Jump to content

Rzeznik

Members
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień dobry. Chciałbym zaprezentować dobrze znany model PZL 11c od Arma Hobby. Malowanie przedstawia maszynę kpt. Floriana Laskowskiego, który zginał na tej maszynie 2 września podczas ataku na niemiecki kolumny zmotoryzowane pod Grudziądzem. Zapraszam do oglądania i komentowania.
 2. Robiłem Vacuu. Po raz kolejny dziękuję wszystkim za opinie
 3. Dziękuje za miłe słowa. Jest to motywujące.
 4. Kurka, widziałem kilka relacji z budowy tego samolotu oraz może dwie recenzje i nikt nie pisał o nieproporcjonalnej budowie. Może aparat przekłamuje? Dzięki za opinię
 5. Dzień dobry, To mój pierwszy post na forum, więc miło mi poznać Nazywam się Karol i jestem z Rzeszowa. Modelarstwem zajmuję się od dziecka z przerwami oczywiście – ostatnia kilkuletnia przerwa zakończyła się około 1,5 roku temu i od tego momentu tak się zakręciłem, ze nie mogę przestać kleić. Tylko, że to zawsze było modelarstwo kartonowe (nie licząc kilka modeli z Plastyka które budowane były w mnie niż godzinę). Model każdy zna więc opisywać nie trzeba. Dodane pasy i tablica od Yahu, szklarnia własnej roboty oraz liczne dodatki w kokpicie. Mam do niego mieszane uczucia bo z jednej strony dobrze się bawiłem i mimo wszystko mi się podoba, ale z drugiej mam świadomość mankamentów, ale stwierdziłem, że zaryzykuje i pokażę rybę …yyy to znaczy ptaka. A oto mój pierwszy plastik, miłego odbioru: Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.