Jump to content

Rzeznik

Members
  • Content Count

    5
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

3 Neutral
  1. Robiłem Vacuu. Po raz kolejny dziękuję wszystkim za opinie
  2. Dziękuje za miłe słowa. Jest to motywujące.
  3. Kurka, widziałem kilka relacji z budowy tego samolotu oraz może dwie recenzje i nikt nie pisał o nieproporcjonalnej budowie. Może aparat przekłamuje? Dzięki za opinię
  4. Dzień dobry, To mój pierwszy post na forum, więc miło mi poznać Nazywam się Karol i jestem z Rzeszowa. Modelarstwem zajmuję się od dziecka z przerwami oczywiście – ostatnia kilkuletnia przerwa zakończyła się około 1,5 roku temu i od tego momentu tak się zakręciłem, ze nie mogę przestać kleić. Tylko, że to zawsze było modelarstwo kartonowe (nie licząc kilka modeli z Plastyka które budowane były w mnie niż godzinę). Model każdy zna więc opisywać nie trzeba. Dodane pasy i tablica od Yahu, szklarnia własnej roboty oraz liczne dodatki w kokpicie. Mam do niego mieszane uczucia bo z jednej strony dobrze się bawiłem i mimo wszystko mi się podoba, ale z drugiej mam świadomość mankamentów, ale stwierdziłem, że zaryzykuje i pokażę rybę …yyy to znaczy ptaka. A oto mój pierwszy plastik, miłego odbioru: Pozdrawiam.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.