Skocz do zawartości

panzer IV - Syria wojna sześciodniowa 1967


słomek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zwięźle i na temat:

mam fotki panzera IV znajdującego się na Wzgórzach Golan i chcę wiernie zredukować to co znajduje się na tych zdjęciach. Zakupiłem Paznera IV H od Academy i jestem w połowie sklejania. Chcę wam przedstawić jak mi idzie robota bo wydaje mi się, że pomysł ciekawy. Oczywiście prace nad tygryskiem trwają, dodam że w kolejce jako trzeci już czeka Hanomag.

tutaj fotki z Syrii:

kopiapa010562mx4.jpg

w588.png

 

kopiapa010566sk3.jpg

w588.png

 

prace wrą ;] :

 

dsc02466mv1.jpg

w614.png

 

dsc02467ob5.jpg

w614.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 201
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zredukować

Przepraszam ze sie czepiam tak na poczatek ale zredukowac oznacza zmniejszenie badz pomniejszenie ilosci czegos. A jezeli chodzilo o np. model redukcyjny to lepiej by brzmialo " wiernie odtworzuyc to co znajduje sie na zdjeciu. Ale to maly szczegul. Ciekawa mysl. Powodzenia zycze i trzymam kciuki

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, zaproponuj taką wyprawę panom, którzy już od rana czatuja pod sklepami, w bramach kamienic i proszą o pieniądze na rzekomy "chleb" , powiedz , że dostali by za to nawet pare skrzynek ich siarczanego smakołyku- miałbyś wtedy zgraną ekipę na dobre i na złe A przy odpowiedniej ilości "paliwa" to nawet tego panzera na plecach przyniosą do Polski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat, lubie wraki, wiec jestem kibicem Z tych fotek widac ze raczej jest bardziej rozkradziony niz zniszczony, nawet bandaze na kolach sa, a ile tam juz stoi 40 pare lat?. Moja propozycja to zastapic co sie da blaszkami po napojach, tzn blotniki i roznego rodzaju zasobniki odwzorowac z blaszki po napojach, fajnie i dosc latwo sie wtedy gnie. Malowanie tej rdzy bedzie tutaj raczej najwiekszym wyzywaniem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym go nie ruszał. Niech sobie tam rdzewieje! Poza tym pojechac tam i wrócić w jednym kawałku to może już być wyczyn....

 

Wracając do modelu: zrobienie takiego złomka to wyzwanie. Tak się zastanawiam i myślę, że to znacznie trudniejsze niż "normalny model". Wrak modelu i model wraku to dwie różne rzeczy ...

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie rdzy, to polecam taki zestaw akrylków firmy LIFECOLOR - sześć farbek do robienia rdzy!!! Świetny zestaw. Uprzedzając pytanie, powiem, że można je kupić w Toro Models z Warszawy, również wysyłkowo, więc nie ma problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.