Jump to content

Gryni

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Bielsko-Biała
 1. Więcej! Niesamowity efekt osiągnięty na tak kiepskiej bazie! Fantastyczna robota.
 2. Jeśli mowa o górnej powierzchni, to znak rozpoznawczy popraw.
 3. Bardzo ładny, miałem okazję widzieć na żywo nad Afganistanem jakieś 3000m pod naszym B767. Asystował dwójce F-18 pobierających paliwo z KC-10.
 4. To normalne obrazki z Rosyjskich baz lotniczych.
 5. Skąd Ci przyszło do głowy żeby w ten sposób go pomalować?
 6. No i pisownia... Znaki interpunkcyjne, znaki polskie ż, ź, ą, ę, itp. To nie boli, a nas razi w oczy.
 7. Realizmu nie będzie. Model jest innej, dłuższej wersji niż ten który latał w Locie.
 8. Gryni

  model chiński

  Skusiłem sie kiedyś na B747 Qantasa w malowaniu "Wunala Dreaming". Oto co z tego wyszło: Kalki oprócz kangura na stateczniku poszły do kosza, wszystkie bohomazy na kadłubie robione są własnoręcznie. Model jak i zdjęcie nie powala. Zrobiłem go tylko dlatego, że przez około 20 lat oglądania przelotówek nad moim miastem widziałem go chyba dwa razy, i to na dodatek po ciemku więc tylko światła obejrzałem. Dzięki temu modelowi mam Wunalę na co dzień.
 9. Bardzo fajnie zrobiony, tylko czy usterzenie poziome nie powinno być odwrotnie wklejone? Tzn krawędzią natarcia do kierunku lotu.
 10. B777 linii Continental oraz Air India są wyposażone w takie same silniki GE90. Różnią się jedynie wersją. Z kalkomaniami na silniki nie będzie żadnych problemów. Jedyne do co będzie nie do końca zgodne z oryginałem to kształt końcówek skrzydeł.
 11. Trochę dziadowsko zrobiona głowica wirnika głównego. Coś jeszcze?
 12. Kiedy to ten MI-8 nosił takie malowanie? Przed remontem? Ostatnio kiedy widziałem go na bielskim lotnisku był w kolorze ciemnozielonym, miał płyty pancerne i rozpraszacze gazów wylotowych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.