Jump to content
temir 2

9K35M3 KOŁCZAN ICM + Ja 1/72

Recommended Posts

Witam!

Model wreszcie skończony

Tutaj można sobie obejrzeć jak powstawał:

viewtopic.php?t=18049

A oto i finał zmagań :

th_100_4173_filtered.jpg

th_100_4174_filtered.jpg

th_100_4175_filtered.jpg

th_100_4176_filtered.jpg

th_100_4177_filtered.jpg

th_100_4178_filtered.jpg

th_100_4179_filtered.jpg

th_100_4180_filtered.jpg

th_100_4181_filtered.jpg

th_100_4182_filtered.jpg

th_100_4183_filtered.jpg

th_100_4184_filtered.jpg

Prezentowane zdjęcia są rzec można archiwalne bo zrobione tuż przed wystawą w Bytomiu - tam też przeżyłem zawał gdy wypakowując pojazd stwierdziłem ze zgrozą że uległ poważnym "obrażeniom" w trakcie transportu - konkretnie rozleciał się kompleks "Strieły" . Na szczęście bracia "w wierze" poratowali superglutem i mogłem go wystawić.

dla wielu kolegów forumowiczów których miałem zaszczyt i przyjemność poznać w realu, za ich ciepłe, szczere i pełne uznania słowa które sprawiają że chce się dalej robić

Pozdrawiam!

kawał pięknej roboty,gratuluję

Taki mały a oko cieszy ładny podoba mi się .

Model WSPANIAŁY

Miałem przyzwolenie, aby potrzymać to dzieło, ilość części wpakowana w ten model jest powalająca. Szkoda tylko, że nie został doceniony . Było to mój faworyt.

Cieszę się że Cię poznałem.

Na żywo wygląda o wieeeeele lepiej niż na obrazkach! Super. Gapiłem się na niego, że trudno mnie było odgonić. Jeszcze raz G r a t u l a c j e !!

Marcinie, ogrom wspaniałej pracy modelarskiej. Dopiero w rzeczywistości widać jak całość jest mała i ile detali jest schowanych w dorobionym kompleksie. Niesamowicie przyciągająca wzrok miniatura. Oglądałem ją z zapartym tchem i bardzo miło było mi poznać jej Autora.

Tomek

Marcin jesteś wielki!!! Twoja wielkość przejawia się w ilości mikroskopijnych detali, które wykonujesz z pietyzmem zegarmistrzowskim Gratuluje wyróżnienia i.... dawaj dalej!!!

Witam!

Państwo mnie tu bardzo onieśmielacie tymi zachwytami aż nie wiem co na to odpopowiedzieć

Jestem wielce uradowany tak entuzjastycznymi opiniami kolegów forumowiczów o moim modelu

Wielu z pośród Was miałem zaszczyt i przyjemność poznać osobiście w Bytomiu - Wasze opinie i pochwały stanową dla mnie zachętę do dalszych prac i nadają sens temu co udaje mi się "wymodelować"

Dzięki serdeczne - dla wszystkich razem i każdemu z osobna

Pozdrawiam!

Wszystko już napisane zostało model Super , jak wszystkie Twoje prace ,i czy to na fotkach czy w realu patrzy się z przyjemnością .

Po prostu piękny. Czego nie tkną magiczne, temirowe, rączki, zawsze efekt jest świetny .

P.S. Łączę się w bólu z autorem "rekonwalescenta" . Takie rzeczy potrafią zniszczyć modelarskie morale. Znam to z autopsji .

No cóż mogę się tylko pod tym podpisać co koledzy wcześniej napisali a słowa uznania z ust Marka i Julka którzy na tej skali zęby zjedli są więcej warte jak wszystkie wyróżnienia jakie dostałeś.

Pozdrawiam I.Z.

Witam!

słowa uznania z ust Marka i Julka którzy na tej skali zęby zjedli są więcej warte jak wszystkie wyróżnienia jakie dostałeś.

Dokładnie tak właśnie - nic dodać nic ująć

Pozdrawiam!

jak mawia mój guru - miód z boczkiem. szkoda, że sędziowie go nie docenili. w każdym razie cudeńko.

Temirze, skromne wyrazy duużego uznania i wielkich gratulacji za tak wspaniale stoczone boje z asowym wypustem.

Brawo!