Jump to content

Panzer IV D hybryda - Włochy 1943


rollingstones
 Share

Recommended Posts

Seb - jakiś świąteczny wysyp prac rollingowych ? Ta czwórka bardziej przypadła mi do gustu niż Pantera z kartami. Lepiej (realistyczniej) wygląda wypalenie tanka. Jednakowoż bardziej mnie interesuje "tło" - murek, furtka, paprotkowe pnącza. Możesz je dofocić (koncentrując się na otoczeniu, nie panzerku)? Po jakichś "zagranicznych" konkursach nie jeżdżę, a czuję wyraźny niedosyt zdjęciowy . Praca jest spójna i nawet fajnie, że bez figurek zostanie .

 

na razie przestaje robić wraki bo mi się już znudziły

 

I co teraz? Na pewno jakaś zimóweczka ...

 

P.S. Jaki jest Twój patent (kolorki) na malowanie bakelitowych uchwytów nożyc do drutu? Dobrze to wygląda.

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Tak będę za jakiś czas robił rozbitą Panterę z wnętrzem i rozwaloną całą boczną płytą pancerza, z Prus Wschodnich zimą 1945 roku.

Jednak wraki mnie nie pociągają są bardzo proste w malowaniu wbrew pozorą a dodatkowo mam ostatnio fazę na miejskie winietki z akcją dynamiczną.

 

Seb - jakiś świąteczny wysyp prac rollingowych ?

Koniec roku - chciałem dokończyć wszystko z tego roku. Bilans pięć winiet i jedna nieudana nieskończona.

Ta czwórka bardziej przypadła mi do gustu niż Pantera z kartami. Lepiej (realistyczniej) wygląda wypalenie tanka

Ja powiedziałbym że inaczej - bardziej kolorowo ale wcale nie realistyczniej. Pojazdy z zimmeritem paliły się mniej efektowniej modelarsko bo nie można

ich rdzawić. Przejrzyj zdjęcia kolorowe rozbitych Panter to się przekonasz.

Jednakowoż bardziej mnie interesuje "tło" - murek, furtka, paprotkowe pnącza. Możesz je dofocić

TO dosyć duży problem - czołg zasłania mur i jest tam cień - muszę prześwietlić czołg aby to wyszło. Jak chcesz to ci zrobię.

I co teraz? Na pewno jakaś zimóweczka ...

Nie kilka miejskich - prawde mówiąc ziema mnie pokonuje na razie.

miłego

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.