Jump to content

Dudipl

Members
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Location
  Chojnice

Recent Profile Visitors

494 profile views
 1. Witam Mnie zginęła ramka z oszkleniem do F-117 tamki(sprawka wnuczki , zamówiłem u importera- HIT-BIS . Warto było, choć troszkę musiałem czekać. Pozdrawiam-Jasiu
 2. Biorę go panie Poproszę o dane do przelewu na priva. Jasiu
 3. Zero z tamki dotarło błyskawicznie. Dziękuję i polecam kolegę maxima.
 4. Witam. Jeśli pozycja nr 10 Zero z Tamki jest aktualna to biorę.
 5. W Krojantach na rocznicy szarży jestem co rok.......Mieszkam w Chojnicach Na koniec pokazów jest zawsze szarża......widok cudowny, konie niesamowite w tym galopie. Paproci nie widziałem ale wielki szacun za to, co zrobiłeś, dioramka świetna....nie patrzę na błędy merytoryczne....historia ważniejsza. Dzięki wielkie-Jasiu. PS Dla młodszych kolegów, poczytajcie proszę, co wtedy zrobił 17 Pułk Ułanów!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dziękuję
 6. No jo, nic nie zrobisz......ma być blondyna i tyle panie
 7. A widzisz tam wodę??? Jeśli nie, to nic nie rób. Jeśli malujesz w pomieszczeniu ogrzewanym-suchym, nie biegasz z kompresorem do np. piwnicy, garażu, nie powinno się nic skraplać... Nie widać kondensatu jest ok. Jak będzie odkręć zawór w zbiorniku i zlej/wylej to co w nim będzie :). Chyba wszystko.
 8. Temat do zamknięcia :)..........Dzięki za podpowiedzi, napisałem do ATA za 46 zylka dostanę całą ramkę.
 9. Witam serdecznie :) Kupię jak w temacie.......tę zestawową wnuczka "zgubiła". Kontakt na priva. Pozdrawiam-Jasiu
 10. Tempest dotarł cały i zdrowy. Dzięki bardzo. Polecam kolegę karwasa-Jasiu
 11. Witam Jeśli nie ma chętnych, to przygarnę Tempesta. Pozdrawiam-Jasiu
 12. Iwata, ta którą pokazałeś w linku jest jednofunkcyjna. Części do każdej Iwaty są b. drogie. Procony są super........mam dwa więc cosik tam wiem, wcześniej malowałem Badger-ami, ale wężyki do nich są inne. Kiedyś KRL na forum zachwalał Devilbis Dagr z dyszą 0,35, miał Darek rację-sprzęt nie do zajechania. A dysza choć ciut mniejsza da radę. Jego polecam jak kiedyś Darek (KRL) :). Jeśli masz nadal wątpliwości, to z nim pogadaj.
 13. O kurczaki........pięknie się zapowiada!!! Miłe dla oka widoki, gratki Panie :)
 14. OMG Ostateczne rozwiązanie ?....... Rany Julek, co się tu pisze Wracając do warsztatu, to zapowiada się zacnie. Gratki panie!!
 15. Jeśli blachy do B-1 są do wzięcia, to biorę. Proszę o dane na priv-a. Jasiu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.