Skocz do zawartości

[galeria] I-401 (Julong 1:300)


artoor_k

Rekomendowane odpowiedzi

Po około 2 miesięcznej pracy zdjęciami do galerii kończę mój projekt pod tytułem: I-401 w skali 1:300. Ci co śledzili relację wiedzą jak okręt ten wyglądał w pudle:

IN-BOX

...oraz co zostało zrobione:

WARSZTAT

Pracy było dużo ale z nieocenioną pomocą forumowiczów udało się dobrnąć do końca.Chciałem tu podziękować tym, którzy swoimi poradami albo po prostu dobrym słowem pomogli mi w budowie "żula" Koledzy , kilka wielkich jestem wam za to winny.Dziękuję wam

Po części oficjalnej zapraszam do oglądania fotek.Na 100 % zauważycie miejsca niedorobione i przeoczone przeze mnie ale proszę o łagodny wymiar kary O większości niedoróbek wiem i przy okazji kolejnego okrętu podwodnego który na 100% kiedyś zrobię (pewnie kolejny "żul" mam już dwa typy) nie omieszkam się zająć miejscami które ominąłem.

 

Teraz sugeruję odpalić Winampa i puścić muzykę np: Crimson Tide theme, Jaws theme albo coś w stylu "Das Boot" Prezentuję I-401 w naturalnym otoczeniu Dziś tylko 640 x 480 ale dorzucę kilka we większej rozdzielczości w najbliższym pogodnym dniu:

40708071b4ee8651.jpg

cca3235240d83a74.jpg

9484bdcc8f0b80ee.jpg

007c18c03bf7df55.jpg

57bdcd0ca2a2f3da.jpg

0d17cf223d5a8f06.jpg

ad81852849cf707a.jpg

3ea23dc72e125a45.jpg

902d6839faf0cefd.jpg

6ba86f2cb461e4b7.jpg

3634ca7b49df4cb9.jpg

2ba07655e5806600.jpg

 

I na koniec zdjęcie które prócz pierwszego podoba mi się najbardziej czyli "I-401 cumujący na Guam" wiem że wtedy było nieco inaczej ale z tym właśnie znanym ujęciem skojarzyła mi się ta fotka

bd0359be88d65cae.jpg

...i dla porównania oryginał:

4cd66b754cb86825.jpg

 

 

Z miła chęcią wrzuciłbym wszystkie 42 zdjęcia ale wiem że niektóre ujęcia są podobne więc daję te które nie są Darujcie jakość zdjęć, dziś inaczej nie mogłem ale w najbliższym czasie dorzucę coś jeszcze, obiecuję!I proszę sędziów o werdykt, czy nokaut nastąpił i kto posłał kogo na deski

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

artoor_k dopiero dzis odkrylem Twoj watek warsztatowy. Jak ja moglem to przeoczyc . Przeczytalem juz i widze, ze w ten model wlozyles duuuzo pracy. Ciesze sie, ze poratowales ten okrecik czesciami wlasnej produkcji. Model naprawde wiele dzieki temu zyskal. Szpachlowanie tez Ci swietnie wyszlo (bo nie zatonal ). Gratuluje udanego modelu!

 

P.S. Gdybym przeoczyl Twoja nastepna relacje i nie wypowiedzial sie w niej, to szturnij mnie przez PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Artur! To co przeszedłeś z tym modelem śmiało można nazwać drogą przez mękę, ale naprawdę było warto! Model prezentuje się rewelacyjnie. No i te zdjęcia w naturalnym środowisku. Super pomysł!

Jeszcze raz gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O NIE!!! JAPOŃCZYCY ATAKUJĄ!!! A nie, to Twój model, ufff... już się szykowałem na kamikadze. :P

 

No Yamamoto był by dumny jak tylko będziesz miał tusz w drukarce to zmień tą flagę. po za tym pamiętaj, masz u mnie piwo za to bydle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OstachSzyn brakuje-fakt

Ale teraz rwać Seirana i robić szyny? Trochę się boję że coś zawalę.

 

Flagę Japonii zmienię jak tylko będę miał tusz a te po bokach kiosku , no cóż...zamaluje je chyba i nakleję tam elementy drukowane.Coś pokombinuję a jak wykombinuję to się podzielę efektem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.