Jump to content

Noxet

Members
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Good

Personal Information

 • Location
  3city
 • Interests
  skala przede wszystkim 1:144 dopóki nie kupię areografu

Recent Profile Visitors

144 profile views
 1. Super, że wróciłeś!! Błotnikiem się nie przejmuj, bo inne drobiazgi wyszły Ci świetnie. 👍
 2. Czyli? Pytam, bo może spróbuję kiedyś tej techniki. Tak BTW to czekam na kolejne posty.
 3. Szkoda, że nie będzie kolejnych postów. 😞 Bardzo ładnie Ci to wychodziło, ale cóż - Twoja decyzja.
 4. To jest jedno, wielkie cudo!!!!! Bardzo ciekawy pomysł na dioramę. 👍
 5. Ja bym skorzystał z linek ammo mig. Jeśli chodzi o drut to nie pomogę.
 6. Ja bym dla bezpieczeństwa położył najpierw lakier błyszczący, nałożył kalki, następna warstwa błyszczącego i polerka. Modelarstwo to hobby, w którym zbytnie bezpieczeństwo nie zaszkodzi.
 7. No i super! Połóż lakier błyszczący i masz błotnik skończony.
 8. Dla poćwiczenia aerografem ratowniczy helikopter Revella EC135 w niemieckim malowaniu. Niestety nie znalazłem żadnych dodatków do niego. Helikoptery to nie moja branża, ale kupiłem go w promocji w Auchan za 10 zł, bo ma uszkodzone pudełko. Następny w kolejce jest już moja branża samoloty - DH Vampire Mk.3 Postaram dokupić do niego koła żywiczne i maski Eduarda. Mam jeszcze dwa inne modele, ale wspomnę o nich w stosownym czasie. Co prawda mam więcej modeli na koncie (przede wszystkim 1/144), ale była to dla mnie zabawa - nie miałem pojęcia o płynach zmiękczających kalkomanie i malowane były emaliami Revella. W hobby jestem na poważnie od września ubiegłego roku (chociaż czy można mówić o poważności bez areografu?).
 9. @jawkersczemu tu gównoburza się rozpętała?
 10. Chłopie, klej ten model i nie przejmuj się, bo od dokładności to można fioła dostać i jak to powiedziałeś wylądować na
 11. No i pięknie!!!!! Postarałeś się. Wprawne oko zobaczy szew, ale jeśli ma być to model do postawienia na półkę to jest spoko. 👍
 12. Około 2 miesiące temu kompresor fine-art a5000 w MH kosztował 379,99 zł. Nie był dostępny przez miesiąc. Dzisiaj dołożyli i cena wzrosła 410,99 zł. Pewnie są to skutki epidemii.
 13. Dobra trochę zrobiła sie tu dyskusja na temat "co mówili, że będzie, a się i tak nie spełniło". Wróćmy, więc do tematu: Boję się, że jak przyjdzie czas kupować pod choinkę jakiś japoński areograf typu Iwata, to zamiast 1000zł zapłacę 1500zł.
 14. A w latach 50. mówiono, że za 5 lat powstanie robot-człowiek.
 15. Dla pocieszenia powiem, że to skala 1:144. Niech zrobią jeszcze gigantyczny kompresor i aerograf, to wtedy będę pod wrażeniem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.