Skocz do zawartości

Kenworth T900 Australian road train


Karol_Max

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nabyłem całkiem niedawno ten model.Zawsze chciałem go zrobić, ale kasy było mało. Teraz kupiłem go za 80zł. Zamierzam zrobić road treina tylko strasznie słabo dostępne są przyczepy ze skrętnym wózkiem z przodu

Ciężarówka ma wyglądać mniej więcej tak:

3380396314960a2fef89.jpg

 

Jak by dobrze poszło to chciał bym zrobić taką "małą" podstaweczkę która wyglądała by mniej więcej tak:

export01ex.jpg

Jak na razie skleiłem ramę i przedni zderzak

dscf3456.jpg

dscf3457.jpg

dscf3455r.jpg

Mam także jedno pytanie, czy ma ktoś zdjęcie wnętrza kabiny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nic rzycze powodzenia i zasiadam na trybunach

 

Edit:

Przed wysłaniem posta sprawdzaj ortografię Forum to nie GG dlatego wypadało by zdanie zaczynać z wielkiej litery, a kończyć kropką

mod

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wyjątkowo szybko mi idzie

Zazwyczaj zacznę, zostawię i robię następny model.

Posklejałem już całe zawieszenie, przerobiłem deskę rozdzielczą, bo Revell wersję australijską zrobił strasznie uproszczoną. Był płaski kawałek plastiku na który naklejało się naklejkę z zegarami. Posklejałem również silnik. Nie wiedziałem nawet że on jest taki ogromny

dscf3459o.jpg

dscf3460f.jpg

dscf3461i.jpg

dscf3463.jpg

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deska fajna. Ja u siebie dałem normalną, a ta to nawet chyba jeszcze leży. W prawym rogu jest chyba krzywo, musisz jeszcze oszlifować krawędzie, i zamiast tego ''drucika'' z plastiku co idzie do gruchy daj zwykly drucik, bo ten woła o pomste do neiba. Tyle z mojej strony i pozdrawiam.

 

P.S. Ciekawy projekcik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny projekt

Jak na razie widać że radzisz sobie z tym modelem, z mojej strony dodam tylko byś przyłożył się jeszcze bardziej do szlifowania i szpachlowania(mosty tylne, przednie resory)

 

Powodzenia.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z mojej strony dodam tylko byś przyłożył się jeszcze bardziej do szlifowania i szpachlowania(mosty tylne, przednie resory)

Rzeczywiście, zauważyłem to dopiero na zdjęciu

 

 

i zamiast tego ''drucika'' z plastiku co idzie do gruchy daj zwykly drucik, bo ten woła o pomste do neiba.

Miałem zrobić to wcześniej, ale jakoś nie wyszło.Więc zrobię to teraz.

Teraz ciąg dalszy mojego projektu. Postanowiłem wyciąć drzwi od strony pasażera. Skombinuję jakieś figurki na podstawkę i będzie dobrze

dscf3464.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu cos z Australii, az milo popatrzec. Jezeli chodzi o naczepy z wozkami to mozesz takie kupic od KFS, ale w tym przypadku musisz czekac conajmniej kilka tygodni na dostawe, poniewaz wiekszosc takich rzeczy jest robiona tylko na zamowienie w Australii (Auslowe), albo po prostu zrob sam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No czekam na dalszy postęp prac nad truckiem pozdrawiam Kania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Praca idzie powoli na przód

Pomalowałem silnik na żółto. Muszę zrobić jeszcze wascha i pomalować skrzynię na srebrno.

dscf3472.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zrobić

 

Przepraszam, a to jakaś kara?

 

Silnik ładnie wygląda, czekam na Wash

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się do próśb o silnik, daj mu trochę kolorów, chociaż szary filtr, czarne przewody. Brudzenie silnika ciekawe, tylko rdza Ci spadła z kolektora na niżej położone elementy. I czemu te poduszki dziurawe? Rzuca się też w oczy brak szlifowania. Chyba się za bardzo śpieszysz. No ale czekam na brudzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.