione stronami, lewe z prawej a prawe z lewej.

 

Mam nadzieję że dostrzegliście efekt kameleona, na żywo jest bardziej widoczny a w słońcu to po prostu masakra!

 

Pozdrawiam!

 

PS: Niedługo następna galeria!

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, gustowne i czyste, bardzo mi się podoba, jedynie co widzę to pofalowany daszek nad szybą , lampy nie zostały pokryte czarna farbą na rantach oraz brak okablowania, co nie zmienia faktu że ładny model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie by do tej babci pasowała jakaś wanna ,ale niestety nie ma takiej na rynku . Może budowa od podstaw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy!

Na początku chciałem zrobić taki "koszyczek" jak na Scani wrecker ale w końcu zrobiłem to co jest. Myślałem też nad jakimiś halogenami. A daszek przeciwsłoneczny jest lekko pofalowany bo taki już był w pudełku zgnieciony ale trochę go naprostowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A daszek przeciwsłoneczny jest lekko pofalowany bo taki już był w pudełku zgnieciony ale trochę go naprostowałem.

Dla mnie może być taki pofalowany bo tak na prawdę w wielu samochodach ciężarowych blenda nie jest idealnie prosta gdyż ogromny wpływ ma na nią słońce Pojazd ładnie wykonany. Muszę pogratulować lakieru. Jedyne co mi nie pasuje to ta reklama na dachu w stylu NL. Powinieneś to poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Model zrobił na mnie pozytywne wrazenie, bardzo czysto zrobiony.Jezeli chodzi o lakier to kolor ładny ale chyba nie byl polerowany. z bliska widac ze jest to taki jakby półmat (metaliki tez sie poleruje) no chyba ze bezbarwny bedzie. Napis speedline tak jak koledzy napisali, troszke chyba nie wyszedł. Dekle z tylu wygladaja kiepsko(tez takie ostatnio zrobilem i juz nigdy nie zrobie), powinny byc wklesłe a nie wypukłe. Ktos mi doradził " odwróc je"... Pod kalki tablic tez by pasowało cos dawac a nie naklejac- z tyłu to nie fajnie wyglada. No i kabli brak.Ogólnie bardzo ładnie...pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.