Jump to content

macmod.84

Members
 • Content Count

  60
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by macmod.84

 1. Rewelacja ogrom pracy ale na żywo lakier zbyt jasny jak na moje. Mimo to gratulacje świetnego modelu.
 2. Niestety kilka modeli z klubu też odprawili z kwitkiem pomimo że były zgłoszone wcześniej więc przewietrzyły się przez te 430 km w jedną stronę. Jedno jest pewne byłem tam pierwszy raz i ostatni. Nie wiem dlaczego nie rozegrano kat pojazdy cywilne osobowe i wyścigowe bo było tam kilka modeli. Rozdanie nagród było porażką a arogancja prowadzących sięgała zenitu bo kto w tym czasie siedzi sobie na stole z nagrodami i czyta wyróżnienia...
 3. Społowienie połówek zwłaszcza góra u mnie była na środku zapadnięta i wklejałem polistyren 0,5 mm poza tym nie było większych problemów warsztatu nie robiłem bo to model na półkę a nie na "salony"
 4. Najprościej to polistyren, szpachla i jechane
 5. Marak ja też tak właśnie jak autor modelu zapamiętałem te autobusy, pamiętam też chmury błękitnego dymy z trabanta i syreny. Plastikowe kulki na szprychach w rowerze i zawrotne prędkości osiągane na romecie z wujem i na wsk z tatą. Ale były to wspaniałe lata dzieciństwa gdzie nikt nie zwracał uwagi na to żeby zabawka miała atest a dzieciaki trzeba było siła ściągać do domu z podwórka a nie odwrotnie. Model fajny ważne że autorowi się podoba mnie zresztą też i przy okazji gdzie go kupiłeś?
 6. Wiemy na czym się wzorowałeś to teraz zdjęcia modelu zapodaj Świetna robota
 7. Ładnie a byłoby super gdybyś troszkę dopracował opony tzn drobnym papierkiem potraktować bieżnik trochę za bardzo się świeci i psuje efekt.
 8. Oj tak uzbrój się w cierpliwość mówię to z autopsji.
 9. No właśnie co do opon mam zastrzeżenia, nie co do jakości wykonania tylko czy nie powinny być odwrotnie? tzn czy jodełka nie powinna być w drugą stronę?
 10. Tak ma nowe choć wszystkie w równym rozmiarze mogliby dołożyć SSy na przód z poprawnym bieżnikiem w dodatkowym zestawie są szerokie ale też z kostką... Wątpię czy zdążą na ten rok zrobić scanie, ciekawy jest też zestew tej krótkiej naczepy ale ze zbiornikiem.
 11. Na moje to wygląda jakby podkład reagował z farbą lub była tłusta powierzchnia.
 12. Nie narzekam bo to nie są błędy trudne do usunięcia, jednak tak jak model11piszezate pieniądze nie powinno ich być.
 13. No cóż stało się "Sklepowy" zmienił status zamówienia na "zrealizowane do odbioru" i jestem szczęśliwym posiadaczem zacnego modelu. Spasowanie wieczka pudła z dnem kartonu zaiste perfekcyjne może aż nadto. Po chwili już miałem zgrzewki z ramkami na wierzchu. Jakość spasowania pudła nastrajała optymizmem. Na pierwszy rzut oka niby wszystko cacy Jednak po dokładnym obejrzeniu ramek okazuje się że nie taki Merc ładny jak go zapowiadali: Najgorszym błędem było chyba zespolenie w jeden element butli na powietrze oraz
 14. Pięknie od wykonania do zdjęć jedynie co totarcze chyba powinny być jednak przewiercone...
 15. "Marak" wyjąłeś mi to z ust niestety... mam takiego, miałem robić "złomka" ale już mi przeszło trzeba będzie zmienić koncepcję i zrobić jako odrestaurowany i może po lekkim tuningu... jedyne co na zdjęciach fajnie wyszło to te przerdzewienia na wylot.
 16. Wchodzi się na stronę wieltonu wybiera typ naczepy i obok zdjęcia jest ikonka DANE TECHNICZNE :-) Wszystko w zakładce OFERTA
 17. Dziękować Panowie dziękować tylko nie mam czasu porządnej galerii zmontować, ale się staram czasu trochę wygospodarować...
 18. Dzieki Marcin w koszalinie bedzie i jak bedzie okazja to w szczecinie tez. Warsztat moich jest na minitruck forum tylko pojazdow cywilnych ale moze tutaj tez wrzuce jezeli chcesz.
 19. To co obiecałem to poprawiłem: kółka kable Siodło dostało smar i bród niestety i tak tego nie widać ale jest jak model wróci z festiwalu to zrobię zdjęcia w dzień tak żeby było to widać. Dodatkowo wykonałem podstawkę i "garaż" do transportu
 20. tomek6 to wszystko bedzie dopracowane jak dojdzie podstawka ale dzięki za czujne oko i zwrócenie uwagi
 21. Niestety ale wszystkie Magnum które mialem okazje goscic na zakladzie tak wygladaja. Tak jak w tytule typowy wół roboczy nie to co reszta wychuchane, wydmuchane jak z salonu
 22. Nie mam zbytnio zdjęć z budowy bo nie bardzo miałem czas ale ostatecznie wyszło tak Nie ukrywam że kilka niedoróbek jest. Pozostało dorobić podstawkę i skrzynkę do przewozu i w Polskę :-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.