Skocz do zawartości

SdKfz 186 Jagdtiger Henschel Dragon 1/35


Mirek66

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Wymęczyłem w końcu komplet .

Zapraszam do oglądania oraz wyrażania swoich opinii dotyczących całej pracy .

Pozdrawiam Mirek .

imgp7553.jpg

imgp7554.jpg

imgp7555.jpg

imgp7569.jpg

imgp7570.jpg

imgp7579.jpg

imgp7580.jpg

imgp7581.jpg

imgp7582.jpg

imgp7585.jpg

imgp7586.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Ciebie jest ta zaleta, że jak robisz warsztat to nie trzeba długo czekać na postępy a efekt końcowy jest świetny. Wg. mnie w dziedzinie klejenia niemieckiej pancerki to jesteś w czołówce. A sam Jagdtiger jest de best

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku, Mireczku, sympatyczny klocek ten . Tylko te grubaśne wieszaki i uchwyt wiadra (Italerka?) na zapasowe ogniwa psują efekt. Kiedy i gdzie będzie to to można zobaczyć na żywo?

 

P.S. To najlepsza z Twoich podstawek. Jeszcze trochę i Rolling będzie miał konkurencję .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje koledzy .

Kaziu uchwyty i tak pocieniłem ile mogłem a wiaderko z żywicy tez pocienione , a gdzie się zobaczymy myślę ze dopiero w Lublinie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny łowca, fajny. Podoba mi się sposób w jaki zróżnicowałeś powierzchnie tego bydlaka.

Na dobrą sprawę jedyna rzecz jaka mi się nie podoba to te kępki sitowia. Jakoś mi nie pasują. Cała reszta cud miód i orzeszki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się zobaczymy myślę ze dopiero w Lublinie

 

Eeee, za daleko i za drogo dla biednego studenta . Co innego w Poznaniu, tylko teraz nie pomnę, czy trzecia edycja konkursu organizowanego przez nasze stowarzyszenie będzie w tym, czy w przyszłym roku .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć! Podziwiałem ten model już w wątku warsztatowym, a teraz zwalił mnie z krzesełka.

Kolejny fajny model w twoim wykonaniu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mirku, w malowaniu modeli jesteś klasą sam dla siebie, bardzo mi się podoba

Mam tylko jedno ale co do figurek - czemu pancerniak ma czapkę waffen ss a reszta to WH? Wiem, że się czepiam ale jako osoba przywiązująca dużą wagę do zgodności historycznej muszę na to zwrócić uwagę, oczywiście nie ma to znaczenia dla całości Twojej pracy, która jest wspaniała

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy jeszcze raz

Co do kępek sitowia to jak zakupię długą trawę zasieję wokół nich co zniweluje ich kontrast ( tak mi się wydaje)

Cesarz co do mieszanki wojaków to koniec wojny tak że pomieszanie jak w Ardenach , chciałem jeszcze dodać jednego na gruncie z Volkssturmu ale łapka mi się zagubiła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mirku - Cesarz ma trochę racji :-) Oczywiście masz rację co do róznorodności umundurowania armii niemieckiej w ostatnich miesiącach wojny, ale łaczenie formacji Heer z Waffen-SS jest trochę nieteges, tym bardziej, że Jagdtigery nie słuzyły w naprędce improwizowanych Kamkfgruppe, ale w reguralnych batalionach. Co do moich uwag, to malarsko i warsztatowo LodzioMiodzio. Co do uwag merytorycznych, troche razi malowanie wyciora na wzór tyczek używanych w jednostkach artylerii :-/ Druga sprawa - osobiście BARDZO mi sie podoba pstrokacizna modeli zapoczątkowana przez modelarzy hiszpańskich i skandynawskich. Niemniej, w większości wypadków ma ona swoje uzasadnienie merytoryczno-historyczne. Pozostawienie podpory lufy w kolorze minii wygląda bardzo malowniczo, ale w tym konkretnym wypadku Licentia Poetica wzięła trochę górę nad zdrowym rozsądkiem. Zważywszy, że pojazd miał szansę spędzić na frocie raptem kilka tygodni, raczej nie widzę możliwości by Jagdtiger zdołał ja gdzieś sponiewierać. Ale z drugiej strony, robimy przecież nasze modele głównie po to, by cieszyły oko, czyż nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za odzew

Seb wyciory hmmm ...parę lat temu kupiłem w Niemczech gazetkę KIT i jest tam JT z takimi wyciorami od razu wpadło mi to w oko i musiałem sobie tez takie zrobić gdyż podoba mi się taki odlot od kolorów kamo .

Chłopina stoi na komorze zamkowej chciałem go wsadzić dalej ale musiał bym mu przeprowadzić amputację . Co do mieszaniny wojaków tak jak pisałem zostaną w tych dresach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.