Jump to content

bożo wpożo

Members
 • Content Count

  985
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

Everything posted by bożo wpożo

 1. Zaczynam mechacić ZIŁka :
 2. Nie nie nie 🙂 , brudzić to ja skrzynie , ramę , i szoferke dopiero zacznę :- )
 3. Bry :-) . Rzuciłem kolorek bazowy na skrzynię :
 4. Drugi ził 130 w moje kolekcji robi się :-) Bazowy kolor szoferki : Zacząłem też drewniane burty : i częściowa przymiarka :
 5. https://modelwork.pl/topic/39688-star-266-135-tankmania/
 6. Przecież powstaje model 266 i jest już w dość zaawansowanym stadium .
 7. W 2017 roku był wątek o zapowiedzi Stara 266 . Było rozeznanie rynku , zapisy , kolejki , "czekanie na trumpetera " , ale nic z tego nie wynikło i "czekanie na trumpetera" trwa dalej . Ale niedługo może się to zmienić , gdyż ponieważ tymczasem ( fejsbukowicze pewnie już widzieli ) powstaje 266 , finalnie zobaczymy go oczywiście z żywicy : -) . Nie widziałem wzmianki na łamach forum , więc kilka fotek autora modelu :
 8. Tak , Panzershop . Ten jest o wiele mniej skomplikowany od poprzedniego ( czytaj mniej dorabiania detali i łatania dziur ) więc jeszcze jakoś to przeżyję . Na szczęście nie ma więcej dźwigów w ofercie u nich 🙂
 9. Nię będę Cię dłużej trzymał w napięciu :-) :-)
 10. Otóż solo można kupić tylko wersje „late” niestety 😬
 11. MAZ 537 do dla mnie synonim zimnej wojny . On ma taki posępny ,surowy i groźny fejs :-) . MAV -> pytanie na której "pace" :-)
 12. Masz mnie przejrzanego na wylot .... :-) Daj mi trochę potrwać w zmyłce :-)
 13. Główny bohater tegoż warsztatu :-)
 14. Pięknie Wam dziękuję za liczne komentarze i za tyle dobrych słów . Bardzo sie cieszę że dźwig Wam się podoba i jest mi niezmiernie miło :-) . Spotter - nie zamknęli . Ostatni raz co mnie zamknęli to 13 lat temu Mikołaj - a możesz prosze przesłać raz jeszcze . Przepraszam najmocniej , ale nie znalazłem , a skrzynka pewnie była czyszczona .
 15. Robi robote ! Soczysty jest . Super !
 16. Zapraszam do galerii :
 17. Trumpek z konwersją od Panzershop"a . Konwersja jest po prostu DRAMATEM . Dłubałem ten model od zeszłych wakacji . Mam go dosyć :-) , ale muszę przyznać , że mi się podoba i robi wrażenie ten klocek . Zapraszam do oglądania :-) A więc dużo fotek : z innej perspektywy : i z góry : i mój KRANES PAŁER :-) :-)
 18. Chyba w tej skali to drewnIana listewka nie jest dobrym pomysłem . Zrób to z plastikowych profili albo sobie dotnij z płytki hipsu deski , przetrzyj papierem ściernym aby nadać fakturę i wtedy pomaluj .
 19. Bardzo. ciekawą zabudowę na urala robi Balaton . I można zrobić wojskowego i kolorowego cywilnego . Miałem przyjemność budować ; Jest jeszcze enerdowski schron wojskowy i wywrotka . Wywrotka również może być jak najbardziej kolorowa I jest niezbyt skomplikowana w budowie . Też interesująca propozycja . Ja bym szedł w coś bardziej oryginalnego niż skrzyniowy 🙂
 20. Odetchnąłem .... Już martwiłem się , że zbudowałeś wszystko co możliwe i co teraz ? :- ) Zapytam przy okazji -> nie została Ci jakaś luźna atrapa miniarmu bądź jej "krajowy zamiennik 🙂 " z którą byś się rozstał za peeleny ?
 21. Zaczynam mieć z górki . Jeszcze szyPki do szoferki liny haki uje muje dzikie węże i mogę składać do kupy potwora :-)
 22. Nie kupi , wymięknie , na stówe nie kupi i nie zrobi .... :-)
 23. Druty , druciki , druty , druty , druciki , druty ....
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.