Jump to content

Wabina

Members
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Personal Information

 • Location
  Poznań
 • Interests
  Symulatory lotnicze, modelarstwo, wyścigi motocyklowe.
 • Occupation
  Lakiernik samochodowy.

Recent Profile Visitors

303 profile views
 1. Normalnie jak w reklamie Sprite...sezon hejterów.
 2. A mi się wydaję że bardzo trudno zrobić "czysty" i jednocześnie realistyczny model, chyba tylko cudem. Miałem pare razy tak że pomyliłem zdjęcie modelu z prawdziwym samolotem, ale one wszystkie były po weatheringu.
 3. Dzięki za namiary, chyba go wezmę bo na zwykłego AV-8B to chyba nie mam szans.
 4. Chętnie odkupię, dam więcej niż kosztował.
 5. A ten nosek średnio pasuję
 6. Powinieneś zrobić jakiś warsztat. Jestem zachwycony twoim modelarstwem i nie ukrywam że będę próbował Cię naśladować, jeśli da radę. Po prostu kosmos. Ok, już widzę, warsztat na PWM.
 7. Wabina

  Zakupy... Cz.4

  Mając problem z motywacją do sklejania szukam bodźców, oto jeden; I wiecie co, właśnie zamówiłem Sztukasa😋. Chyba motywacja zadziałała, tylko trochę inaczej niż myślałem. A sama książka świetna, pomijając ideologię to osoba Rudla robi wielkie wrażenie, taki żołnierz idealny.
 8. Chętnie zobaczę dzięki, tylko jak żona wróci z pracy bo ma Fejsa. I mały offtop: właśnie uczę się A-10 w DCS i zaglądam na forum il2, Solo, trochę Cię tam było😉.
 9. Plan na dzisiaj: nauka A-10c w DCS

 10. Saudyjskie, jak i chyba jureczka powinno być to GR.4 (?)
 11. Cześć chłopaki, Nic już nie rozcinam, o goleniach już zapominam (też je robiłem czter dni i poprawiałem z pięć razy), to jest szczyt moich możliwości, i robię kabinę bo inaczej w tym roku go nie skończę. A pylony wklejone, plan jest taki żeby zrobić całe skrzydła i takie wklejać, no może bez pitota, wtedy łatwiej mi się pracuje. Dzięki, przewody robiłem z drutu który kupiłem na Allegro jakieś siedem lat temu w celach nie modelarskich, ja użyłem grubości 0,3 i 0,2 mm.
 12. W końcu udało mi się zamontować wnęki/gondole podwozia. Nie dosyć że pierwszy raz to robiłem to chyba trafiłem na poziom montażu hard, zajęło mi to cztery dni warsztatowe. Samo wklejenie zrobiłem w ten sposób że do gondoli doklejałem elementy skrzydła a później sklejałem ze sobą elementy plastikowe. Tak to wyszło: Został jeszcze mała kosmetyka i powinno być ok, a w międzyczasie zrobiłem golenie podwozia głównego przy czym też pierwszy raz z waloryzacją, wyszło tak: Teraz biorę się za kabinę pilota. Plan jest taki żeby wkleić blaszki Edka w klon Airesa którego kupiłem bez blaszek, powinno być ok. P.S.mam problem ze wstawianiem zdjęć i muszę edytować wątek x razy
 13. W końcu udało mi się zamontować wnęki/gondole podwozia. Nie dosyć że pierwszy raz to robiłem to chyba trafiłem na poziom montażu hard, zajęło mi to cztery dni warsztatowe. Samo wklejenie zrobiłem w ten sposób że do gondoli doklejałem elementy skrzydła a później sklejałem ze sobą elementy plastikowe. Tak to wyszło:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.