Skocz do zawartości

StuG III C/D Trumpeter + Aber + Part 1/72


temir 2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

ale masz tempo!

 

Grzebałem się od końca października - trudno powiedzieć czy to długo czy krótko (między czasie grzebałem jeszcze przy Pz.IV). Ślimaczyłem się z błotnikami, po ich zrobieniu to było już górki. Sam model jest prosty i ma mało części, najwięcej czasu pochłoneło wykańczanie.

 

 

podziwiam i pozdrawiam

 

Dzięki z wzajemnością

 

a może jeszcze ludzika i podstawkę zrobisz?

 

chętnie ale na chwilę obecną bez szans - zero czasu

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triczek na photobucketa - jak chcemy żeby po kliknięciu miniaturki wyskakiwał od razu obrazek w pełnym rozmiarze, to musimy ręcznie z kodu wyciąć:

?action=view&current=

A modelik wyśmienity, zegarmistrzowska robota i piękne, efektowne malowanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

słyszysz jak on piszczy żeby go na jakimś terenie postawić ?

W nocy budzę się zlany zimnym potem bo z gablotek dochodzi lamęt straszliwy - "Zrób nam podstawkę , nie bądź taki, zrób "

 

Co do podstawki to także myślę, że kawałek podłoża by nie zaszkodził.

 

Czuję ciśnienie zewnętrzne - widzę że muszę podjąć zobowiązanie produkcyjne w związku z podłożem . Będzie wymagało to zainwestowania w materiały i czasu na rozpracowanie nowej dla mnie technologii. Jak tylko coś w tej materii zacznę to wrzucę na forum , wszelkie uwagi, oceny itp. będą cenną podpowiedzią.

 

Co teraz na warsztat? Kończysz IV?

 

Mam zamiar pokończyć parę zeszłorocznych (a nawet starszych ) "ogonów" czyli rozgrzebanych i nieskończonych modeli. Myślę że takie "trupy w szafie" ma większość klejących. Od czasu do czasu wywlekam takiego delikwenta, coś przy nim grzebnę lub jedynie poprzyglądam się z sentymentem i spowrotem wio do pudła w oczekiwaniu na nowy przypływ entuzjazmu Ostatnio taki los spotkał Pz.IV - zaglądam do środeczka i rączki mnie opadają poczym zamykam kramik i do poczekalni (mam jednak nadzieję że to tylko chwilowe wachnięcie koninktury ). Ostatnio wzieło mnie na kończenie takiego jednego co to już gnije od dłuższego czasu i mam zamiar coś na jego temat wrzucić do działu warsztatowego.

 

Wszystkie pochlebne oceny modelu StuGa traktuję jako doping do dalszej modelarskiej dłubaniny.

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.