Jump to content

Wabina

Members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Location
  Poznań
 • Interests
  Symulatory lotnicze, modelarstwo, wyścigi motocyklowe.
 • Occupation
  Lakiernik samochodowy.

Recent Profile Visitors

660 profile views
 1. Chętnie wymienię na F-16 Tamiya 61106 lub 61098. Tornado Hobby Boss nr.80353, ma dużo dodatków jak dysze, wnęki Airesa, pitota Mastera, interior Edka i kalki z pustynnej burzy PrintScale 48-040, jak ktoś by chciał mogę wysłać zdjęcia.
 2. Będzie to jeden z dziwniejszych modeli jakie widziałem w życiu, z jednej strony świetne malowanie i czystość wykonania a z drugiej strony katastrofalna imitacja olinowania. Jestem ciekawy jak będzie wyglądał jak "postawisz" plastikowe wanty.
 3. 2. A-7 sprzedany 3. A-6 sprzedany 4. A-10 sprzedany 6. Bf-109 sprzedany 8. AH-64 sprzedany
 4. Witam, zauważyłem że modelarstwo trochę mi nie wychodzi więc pora zrobić małą wyprzedaż. Część z nich ma wycięte pojedyńcze części dlatego sprzedaję, wydaję mi się, po atrakcyjnych cenach. Oczywiście wszystkie są kompletne. Preferuje kontakt tel. 573 190 828 Wysyłam czym kto chce, możliwy odbiór osobisty w Poznaniu. 1.Tornado HB- dodatki to żywiczne wnęki, dysze (Aires), GBU-10, AIM-9L/M (Eduard), maski (Eduard) i kalki Print Scale z których można zrobić maszynę z Pustynnej Burzy np. "Mig Eater". Ma wycięte dwie półuwki kadłuba.Cena 290 zł. 2.A-7 Hase- 100zł. Ma
 5. Normalnie jak w reklamie Sprite...sezon hejterów.
 6. A mi się wydaję że bardzo trudno zrobić "czysty" i jednocześnie realistyczny model, chyba tylko cudem. Miałem pare razy tak że pomyliłem zdjęcie modelu z prawdziwym samolotem, ale one wszystkie były po weatheringu.
 7. Dzięki za namiary, chyba go wezmę bo na zwykłego AV-8B to chyba nie mam szans.
 8. Chętnie odkupię, dam więcej niż kosztował.
 9. A ten nosek średnio pasuję
 10. Powinieneś zrobić jakiś warsztat. Jestem zachwycony twoim modelarstwem i nie ukrywam że będę próbował Cię naśladować, jeśli da radę. Po prostu kosmos. Ok, już widzę, warsztat na PWM.
 11. Mając problem z motywacją do sklejania szukam bodźców, oto jeden; I wiecie co, właśnie zamówiłem Sztukasa?. Chyba motywacja zadziałała, tylko trochę inaczej niż myślałem. A sama książka świetna, pomijając ideologię to osoba Rudla robi wielkie wrażenie, taki żołnierz idealny.
 12. Chętnie zobaczę dzięki, tylko jak żona wróci z pracy bo ma Fejsa. I mały offtop: właśnie uczę się A-10 w DCS i zaglądam na forum il2, Solo, trochę Cię tam było?.
 13. Plan na dzisiaj: nauka A-10c w DCS

 14. Saudyjskie, jak i chyba jureczka powinno być to GR.4 (?)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.