Jump to content

PrzemekK

Members
 • Content Count

  112
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Nowy Sącz

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Piękne, wielkie, świetnie wykonane "bydlę"... Pozazdrościć i gratulować..
 2. Dzięki! Tego sposobu jeszcze nie próbowałem. Chyba najwyższa pora.
 3. Oooo! A te ładne naciągi to z czego?
 4. A ja pozwolę sobie wrócić na sekundę do początku wątku - pod Pactrę nie kładziesz podkładu? Czy po prostu nie uwzględniłeś go w opisie? Jakoś przyzwyczaiłem się, że podkład po Pactrę być musi. Czy to spray do zderzaków i plastików w samochodzie, czy stary humbrol. Ale ma być ;) Przemek
 5. Im dłużej oglądam Twoją Czaplę, tym głębiej swoją chowam w szafie.. A co do slotów - to może wytłoczyć je na gorąco z cienkiej folii? Podobnie jak kabinki w samolotach? Kopytem byłaby w tym wypadku krawędź natarcia skrzydła.
 6. Chylę czoła po prostu! Piękny model!! Bajka! Przyłączam się do kol.Rizzi GT - w modelu samolotu "w locie" figurki pilotów aż się proszą o wklejenie. PrzemekK
 7. Niech Ci się przyśni świetnie wykonany, ciężko obwieszony, zakurzony i wytarty, zużyty i połatany, groźny i piękny Dragonfly Rzecz jasna - pięknie wykonany przez Ciebie. Taki sen proroczy niech to będzie ;)
 8. No to pokaż to jedno jedyne pudełko, zamiast kilkunastu różnych
 9. Myślę, że TIE nabyłeś, bo chciałeś go zrobić. Jest ich zdecydowanie mniej, niż galerii i relacji z "eFa". Zrobienie ładnego, poprawnego, czystego i dobrze pomalowanego TIE również byłoby wielkim sukcesem. Jak i sukcesem jest zrobienie w taki sposób każdego innego modelu.
 10. Pierwszy u góry na lewej kolumnie- TIE Advanced Fighter na Twoim zdjęciu Efszesnastki nie dość, że są oklepane, to StarWarsom nie podskoczą. Niech Moc będzie z Tobą.
 11. Solo, a tak czegoś z pancerki to byś nie chciał zrobić? Pustynnego Abramsa, albo brytyjskiego Challegera (wersja 1 lub 2). A jak już jednak samolot - to poproszę EE Lightninga. Brzydkie toto, nietypowe. Aż ładne ;)
 12. Że zapytam - który klej Gunze? Żółty Mr.Cement Deluxe? Jedynie na co ja mogę narzekać, to na to, że zbyt szybko zasycha. Muszę położyć dwie, trzy warstewki na części. Ale za to chwyta błyskawicznie i już nie puszcza. Dla mnie to coś pośredniego pomiędzy Tamiya Extra Thin (nie wnika tak dobrze jak Tamka), a Revellowskim kleju z igłą (rzadszy i szybciej wiąże).
 13. Podoba mi się. Nie przepadam za modelami, w których ślady eksploatacji są stroną dominującą w modelu. A tu i teraz jest oki, ze smakiem ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.