Jump to content

Rzeznik

Members
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Excellent

About Rzeznik

 • Birthday 03/22/1992

Personal Information

 • Location
  Rzeszów

Recent Profile Visitors

277 profile views
 1. Gratuluję ukończenia modelu. Podoba mi się
 2. Przepiękna robota. Z jakiego (średnica, gatunek) drutu zrobiona jest imitacja okablowania?
 3. Bardzo ładny model, ale konto to Ty usuń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 4. Dzień dobry, Tym razem Łoś A - 72511. Jak wspomniałem w temacie: modele były budowane równolegle. W tym egzemplarzu zdecydowałem się na otwarcie kokpitu, luków bombowych oraz klap. Generalnie opis technik tu wykorzystanych wygląda tak samo jak w przypadku Łosia B, poza wspomnianymi klapami oraz pokrywami luków bombowych, które wykonane są z kartonu. A tutaj oba ptaszki razem: Pozdrawiam.
 5. Dobra, dobra Panowie, poprawione, mały chochlik się wkradł. Dzięki za zwrócenie uwagi oraz opinie. Pozdrowienia.
 6. Dzień dobry, Na potrzeby swojego projekty T-34-85 zrobiłem kilka fotek oraz pomiarów egzemplarza stojącego na cokole w Sanoku i pomyślałem, że wrzucę tuta, może komuś się przyda. Jeśli Dysk Google by zawiódł to wrzucam link do spakowanych fotek: https://www.sendspace.com/file/ed6g87 Pozdrawiam.
 7. Dzień dobry, Chciałbym zaprezentować model PZL 37 B od IBG (72514). Model wyszedł jak wyszedł Budowany równolegle z Łosiem A tego samego producenta, który zaprezentuje niebawem. Malowane Pactrami, a cleary i kolor aluminium od Tamki. Wewnątrz siedzi tablica i inne ustrojstwa od Yahu oraz sporo twórczości własnej której i tak nie widać. KMy maja lufy z igieł lekarskich oraz nowe magazynki. Doszło także światełko na ogonie, a imitacja skóry na kołku ogonowym oraz „jarzmie” przedniego karabiny z papieru nasączonego wikolem. Przyjemnego odbioru.
 8. Bardzo mi się podoba. Gratuluję. Następnym razem zdjęcie wykonuj przy bardziej rozproszonym świetle i na wyprasowanym tle
 9. Pięknie wykonany model. Gratuluję.
 10. Wydaje mi się, że blaszki na płacie niepotrzebnie już przykleiłeś, bo je przypadkiem zgubisz podczas prac.
 11. Mnie się podoba, ale fotki chyba trochę prześwietlone. PS. Usuń konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 12. Na sąsiednim forum pojawiła się zapowiedź konkursu w Dębicy. Pomyślałem, że wrzucę tutaj, może organizatorzy się nie obrażą. Witam Zapraszam na 16 odsłonę konkursu modelarskiego w Dębicy. Więcej informacji na Facebook Ogniwko, lub na numery tel. podane w regulaminie. Pozdrawiam REGULAMIN XVI Konkursu Modeli Redukcyjnych „Ogniwko 2020” i spotkań modelarskich organizowanych przez Koło Historyczno-Modelarskie „OGNIWKO” działające przy Zespole Szkół Ekonomicznych im. Janusza Korczaka w Dębicy i Muzeum Regionalnym w Dębicy. Dębica 03-05.04. 2020 r. §1
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.