Jump to content

Dudipl

Members
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Chojnice

Recent Profile Visitors

169 profile views
 1. OMG Ostateczne rozwiązanie ?....... Rany Julek, co się tu pisze Wracając do warsztatu, to zapowiada się zacnie. Gratki panie!!
 2. Jeśli blachy do B-1 są do wzięcia, to biorę. Proszę o dane na priv-a. Jasiu
 3. Dzięki za odpowiedź. Model to MENG TS-031. Jak patrzę na pudło i gumowe gąski z zestawu to w/w są inne. He he, dlatego zadałem to pytanie. MasterClub robi trzy zestawy: wymeiniony 35096, potem 35097 typ drugi, i 35095 mid produktion, i te ostatnie wyglądają jak tez z pudła i gumowe. Pomożecie?????
 4. Witam. Może padło już to pytanie, może nie. Dostałem prezent ....King Tigera w 1/35, sam kleję lotnictwo, ale co tam. W pudle były też gąski MasterClubu nr MTL35096 Pz.Kpfw.VI Ausf.B TIGER II Type 1. I tu pytanie. Co na tych gąskach jeździło????? Dzięki za pomoc-Jasiu
 5. Paczka z SU-22 dotarła expresem. Solidnie zabezpieczona. Polecam kolegę MichalZ.
 6. Ale wyluzuj proszę......nie napisałem jak próbujesz cytować. Bo to by było chamskie. Nabierz proszę czystego powietrza w płuca i jak mawiał wieszcz-Allejuja do przodu. I prośba z mojej strony ....mniej ten kaprys i oddaj komuś potrzebującemu, np. do jakiegoś kółka modelarskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!. Za co z góry wszyscy Tobie podziękują. A napić się ....chmmm, jak lubisz to na zdrowie PS Czytaj ze zrozumieniem. Mniej złośliwości a więcej dobrego humoru. Pozdrawiam-Jasiu
 7. No dobra panie.......widzę, że męczysz się by go właśnie tutaj sprzedać. Pomogę, a co tam...za "czy" stówy biorę. I zapłacę za przesyłkę. Sam widzisz....nie ma popytu. Pozdro :)
 8. Wysłałem se priva Panie 😛 Jasiu
 9. Jeśli suczka wolna jest , to chętnie przygarnę.
 10. Świetna robota ..........Tylko czy cegły nie powinny być troszkę poniszczone? Wyglądają jak wyjęte z formy, odstają do reszty tego "pięknego bałaganu".
 11. Model zacny. Sama rampa prosi się o jakieś ślady zużycia. Wygląda na zbyt sterylną. Dlatego daję 9,9/10 :p
 12. Jak nic to cudeńko powinno być na pierwszej stronie
 13. Kawał dobrej roboty panie, gratki
 14. Piękna robota Panie Jak nic na pierwszą stronę!!!!!!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.