Jump to content

januszek

Members
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jestem z Radomia były oficer lotnictwa mam kilkanaście modeli do wykonania skala 1/48 , 2 wojna. Ze względu na brak czasu nie moge dalej działać w tej materii.Chodzi mi o wykonanie modeli prosto z pudła i bez obic tylko na czysto. Oczywiście odpłatnie. Proszę o pomoc i kontakt :januszorzech1962@wp.pl Chodzi mi o dokładność i czystość.Tym razem poprawny mail.
 2. januszek

  He 111 1/48

  Witam Mam kilka modeli do wykonania na zamówienie oczywiście odpłatnie skal 1/48 2 wojne w przewadze niemieckie. Czy może pan by się podjął tego?
 3. Dzień dobry Jestem z Radomia mam kilka modeli skala 1/48 do wykonania na zamówienie oczywiście odpłatnie. Czy pan może by się tego podjął lub kogoś polecił
 4. Jestem z Radomia były oficer lotnictwa , może pan by się podjął wykonania kilku modeli na zlecenie odpłatnie. Modele skala 1/48 , 2 wojna. Jestem modelarzem ale niestety obecnie całkowity brak czasu.Modele prosto z pudła na czysto bez śladów eksplatacji. Kontakt : januszorzech1962@wp.pl
 5. Jestem z Radomia były oficer lotnictwa mam kilkanaście modeli do wykonania skala 1/48 , 2 wojna. Ze względu na brak czasu nie moge dalej działać w tej materii.Chodzi mi o wykonanie modeli prosto z pudła i bez obic tylko na czysto. Oczywiście odpłatnie. Proszę o pomoc i kontakt :januszorzech@wp.pl Chodzi mi o dkładność iczystość.
 6. Witam podoba mi sie pana wykonanie czy podjął by się pan wykonania modeli skala 1/48 , 2 wojna w przewdze niemcy? Jestem z Radomia były oficer lotnictwa
 7. Dzień dobry panu , podoba mi się wykonanie jestem z Radomia mam sporo do wykonania na zamówienie oczywiście odpłatnie modele skala 1/48 w przewadze niemcy.Czy pan by sie tego podjął czy ewentualnie mógłby pan kogoś polecic.
 8. januszek

  F-15 1/48

  Dzień dobry moje imię Janusz Orzechowski Jestem z Radomia mam sporo modeli w skali 1/48 do wykonania na zamówienie oczywiście odpłatnie. Bardzo mi się podoba pana wykonanie moze pan by się podjął lub kogoś polecił. Proszę o pilny kontakt 664 700 310.
 9. Witam Podoba mi się pana wykonanie mam kilka modeli w skali 1/48 do wykonania na zamowienie oczywiscie odpłatnie Może pan by sie podjął lub kogoś polecił. Prosze o pilny kontakt 664 700 310. Jestem z Radomia.
 10. Dzień dobry , podoba mi sie pana wykonanie modelu , mam kilka modeli do wykonania na zamówienie oczywiście odpłatnie skala 1/48. Może pan by sie podjął lub kogoś polecił . Jestem z Radomia . Proszę o pilny kontakt 664 700 310.
 11. Dzień dobry panu mam na imie Janusz Orzechowski jestem byłym oficerem lotnictwa ma kilka modeli do wykonania skala 1/48 na zamówienie oczywiście odpłatnie. Czy może pan by sie podjał lub kogos polecił. Proszę o pilny kontakt 664 700 310. Jestem z Radomia
 12. Dzień dobry panu mam na imię janusz orzechowski , bardzo podoba mi sie wykonanie pana modelu , szukam kogoś kto pdjąłby sie wykonania kilkunastu lub kilku modeli skala 1/48 na zamówienie oczywiście odpłatnie. Prosze o pilny kontakt 664 700 310 . Jestem z Radomia
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.