Skocz do zawartości

URSULA 80mm [ ++18 lat tylko dla dorosłych]


badger

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz walczę mocno z Geschutwagenem 17cm, bo na Bytom chciałbym skończyć, aczkolwiek jak biorę figurkę w ręce to krzyczy - daj mi kolorki.

Faktycznie odlew jest dość dobry, ale zapewne jeszcze coś podrzeźbię bo pora by się przełamać w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • Super Moderator
Zacząłem cieniować, ale jakoś tak nie jestem zadowolony,
No właśnie - jakoś tak za bardzo są widoczne różnice pomiędzy odcieniami, choć przypuszczam że w realu prezentuje się to lepiej.

 

Jeśli masz możliwość i ochotę to zrób to od nowa - nie ma nic gorszego niż pozostawienie czegoś wbrew własnemu "sumieniu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściagnę jej makijaż powinno być znacznie lepiej, bo podkreślę oko które się w tej chwili zlało z powiekami w ciemną plamę. Jak dobrze pójdzie to przez wekend powinnem skończyć, potem pomyślę nad jakąś podstawką.

Jaka by nie wyszła to zawsze czegoś się nauczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia robione na kalendarzu, w trasie że tak powiem, teraz mam bardzo mało czasu na modelowanie. Wiem że to cienizna, ale cały czas się uczę.

 

DSCN6383.jpg

DSCN6384.jpg

DSCN6390.jpg

DSCN6391.jpg

DSCN6385.jpg

DSCN6387.jpg

DSCN6389.jpg

 

Pytanie: Co wg was powinno się znaleść na podstawce - gabaryt fi 75mm - bo ten bruk zestawowy to jakieś nieporozumienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście maluję figurki do Warhammera, ale mogę co nieco powiedzieć:

1. Co do oczu- oczy wyszły ci takie duże bo pomalowałeś powieki (np. dolną), błąd ten często się zdarza w modelach 28mm, bo tam ciężko zauważyć przy malowaniu gdzie kończy się gałka oczna a zaczyna powieka. Po za tym trudno pędzlem pomalować tak drobne elementy.

2. Czy przypadkiem te sznurowania po bokach nie powinny być na gołym ciele? Wydaje mi się, że spod sznurów powinno prześwitywać ciało a nie ta czerwień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli figurka się klaruje - niestety coś mi zdjęcia nieostre wyszły (chyba nie dam więcej aparatu dzieciakom ). Mam nadzieje do galerii poustawiac sprzęt na nowo.

 

Pedzelków używam kilibri i cotman'a.

Na chwilę obecną pani mi się podoba - może i do Bytomia w celu zgorszenia zabiorę

 

DSCN6492.jpg

DSCN6495.jpg

DSCN6499.jpg

DSCN6500.jpg

DSCN6502.jpg

DSCN6503.jpg

DSCN6504.jpg

DSCN6507.jpg

 

Mam nadzieję, że pomimo braku ostrości coś tam widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I git!

Bacik wykończ może z czegoś luźniejszego bo ten odlany jakiś taki dziwny, ale to "Twój tron"

Wyszło extra!

Do zobaczenia zatem w Bytomiu, poznam Cię po tej figurce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.