Jump to content

maly1904

Members
 • Posts

  71
 • Joined

 • Last visited

Reputation

12 Good

Personal Information

 • Location
  Warszawa
 • Occupation
  Software Engineer

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Może to nie zdjęcie, ale ten filmik należy zdecydowanie do tych które mi się nigdy nie znudzą. Akcja od 0:45:
 2. Temat już widnieje od soboty:
 3. Dokładnie, miałem sentyment bo zamawiam u nich od 2008, ceny też mają atrakcyjnie, ale w ciągu ostatnich dwóch lat miałem parę przygód z nimi. To był ostatni raz jak coś tam kupiłem.
 4. Ho**ysta.pl? Zamawiałem w zeszły poniedziałek parę modeli i jeden był wybrakowany, do tej pory cisza na mailu...
 5. A jeszcze lepszym rozwiązaniem będzie użycie GX-2 Black od Gunze zamiast C.
 6. Ładny glut, widać, że użyty nieodpowiedni thinner. AK ma dedykowany thinner do tych farb, ewentualnie Leveling Thinner gunze.
 7. A jednak się zdarzają. Pracują tam tylko ludzie. Dwukrotnie brakowało mi ramek i tyle razy po moim mailu byli mi je w stanie dosłać w ciągu tygodnia-dwóch. Instrukcja dostępna w internecie, dodatkowo dosłali Ci ją na maila, warto robić burzę na forum za coś co można wydrukować w ciągu kilku chwil? To nie ramka z częściami. Great Wall Hobby.
 8. https://www.scalemates.com/pl/kits/hobby-2000-72024-north-american-p-51c-mustang--1286427 Stare formy Hasegawy w nowym opakowaniu.
 9. Rozciągnij ramkę nad ogniem, a potem oklej pogniecioną folią aluminiową.
 10. Warto rzucić okiem: https://forum.ww1aircraftmodels.com/index.php?topic=11118.0&fbclid=IwAR1YHi3QgaQ3c0OtHBe7JjwOXvPdYfBBUjMSPCzy7uvpSVEpmkkjyFziah4
 11. Bardzo ładny, świetny weathering. Podzielam Twoje zdanie. Trzy lata temu sklejałem FW-190 A8 i od tamtej pory obiecałem sobie, że nigdy więcej nie kupię Tamiyi. Póki co udaje mi się trwać w postanowieniu...
 12. Do dużych powierzchni od lat niezmiennie zwykły Tamiya Cement, Revell też mi zbytnio nie podchodzi.
 13. Splunąłeś aerografem, to normalne, z czasem wejdzie Ci w nawyk obsługa spustu. Według mnie surfacer 1500 to świetny podkład, osobiście używam tylko jego. Co do kropek, spiłowałbym papierem wodnym 1500-3000 i psiknął tam znowu surfacera 1500.
 14. Color Thinner 110 to rozpuszczalnik do farb akrylowych, pocierając nasączonym w nim patyczkiem po powierzchni, zmywasz ją. Do panel linera musisz zaopatrzyć się w zmywacz do farb olejnych - white spirit, eko-1 lub enamel thinner. Poza tym po pokryciu kamuflażu lakierem bezbarwnym powinieneś mu dać parę godzin do wyschnięcia, przed nałożeniem washa. Dodatkowo u mnie GX-100 potrafi schnąć nawet do 48h, powinieneś na początek zastąpić go x-22 od tamiyi.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.