Jump to content

majkel1

Members
 • Content Count

  116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

Personal Information

 • Occupation
  Producent TV, Operator kamery

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A jeżeli na dioramie wyjdzie, że pierwsze koło najechało na nierówność, to co wtedy?
 2. Fajny. A jak sopelki robiłeś?
 3. Jeśli chodzi o gumiaki z trumpetra to spróbuj podjąć kontakt z działem spare parts. Ja zakupiłem oponki z m1117 dwa zestawy za 4 $ +10$ za przesyłkę.
 4. Jak to dostać? Gumę do magnesów. Ja robiłem z tego https://allegro.pl/oferta/guma-wulkanizowana-8-4x20cm-do-latek-technicqll-7465951481
 5. Witam Nie chciał bym się czepiać ale ucha od uchwytów na młotek i siekierę powinny być na zewnątrz. Lina faktycznie troszkę za duże zwisy ma, ale reszta naprawdę fajnie.
 6. Mam pytanko: jak robiłeś wyrzutnie granatów dymnych, ale nie podstawę tylko same granat?. Na pewno nie było ich w zestawie tyle i nie takie.
 7. Witam Bardzo fajnie wychodzi. Jaka jednostka? Wesoła, jak na fotkach?
 8. Podziwiam płytki erawa. W 1:35 miały 4,3 mm. Tu z moich wyliczeń powinno wyjść ok 2.0 mm odejmując przestrzeń na szczelinę. No i jeszcze śruby mocujące. No no, nie źle.
 9. Witam Wyrzutniki, to chyba najbardziej upierdliwa część, gdy ją robić od zera. Całość, jak na razie, zapowiada się fajnie. Wiesz, że lewy przedni zasobniki powinien mieć zamknięcia od wewnątrz?
 10. Witam Ja też,zdecydowanie, na tak.
 11. Tak zdecydowanie wyglądają jakby wróbel siadł na modelu i wydziobywał robaki. Powinieneś mieć jeszcze jedną, może zmień.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.