Jump to content

garrett

Members
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Location
  dublin

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Proszę o rezerwację i dane do przelewu. Wysłane z mojego CMR-W09 przy użyciu Tapatalka
 2. Cudności praca. Butthurt forumowiczów o poglądach zbliżonych do neofaszystowskich zdecydowanie potwierdza kolaboracyjny i zdradziecki charakter GoralenVolk. Doskonała pozycja "what-if".
 3. Ręce złotnika z Florencji. Zajefajny.
 4. Klasa i styl wypowiedzi, lvl 9k+.:/ Szacunek wobec innego forumowicza kol. Skarga rozpuścił w oparach Lvl Thinnera? Policja i organizacje prokonsumenckie działają w/s wyłudzeń przez internet bardzo sprawnie. Praktyki sprzedawców - jak opisane wyżej należy - piętnować. Tym bardziej że nie jest to pierwszy przypadek, kiedy sklep ten występuje w niechlubnym kontekście.
 5. Stand by. Nie mają, ale będą je mieć. Dostałeś szablonową odpowiedź - kiedy uzupełnią braki - podeślą cześć i poinformują mailem.
 6. Rato Marczak na swojej stronie pokazuje jaką katastrofą jest pomysł użycia markerów sharpie do pre czy postshadingu. Total meltdown, w skrócie... Nie polecam.
 7. Tak sobie. W dostępnych publicznie handbuchach tej fotografii nie znalazłem, ale AFAIR podobne bambetle za plecami miał strzelec/radiotel w Bf110, a tu już zdjęć wyraźnie więcej(-:
 8. Przepak bodajże Hobby Bossa plus garstka żywic, Są zdjęcia na 72news.eu
 9. Tak. Towar z ttt trafił do moje-hobby (pod koniec lipca dzwoniłem w/s jednego modelu od Sworda...)
 10. Warsztat który koniecznie należy zarchiwizować dla przyszłych i obecnych modelarzy. OT. Kolego Spiton... -> http://so.pwn.pl/zasady.php?id=4836490 /Między literą kończącą wyraz a znakiem interpunkcyjnym (z wyjątkiem myślnika, nawiasu otwierającego i cudzysłowu otwierającego) nie stosujemy spacji./ bo mi krwawią oczy.
 11. Się podoba kamo. Malowane od masek, czy z ręki i jakimi farbami?
 12. Firmowa strona bita na pudełkach cosik nie działa...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.