Jump to content

bazylms

Members
 • Content Count

  14,570
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Everything posted by bazylms

 1. Kawał pracy włożony. Te paprochy trochę rażą, czasem warto zrobić kilka fotek, obejrzeć, poprawić i dopiero do galerii robić. Ale wiadomo, terminy czasami nie pomagają.
 2. Porządnie wykonany model. Widać że nie wyszedłeś z formy mimo iż mało ostatnio ich pokazujesz. Co następne?
 3. Chudy, świetnie wyszło. A czarno-biała fota wymiata. Gała, nie żebym się czepiał ale jak dałeś na działka blachy z otwartymi wizjerami to wypadałoby je teraz rozwiercić. Ja w swoim dałem zamknięte żebym tego nie musiał robić 😜
 4. W dalszym ciągu jest dobrze.
 5. Ważne że działa. Dla wygody oglądania możesz wstawić pusta linie między fotkami. Nie zalewają się tak wtedy. Dajesz enter raz jeszcze i masz - jak w edytorze tekstu.
 6. Jeżeli chodzi o wstawianie zdjęć i pisanie pod nimi to po wystawieniu fotki naciskasz Enter i masz kursor w nowej linii więc piszesz. Potem dajesz następna fotki itd.
 7. Się nie znam, ale jak zwykle mi się podoba. Czy robienie moedlei to twój sposób zarabiania na chleb czy zajęcie uboczne? Pytam bo tempo masz zabójcze.
 8. bazylms

  TKW - 1/72

  Ale to małe. Jednak wydaje mi się że szpary pomiędzy kostkami brukowymi są za głębokie.
 9. Ładnie Ci ten scratch wychodzi. Mam nadzieję że coś z tego do Telford przywieziesz.
 10. Świetnie wykonany.
 11. Nie wiem jak jest w tym, ale znajomi mówili że Academy zrobiło kadłub w czterech częściach. I w instrukcji podają żeby sklecić dół i górę z tylnej części razem, przód - góra i dół a dopiero potem całość razem. Ponoć średnio to pasowało i potem robili tak że najpierw montował odo no cała górę, osobno dół i potem to razem sklejali. Nie wiem czy ten wywód coś pomoże, ale zawsze można sprawdzić na sucho.
 12. bazylms

  Fulda Gap

  Klasa wyszło to malowanie.
 13. Elegancki, szkoda tylko że nie ma tego kawałka mostku za podstawkę.
 14. Ciekawy model. Podoba mi się nieład łąki - wygląda bardzo naturalnie.
 15. bazylms

  Emil

  Mariusz, moim zdsnk m każdy model zasługuje na własny warsztat. Choćby dlatego że łatwiej potem go znaleźć. Więc jeżeli można to prosiłbym o każdy z osobna. Jakie malowanie planujesz?
 16. Pany, Mikasa już napoczęta jest.
 17. Pilut chyba będziesz pierwszy który go skończy. Gała, jest postęp.
 18. Terminy są po to żeby je przeciągać. Choć ja to w ogóle powinienem się nie odzywać. Woda coraz lepiej wygląda.
 19. Sunderland od Special Hobby. Macałem wypraski i wygląda to bardzo dobrze - ciekawe jak składalność. Jest w końcu następca starego Airfix i Italeri.
 20. Wydaje mi się że jest to dość ciekawe rozwiązanie. W każdym razi źle nie wygląda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.