Skocz do zawartości

Sdkfz. 184 Elefant 1:35 Dragon


Mirek66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kolejny mój temacik który chce robić mniej więcej równolegle z Tygrysem .

Po przejrzeniu warsztatu stwierdziłem iż nie ma za dużo " słoniątek " dla tego zdjąłem go z półki i będę go majstrował 8-) 8-) 8-)

 

Tradycyjnie zwracam się do kolegów z prośbą o pomoc merytoryczną oraz dokumentalną gdyż posiadam trochę fotek ale od przybytku i wiedzy głowa nie boli

 

Na razie to tyle o postępach będę informował na bieżąco

Pozdrawiam Mirek

 

imgp7062.jpg

 

imgp7063.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nie przepadam za niemieckimi wynalazkami, ale chętnie zaglądnę bo jakoś zawsze mnie to "słoniowe" dziwo intryguje, tym bardziej że już na wstępie zaskakujesz:

 

Po przejrzeniu warsztatu stwierdziłem iż nie ma za dużo " słoniątek " dla tego zdjąłem go z pułki i będę go majstrował 8-) 8-) 8-)

 

Jedno zdanie, dwa byki Spokojnie Mirku !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Wczoraj trochę podziałałem koniecznie chciałem zamontować lufę gdyż to jest piękne

Następnym etapem po wykończeniu wieży oraz pokrywy nad silnikowej wezmę się za "Zimmerit " jak poskładam wszystko do kupy wrzucę fotki.

 

POZDRAWIAM Mitek

 

P.S. Jendrass1 aby tylko dwa?? to nie jest źle

 

imgp7088.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzedziłeś mnie

 

Dzisiaj odebrałem taka oto przesyłkę

 

dsc02063v.jpg

 

Po skończeniu Jagdtigera to mój kolejny model.

 

Jakie malowanie planujesz?

 

Użyjesz dostarczone przez Dragona "Magic Tracki", czy zainwestujesz w Friule?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He co do błędu wiem co do zimmu zacząłem dzisiaj dłubać przednie płyty wyłysieć idzie ale jakoś dałem rady stan zadowolenia 60%.

Malowanie Italia 44 , gąski z zestawu .

Dziękuję za zainteresowanie Mirek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Za super to nie wygląda ale musi być gdyż w chwili obecnej lepszego nie potrafię

Po wyschnięciu "Zimmu" będę brał się za drobne części

oraz nie wiem czy nie zrobić przed wklejeniem błotników gąsek łącznie z malowaniem podwozia ??

Wszelkie rady i sugestie mile widziane.

POZDRAWIAM Mirek

 

imgp7094t.jpg

 

imgp7089.jpg

 

imgp7091.jpg

 

imgp7092y.jpg

 

imgp7093i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za super to nie wygląda

no nie zartuj,swietnie wyszedl.najfajniejsze sa te kregi kolo śrub,extra.

czy nie zrobić przed wklejeniem błotników gąsek łącznie z malowaniem podwozia

no pasowalo by,sam skaladalem gaski jeszcze przed skeljeniem budy rzeby nic nie przeszkadzalo.

jesli chodzi o malowanie to jesli zrobisz rozbieralne podwozie to pomalujesz potem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się wymądrzać,ale Elefantów nie było w bitwie kurskiej,tylko Ferdinandy.

To co jest pokazane na zdjęciu które dołaczył Arre,to właśnie Ferdinand /bez karabinu maszynowego z przodu/.

Naprawdę fajny zimmerit .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za pamięć , kamo z instrukcji Włochy 44 zielone łaty na żółtawym tle . Na razie będę męczył gąski jak złożę to wrzucę fotki .

Robi się tez kawałek gruntu pod pojazd jak przeschnie to pokażę .

Pozdrawiam Mirek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halooo

 

Powoli powoli ale ciągle do przodu

zrobiłem gąski na razie prowizorycznie przymocowane do fotek.

Błotnik uszkodził pocisk moździerzowy ''zimm'' poodpadał w trakcie działań i nie wiem co sądzicie o tym czy go przypadkiem nie za dużo poobrywałem lub nie za mało ?

Podstawka będzie w tej formie co jest dodam trochę wysokiej trawy z pędzla oraz małej elektrostatycznej co do figuranta ten będzie siedział na dole a 2 na górze , dam jeszcze może jak mi się uda ich pomalować 2 wojaków idących z boku.

Jak zwykle wszelkie sugestie oraz rady są mile widziane.

 

POZDRAWIAM Mirek

 

123168.jpg

 

imgp7097.jpg

 

imgp7098.jpg

 

imgp7099.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.