Skocz do zawartości

VW Golf III VR6 firmy Fujimii :) ( pierwszy model :P )


Alvaro92

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Pora najwyższa zacząć relację z budowy VW Model chcę troszeczkę przerobić, tu podłubać tam przysmarkać jako takiej konkretnej koncepcji nie mam... wszystko wyjdzie podczas budowy modelu jak na razie kupiłem felgi 18" workemotion cr i owalny tłumik buda była cała lecz producent umożliwił wycięcie parę elementów za co duży plus Robota nad tym modelem będzie szła powoli, ponieważ pracuję koło domu a od września podejrzewam, że jeszcze wolniej... wiadomo - szkoła sie zaczyna :( Ale może dzięki temu jakieś patenty wpadną do głowy ;)

Jeśli będę popełniał jakieś błędy to krzyczcie

Aha fotki postaram sie wrzucić jutro bo w chwili obecnej nie mam aparatu :/ :(

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 183
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam! Też teraz sklejam ten model jako mój trzeci i odrazu ci mówię uważaj na przyklejanie kół bo wystarczy jedno złe posunięcie i koło jest do wyrzucenia. Ja w końcu za którymś razem skleiłem ale za to się nie kręci. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej ;)

Powiem Ci szwendacz że robiłem jako taką próbę z felami i bez kleju też się nieźle trzymają kręcą się i jest git... tylko muszę trochę nadkola przyszlifować bo 18" delikatnie trą o nadkola :|

Fotki niebawem ;) pod wieczór już powinny być

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ;)

Model od nowości nie miał nic otwieranego. Producent umożliwił wycięcie maski i szyber dachu. Ja wykorzystałem to, wyciąłem maskę jak na razie i pracuje nad dopasowaniem zawias, coby się mogło swobodnie otwierać ;)

Myślałem także o wycięciu tylnej klapy, ale jeszcze przemyślę czy mi się to opłaca robić ;)

Felgi 18" które kupiłem są chromowane, mi się jednak chromowane nie podobają i będę je przemalowywał na jakiś ciemny kolorek ;)

Pozdrowionka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki koledzy ;) wypróbuje fotosika jak na razie skorzystałem z rad Reggy-ego bo obiecałem ze dzisiaj wklepie fotki no i jakoś poszło :P

dobra koniec gadania :P

FOTKI :

P8175411.jpg

felgi które kupiłem do golfika

P8175412.jpg

tak sie prezentują :P na razie chromowane ale chlapnę jakąś farbką :P

P8175413.jpg

 

P8175414.jpg

tak wyglądają oryginalne

P8175417.jpg

a te tak przymierzyłem... kupiłem je do golfa IV

P8175422.jpg

komora silnika z zawiasem... i tak do poprawy bo się źle otwiera :/

P8175423.jpg

P8175425.jpg

P8175426.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny GOLF ja bym zostawił chromowane fele,no ale jak ci sie nie podobają to wkońcu twój model.No i o gustach się nie dyskutuje.

 

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób go na czerwono i czarne felgi... Ale by to wyglądało.. Mniaaaam

 

 

Felgi ładne, ale w chromie mi sie zdecydowanie nie podobają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kiedyś myślałem żeby czerwienią albo bordo go trysnąć no ewentualnie jakiś odcień niebieskiego Wczoraj sobie wydumałem ze może być 2-kolorowy xD i że maskę pomaluję na wzór karbonu i lusterka też, dach ze słupkami na jakiś ciemny kolor a dół na czerwo albo jakiś niebieski

Fele na 100% już wiem ze będę przyciemniał... ale... do malowania jeszcze duuuużo czasu więc się wszystko może jeszcze zmienić xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzony patent na VW. W końcu udzielam się na forum Golfa więc trochę widziałem

 

No bo to się ma tak:

 

Kupujesz Golfa IV białego:

2c4d046fd8307880.jpg

 

Trochę go modyfikujesz:

25d1dece1a839eb1.jpg

 

I masz akie widoki pod autem bez proszenia

6fb62cc7ed4a7495.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na razie przestój mam galanty :( nic pomalować nie mogę bo nie mam do czego podłączyć aerka i w ogóle się wkurzyłem bo zlikwidowali jedyny sklep modelarski w mieście :/ i teraz trzeba będzie wszystko z neta ściągać :| co przy problemach z pocztą będzie się ciągnąć jak guma w gaciach :/ ehh co poradzić :(

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Witam!

Dzisiaj wreszcie zabieram się za prace nad moim golfikiem

paczka z farbkami i innymi dziadami przyszła no i mam czas wolny od szkoły hehe tylko mam takie pytanko małe... czy takie małe elementy przed malowaniem podkładem prysnąć czy wystarczy odtłuścić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.