Jump to content

bożo wpożo

Members
 • Content Count

  1,009
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Everything posted by bożo wpożo

 1. Axel - nie wzoruję się . Jedynie inspiruję się podobnym pojazdem , następną razem wrzucę fotkę , bo mam na innym komputerku . Tymczasem zacząłem ciurać ziłka ;
 2. Z ruskiego internetu Piotr Potwór gotowy do ciurania
 3. Polutowałem strażakowi kiper od a do zet, sku..... , dał mi w kość ...
 4. Takie żeby w Tajdze się dobrze jeździło :- ) , YA-170 się nazywają .
 5. Proponuje wykonać w barwach z Sachalina na przykład albo innej Kamczatki
 6. Dzieńdobrybardzo , taki cudaczek :
 7. Piotr - chciałem za rozbabrańców ( MAZy 537 ) się wziąć , ale zobaczyłem w internatach zdjęcie jedno które mnie tak zainspirowało , że rozbabrańcy muszą poczekać . Warsztat wkrótce
 8. Patrzę na materiał wyjściowy no to to jest dramat . W dzisiejszych czasach to nie do zaakceptowania . Nic dziwnego że wspołmodelarze uprzedzeni są do żywic , po obejrzeniu takich koślawców jak ten . No ale na pewno wyczarujesz coś z tego fajnego . Na szczęście niebawem będzie kilka ciekawych modeli naszych ciężarówek w różnych odmianach zabudowy w 35 - od Jankola i Tankmanii .
 9. Dobra Żywica stokroć lepsza niż plastik . Szybciej się robi , łatwiej obrabia , wdzięczny materiał . W zasadzie sprowadza się do odcięcia kostki wlewowej i pomerdanie w tym miejscu papierem ściernym .
 10. No własnie , a dlaczego ? Zrobiłem wszystko jak zawsze ???
 11. Nienachalnej urody ciągnik siodłowy od Red Iron . Róże pokraki już zbudowałem , ale tak brzydkiego jeszcze nie :-) jednym słowem gotowy do malowania , dżizas , jakie to jest szpetne :-)
 12. No jest arcyturbo przebrzydły . Koszmarna ciężarówka . Panowie wrzucili nowoczesną jak na tamte czasy szoferkę na ramę i silnik od ZISa 150 . Nie udana konstrukcja , żarł potworne ilości benzyny . No ale grzech takiego pokraka nie zbudować . Chłopcy w gifcie wysłali , jako „testówkę” , także bardzo miło z ich strony .
 13. Zrobię hurtem mazy - o dźwigu nie zapomniałem tak jakem rzekł , a tenże będzie wleczone miał spychacza na lawecie . Ale najpierw jeszcze ciągnik siodłowy KAZ 606 A co red Iron mi przysłał z głębokiej Rosji w gifcie
 14. Jesteś niemożliwy :-) , naprawdę szacun .
 15. Kilka foteczek Ziłka z HDSem :-) i z kolegą po fachu :-)
 16. Zaczynam mechacić ZIŁka :
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.