Jump to content

Dudipl

Members
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutral

Personal Information

 • Location
  Chojnice

Recent Profile Visitors

332 profile views
 1. W Krojantach na rocznicy szarży jestem co rok.......Mieszkam w Chojnicach Na koniec pokazów jest zawsze szarża......widok cudowny, konie niesamowite w tym galopie. Paproci nie widziałem ale wielki szacun za to, co zrobiłeś, dioramka świetna....nie patrzę na błędy merytoryczne....historia ważniejsza. Dzięki wielkie-Jasiu. PS Dla młodszych kolegów, poczytajcie proszę, co wtedy zrobił 17 Pułk Ułanów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dziękuję
 2. No jo, nic nie zrobisz......ma być blondyna i tyle panie
 3. A widzisz tam wodę??? Jeśli nie, to nic nie rób. Jeśli malujesz w pomieszczeniu ogrzewanym-suchym, nie biegasz z kompresorem do np. piwnicy, garażu, nie powinno się nic skraplać... Nie widać kondensatu jest ok. Jak będzie odkręć zawór w zbiorniku i zlej/wylej to co w nim będzie :). Chyba wszystko.
 4. Temat do zamknięcia :)..........Dzięki za podpowiedzi, napisałem do ATA za 46 zylka dostanę całą ramkę.
 5. Witam serdecznie :) Kupię jak w temacie.......tę zestawową wnuczka "zgubiła". Kontakt na priva. Pozdrawiam-Jasiu
 6. Tempest dotarł cały i zdrowy. Dzięki bardzo. Polecam kolegę karwasa-Jasiu
 7. Witam Jeśli nie ma chętnych, to przygarnę Tempesta. Pozdrawiam-Jasiu
 8. Iwata, ta którą pokazałeś w linku jest jednofunkcyjna. Części do każdej Iwaty są b. drogie. Procony są super........mam dwa więc cosik tam wiem, wcześniej malowałem Badger-ami, ale wężyki do nich są inne. Kiedyś KRL na forum zachwalał Devilbis Dagr z dyszą 0,35, miał Darek rację-sprzęt nie do zajechania. A dysza choć ciut mniejsza da radę. Jego polecam jak kiedyś Darek (KRL) :). Jeśli masz nadal wątpliwości, to z nim pogadaj.
 9. O kurczaki........pięknie się zapowiada!!! Miłe dla oka widoki, gratki Panie :)
 10. OMG Ostateczne rozwiązanie ?....... Rany Julek, co się tu pisze Wracając do warsztatu, to zapowiada się zacnie. Gratki panie!!
 11. Jeśli blachy do B-1 są do wzięcia, to biorę. Proszę o dane na priv-a. Jasiu
 12. Dzięki za odpowiedź. Model to MENG TS-031. Jak patrzę na pudło i gumowe gąski z zestawu to w/w są inne. He he, dlatego zadałem to pytanie. MasterClub robi trzy zestawy: wymeiniony 35096, potem 35097 typ drugi, i 35095 mid produktion, i te ostatnie wyglądają jak tez z pudła i gumowe. Pomożecie?????
 13. Witam. Może padło już to pytanie, może nie. Dostałem prezent ....King Tigera w 1/35, sam kleję lotnictwo, ale co tam. W pudle były też gąski MasterClubu nr MTL35096 Pz.Kpfw.VI Ausf.B TIGER II Type 1. I tu pytanie. Co na tych gąskach jeździło????? Dzięki za pomoc-Jasiu
 14. Paczka z SU-22 dotarła expresem. Solidnie zabezpieczona. Polecam kolegę MichalZ.
 15. Ale wyluzuj proszę......nie napisałem jak próbujesz cytować. Bo to by było chamskie. Nabierz proszę czystego powietrza w płuca i jak mawiał wieszcz-Allejuja do przodu. I prośba z mojej strony ....mniej ten kaprys i oddaj komuś potrzebującemu, np. do jakiegoś kółka modelarskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!. Za co z góry wszyscy Tobie podziękują. A napić się ....chmmm, jak lubisz to na zdrowie PS Czytaj ze zrozumieniem. Mniej złośliwości a więcej dobrego humoru. Pozdrawiam-Jasiu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.