Jump to content

bazylms

Members
 • Content Count

  14,932
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Everything posted by bazylms

 1. bazylms

  Zakupy... Cz.4

  Tak. Dostałem go od Mike za £20. To mniej niż pół ceny GWH a jakość nie wiele gorsza.
 2. bazylms

  Zakupy... Cz.4

  Dzisiejsza wystawa zaowocowała powiększeniem magazynu.
 3. Dobrze że się nie pomyliłeś i tego nożyka zamiast jednej z łopat nie wkleiłeś. Kawał ładnego modelu.
 4. "Wąski (czytaj: Chudy) a ty wiesz że ja mogę jeszcze dwójkę a potem trójkę wrzucić" czy jakoś tak.
 5. Zmień nazwę tematu na "Niecougar" i będzie dobrze. Jak jest niedźwiedź, nietoperz to i niecougar może być.
 6. Po tym co znawcy tematu napisali pozostaje tylko dołączyć do pochwał.
 7. Masz jakiś ciekawy patent na składanie?
 8. Nie bardzo rozumiem tę kwestię. Ja używam do gąsienic farby Tamiya XF-84 Dark Iron.
 9. Ale mi się wydaje że ty w złe gąsienice celujesz. Moim zdaniem powinny być 36cm szerokości a nie 40. W takim wypadku potrzebujesz tego zestawu gąsienic i kół z Friulmodel.
 10. Jest moc, wstydu nie ma.
 11. To fakt. Tu trochę różnorodności widać, ale też szału nie ma. Sorki raz jeszcze, ale trzeba tu trzeba trochę bardzej poszaleć. Jeżeli jednak klient tak chce to co poradzisz?
 12. Sorry, ale tego nie kupuję. Ciągle mam przed oczami twojego HMS Victory. Gdybyś nie napisał skali to bym nie zajarzył że to ten model. Dla klienta można by i nawet na różowo, ale tutaj poklasku niestety nie będzie.
 13. Świetna robota z projektem tych blach.
 14. Przez tę drobnicę już powoli zapomniałam jak kadłub wygląda, se parę stron przewinę najwyżej.
 15. Jeszcze tylko jakiegoś Druida dołożyć i będzie jak trzeba. A może ktoś od Warhammer się zainteresuje. Ważne że też masz zabawę. Traktuj ten post na luzie. P. S. Mnie w "Ślązaku" też za maszt jechali.
 16. Napisza ci po naszymu - weź ni fanzol ino wywal tyn szrot i zrób porzóndnie. Fajnie że się starasz, ale to nie przejdzie.
 17. Patrząc na to kamo zastanawiam się czydobrze zrobiłem idąc w Pow. Wprawdzie mój ma być w 1/350 ale King George V byłby łatwiejszy w malowaniu. Choć z drugiej strony jak się mieszka w Walii to raczej nie wypada Angola kleić. Tak czy inaczej będę śledził warsztat z dużym zainteresowaniem.
 18. Lutowanie nie takie straszne. Robisz te szlify o których pisał Hans, potem ze strzykawki pastę lutowniczą w sposób jakbyś dawał CA (patrz link poiniżej). Elementy masztu układasz na jakiśm ognioodpornym miękkim materiale (panele sufitowe są ok do tego). Potem usztywniasz wszystko szpilkami i możesz albo palnikiem albo lutownicą podgrzać i tyle. Tak robiłem maszt w Dredzie. https://www.ebay.co.uk/itm/No-Clean-Soldering-Paste-Tin-Mud-Phone-Repair-Tool-SMT-Patch-Maintenance-LED-ST/333420816780?hash=item4da16de98c:g:9OYAAOSwgspd5MqB
 19. Podoba mi się malowanie.
 20. Przewody z kabla sieciowego. Łatwo się wygina a izolacja jest twarda i dobrze się da ciąć na mniejsze kawałki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.