Jump to content

Wabina

Members
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Wabina

 1. Chętnie wymienię na F-16 Tamiya 61106 lub 61098. Tornado Hobby Boss nr.80353, ma dużo dodatków jak dysze, wnęki Airesa, pitota Mastera, interior Edka i kalki z pustynnej burzy PrintScale 48-040, jak ktoś by chciał mogę wysłać zdjęcia.
 2. Będzie to jeden z dziwniejszych modeli jakie widziałem w życiu, z jednej strony świetne malowanie i czystość wykonania a z drugiej strony katastrofalna imitacja olinowania. Jestem ciekawy jak będzie wyglądał jak "postawisz" plastikowe wanty.
 3. 2. A-7 sprzedany 3. A-6 sprzedany 4. A-10 sprzedany 6. Bf-109 sprzedany 8. AH-64 sprzedany
 4. Witam, zauważyłem że modelarstwo trochę mi nie wychodzi więc pora zrobić małą wyprzedaż. Część z nich ma wycięte pojedyńcze części dlatego sprzedaję, wydaję mi się, po atrakcyjnych cenach. Oczywiście wszystkie są kompletne. Preferuje kontakt tel. 573 190 828 Wysyłam czym kto chce, możliwy odbiór osobisty w Poznaniu. 1.Tornado HB- dodatki to żywiczne wnęki, dysze (Aires), GBU-10, AIM-9L/M (Eduard), maski (Eduard) i kalki Print Scale z których można zrobić maszynę z Pustynnej Burzy np. "Mig Eater". Ma wycięte dwie półuwki kadłuba.Cena 290 zł. 2.A-7 Hase- 100zł. Ma wycięte dwie półuwki kadłuba. 3.A-6 HB-ma żywiczne fotele, koła, wnęki. Są to odlewy-kopie, ale bardzo ładne. Mam jeszczę do niego blaszkę Edka interior. Cena 150zł. Ma wyciety kadłub. 4. A-10 HB- do niego dokupiłem chyba wszystko co możliwę. Warsztat prowadziłem na Modelworku, i jest w stanie jak z ostatniego zdjęcia. Cena 190zł. 5. X-15. Wycięty kadłub. 90zł.-SKALA 1/32 6.Bf 109 Edka 75 zł-cały 7.Ju 87 Hase. dodatki to blacha i maski Edka 100zł-cały 8.AH 64 Hase. Koła żywica Reskit, blaszka Edka, lufa Mastera, Hellfiery Edka. Cena 120 zł. Ma wycięty kadłub i trochę zaczęte działko, nic wielkiego. 1.Admiral Lazarow- wklejony...ta bulwa z przodu kadłuba pod linią wody dododatkowo lufy Mastera-150zł. 2. Uss Was- dodatki to BIGED, dedykowany do Iwo Jimy ale 90% pasuje. Trochę zacząłem hangar(około pięciu elementów sklejonych). 390 zł. 3.Uss Oliver Hazard Perry. Kadłub trochę złożony i maszt( 5-8 elementów). Do niego mam blaszki Edka. 120zł. Okręty podwodne, to sam nie wiem co mam z nimi zrobić. Mają wycięte kadłuby, może jakieś propozycje. Do cen trzeba doliczyć koszty transportu. W razie potrzeby mogę wysłać więcej zdjęć. Pozdrawiam.
 5. Normalnie jak w reklamie Sprite...sezon hejterów.
 6. A mi się wydaję że bardzo trudno zrobić "czysty" i jednocześnie realistyczny model, chyba tylko cudem. Miałem pare razy tak że pomyliłem zdjęcie modelu z prawdziwym samolotem, ale one wszystkie były po weatheringu.
 7. Dzięki za namiary, chyba go wezmę bo na zwykłego AV-8B to chyba nie mam szans.
 8. Chętnie odkupię, dam więcej niż kosztował.
 9. A ten nosek średnio pasuję
 10. Powinieneś zrobić jakiś warsztat. Jestem zachwycony twoim modelarstwem i nie ukrywam że będę próbował Cię naśladować, jeśli da radę. Po prostu kosmos. Ok, już widzę, warsztat na PWM.
 11. Wabina

  Zakupy... Cz.4

  Mając problem z motywacją do sklejania szukam bodźców, oto jeden; I wiecie co, właśnie zamówiłem Sztukasa😋. Chyba motywacja zadziałała, tylko trochę inaczej niż myślałem. A sama książka świetna, pomijając ideologię to osoba Rudla robi wielkie wrażenie, taki żołnierz idealny.
 12. Chętnie zobaczę dzięki, tylko jak żona wróci z pracy bo ma Fejsa. I mały offtop: właśnie uczę się A-10 w DCS i zaglądam na forum il2, Solo, trochę Cię tam było😉.
 13. Plan na dzisiaj: nauka A-10c w DCS

 14. Saudyjskie, jak i chyba jureczka powinno być to GR.4 (?)
 15. Cześć chłopaki, Nic już nie rozcinam, o goleniach już zapominam (też je robiłem czter dni i poprawiałem z pięć razy), to jest szczyt moich możliwości, i robię kabinę bo inaczej w tym roku go nie skończę. A pylony wklejone, plan jest taki żeby zrobić całe skrzydła i takie wklejać, no może bez pitota, wtedy łatwiej mi się pracuje. Dzięki, przewody robiłem z drutu który kupiłem na Allegro jakieś siedem lat temu w celach nie modelarskich, ja użyłem grubości 0,3 i 0,2 mm.
 16. W końcu udało mi się zamontować wnęki/gondole podwozia. Nie dosyć że pierwszy raz to robiłem to chyba trafiłem na poziom montażu hard, zajęło mi to cztery dni warsztatowe. Samo wklejenie zrobiłem w ten sposób że do gondoli doklejałem elementy skrzydła a później sklejałem ze sobą elementy plastikowe. Tak to wyszło: Został jeszcze mała kosmetyka i powinno być ok, a w międzyczasie zrobiłem golenie podwozia głównego przy czym też pierwszy raz z waloryzacją, wyszło tak: Teraz biorę się za kabinę pilota. Plan jest taki żeby wkleić blaszki Edka w klon Airesa którego kupiłem bez blaszek, powinno być ok. P.S.mam problem ze wstawianiem zdjęć i muszę edytować wątek x razy
 17. W końcu udało mi się zamontować wnęki/gondole podwozia. Nie dosyć że pierwszy raz to robiłem to chyba trafiłem na poziom montażu hard, zajęło mi to cztery dni warsztatowe. Samo wklejenie zrobiłem w ten sposób że do gondoli doklejałem elementy skrzydła a później sklejałem ze sobą elementy plastikowe. Tak to wyszło:
 18. Dzisiaj kończę montaż gondol podwozia, w tym czasie planując co dalej wymyśliłem sobie że zbuduję go w ten sposób że najpierw robię skrzydła, razem z podwoziem i pylonami a później cały gotowy kadłub łączę z nimi. I tu mam pytanie, wiem że temat na pewno był. Chodzi o okablowanie golenii, czego użyć do łączenia jednego z drugim. Taśmę Tamiya,czy czy coś innego?
 19. To pan producent musi się postarać.
 20. Co podwiesić pod A-10?

  1. mbrnnr

   mbrnnr

   Bombę! 😀 

 21. Widzę że się spodobało otwieranie, golenie wyglądają bardzo fajnie. A co do Tomcata, wiadomo ikona, ale mi się bardziej kojarzy z gwiazdą Hollywood niż myśliwcem, no ale ładny jest...jak gwiazda Hollywood.
 22. Pootwierane samoloty mnie nie kręcą, fajnie się je ogląda ale chyba nie zrobię. Zastanawiam się czy w ogóle otwierać kabinę i drabinkę. Postanowiłem już nic do niego dokupywać, no może oprócz uzbrojenia, a do tego malowania bym musiał kupić kalki jeśli istnieją. A tak na serio to malowanie na pewno zostawię to które wybrałem, raczej nic je nie przebiję, chcę zrobić maszynę która była na wojnie z oznaczeniami ile celów rozwaliła, z nazwą własną z jakąś historią. Wczoraj wyciąłem jedno miejsce na gondolę silnika: Trochę źle obliczyłem cięcie i mam małą szparę do góry, ale raczej nie będzie problemów żeby się jej pozbyć. Jak się wszystko dociska to wygląda to chyba dobrze I spód: Tu było bez problemów, w zasadzie bez szpar. Dzisiaj wycinam drugą stronę i jutro wklejam obie. Poszło łatwiej niż myślałem a to ważne dla morali.
 23. Cześć, wnęki są oczywiście do HB w innym przypadku bym był samobójcą próbować wmontować inne niż dedykowane. Nawet przed nimi miałem obawy. Właśnie skończyłem wycinać miejsce na jedną z nich w skrzydle i jestem mile zaskoczony, wygląda na to że będzie pasować😁. Jutro dam zdjęcia, próbowałem zrobić jakieś ale brak światła niestety. Nie napisałem nic o dodatkach. Blachy, maski i wnęki są do Hobby Bossa. Koła, fotele i "zadowalacz tłumów" czyli GAU-8 są ogólnie do A-10. Co do kokpitu to jest klon podobno do HB ale średnio pasuje. Kupiłem go niedawno z ciekawości jak już wszystko do niego miałem dlatego mam trzy fotele. Niestety nie ma blaszki dlatego jeśli chciałbym go zamontować musiałbym użyć blaszki Eduarda a jeszcze nie wiem czy by pasowała. Ale jestem za, zobaczymy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.