Jump to content

meser111

Members
 • Content Count

  41
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Personal Information

 • Location
  Miechów/Kraków
 • Interests
  pancerka 72
 1. http://hyperscale.com/2019/reviews/kits/airfixa04062reviewjm_1.htm
 2. Porównanie chętnie zobaczę. Nie tyle detalu, tu wynik jest oczywisty ale raczej bryły modeli i jak się mają do rzeczywistego czołu. Zrób zdjęcia, modeli obok siebie, boki przód, tył, lewa i prawa strona. Czekam z niecierpliwością.
 3. Zajrzyj np. na poprzednią stronę ja zrozumiałem, że macałeś tego z IBG, a nie Fly, chyba, że przeoczyłem i można było tego z Fly też pomacać?
 4. a Łosia z Fly ktoś macał, że się tak zapytam ?
 5. Tak patrzę... czy aby kaem strzelca nie powinien być zdwojony?
 6. Oglądam od samego początku i... dopiero teraz zwróciłem uwagę na stateczniki poziome. Mają nieprawidłowy kształt jeśli budujesz maszynę seryjną. To co dał Heller to jest prototyp wystawiany w Paryżu. Seryjne miały większą powierzchnię. Sorki że tak późno ale może jeszcze się skusisz na poprawkę Nieprawidłowy jest też [ponoć] kształt stanowiska górnego strzelca to 'zadaszenie' wiem, że Part daje to w blaszkach. A z dodatków słyszałem kiedyś, że są gumowe opony ale nigdy nie spotkałem w sklepach ani an modelu.
 7. Witam, I jak bardzo jest różny od zestawu Mirage? jakieś analizy wymiarów, proporcji itd? który lepiej oddaje oryginał?
 8. i co się dzieje z tym wspaniałym warsztatem, Ipkinns wytłumacz się...
 9. czy to prawda, że będzie też Karaś i Sum w 72?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.