Jump to content

Rzeznik

Members
 • Content Count

  65
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Excellent

About Rzeznik

 • Birthday 03/22/1992

Personal Information

 • Location
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

439 profile views
 1. Dzień dobry, Kolejny odcinek relacji. Dziś Foka nabrała kształtów i wygląda jak foka: Ta foka ma skrzela: Gdzieniegdzie trzeba delikatnie poprawić. I nogi (płetwy?): W golenie wstawiłem igłę lekarską fi 1 i na fotce widzę, że jedna blaszka mi się częściowo odkleiła. I smigło: Pytanie do znawców tematu: Tego typu śmigło było metalowe czy drewniane? Bo wiem, ze FW190 miały różne typy śmigieł. Pozdrawiam.
 2. Dzień dobry, Prace powoli ale idą do przodu. Oto co mi wyszło: Działka zrobione od podstaw z igieł lekarskich: Rury i karabiny wklejone: Do następnego, pozdrawiam serdecznie.
 3. Oczywiście, że kleję samoloty. Jak poszperasz w moim profilu to może odnajdziesz. Co do szybowców - nie jestem nimi zafascynowany - lubię je na równi z innymi statkami powietrznymi, a Muszkę chciałem mieć bo już kiedyś była u mnie w domu, klejona przez mojego ojca.
 4. A tu moja Muszka (Klik!):
 5. Dziękuję za pozytywny odbiór. Tu bardziej chodzi o połyskujące wykończenie. Oj zeszło mi z tym, ale nie potrafię określić ile to było, bo działałem także nad innymi projektami . Najbardziej właśnie problemów sprawiła mi powłoka lakiernicza. co do malowania to zabazowałem się na tym zdjęciu: A tu jako ciekawostka fotka tejże much przez zmianą obywatelstwa:
 6. Będzie na kim i na czym się wzorować .
 7. Dzień dobry, w końcu się zmotywowałem by zrobić i wrzucić fotki mojego małego gniota. Wahałem się, czy publikować te obrazki, bo model mi nie wyszedł, ale jak się powiedziało A to trzeba w końcu powiedzieć B. No to zapraszam do oglądania: Pozdrawiam serdecznie.
 8. Dzień dobry, W przerwach od prac nad Muchą (która już jest skończona - galeria pojawi się na dniach, ale nie będzie co oglądać...) dłubałem coś przy wyżej wymienionym modelu i postanowiłem założyć kolejną relację bo przynajmniej mogę się czegoś nauczyć. Przepraszam, że będzie spory rozrzut tematyczny, bo sklejałem to co mi się nawinęło - czyli troche kokpit, trochę skrzydła. Zacząłem dość tradycyjnie: Dokleiłem fotel i pomalowałem...za drugim podejściem. Najpierw Srebro Mr.Hobby nr.8, a na to lakier od włosów i mieszanka bieli i czerni od Tamiyi:
 9. Dziękuję za mentalne wsparcie Możesz rozwinąć?
 10. Dzień dobry, Dziękuję Koledzy za miłe komentarze. Miło mi, że ktoś czeka na kolejne odsłony relacji i że komuś się moja praca podoba. Niestety pewnie tym postem wywołam zawód, bo postępy są nikłe. Jeszcze takiego kryzysu nie miał od powrotu do hobby te 2 i pół roku temu - czuję okropne wypalenie. Męczę ten model byleby skończyć, ale za szybko to nie nastąpi, bo muszę zrobić małe zakupy, a z tego co widzę to w sklepach są czystki na półkach... A tak apropos czy akrylowa Tamiya X-22 jest godnym uwagi lakierem błyszczącym? ale wystarczy t
 11. ładna rakieta, ale nie widać miniaturek
 12. Dzień dobry, Przepraszam, ze tak długo kazałem czekać na odsłonę relacji (w sumie nie wiem czy ktoś czeka ). Nie wiele się zadziało bo musiałem odpocząć od modelarstwa na jakiś czas. Postępy raczej marne nastąpiły ale cóż. Wytłoczyłem owiewkę oraz podorabiałem takie oraz różne takie wichajstry: No i po wygładzeniu podkładu naniosłem kolorek. Na razie nie jest to docelowy kolor tylko czysty X-6. Finalnie odstanie domieszkę czerwieni (mam nadzieję, ze odrobina XF-7 nic nie zepsuje) No i chyba nie mogłem wybrać lepszego koloru do odwzorowania jakż
 13. Dzień dobry, Dzięki Panowie za miłe słowo. Żeby nie było, że nic nie robię to wlatuje mała aktualizacja. Skończyłem drugie skrzydło. Proces przebiegał mniej więcej tak: 1. Tam gdzie mają być widoczne żeberka pocieniłem skrzydło i zaznaczyłem gdzie owe żeberka mają być: ]\ 2. Nakleiłem żeberka z drutu 0,2mm i oszlifowałem je: 3. Obklejenie papierem kredowym: 4. No i gotowe: Montaż skrzydeł napsuł mi nieco krwi. Poszły dwie cienkie warstwy surfacera. niestety cos poszło nie tak przy malowaniu i prze
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.