Jump to content
Observer

F-4S Phantom II VMFA-321 Hell's Angels (Hasegawa 1/48)

Recommended Posts

No i wreszcie nadleciał długo oczekiwany Phantom

 

Chociaż powierzchnia modelu nie jest wszędzie idealnie gładka (co daje się zauważyć chociażby po tym jak leżą niektóre kalkomanie, które uwydatniają grudki),wash nie jest jednakowo intensywny (co zrzucam na kanwę niewielkiego doświadczenia), a przepalenia blach nie wyszły do końca tak, jak myślałem, że wyjdą, to cały Twój F-4S wygląda bardzo efektownie i po prostu cieszy oko.

Nie dość, że samolot ten jest sam z siebie, z racji malowania, bardzo ładny, to fakt, że zadbałeś o niektóre detale, które inni pominęliby (takie jak erbeefki, klocki blokujące koła i zróżnicowanie blach na spodzie ogona) czyni go niewątpliwie jednym z najatrakcyjniejszych modeli tegorocznego konkursu zimowego.

 

Brawo !

 

Pozdrawiam i również życzę Wesołych Świąt

Kornik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dokładnie, długo oczekiwany Phantom. Gratulacje za wybór tematu i wykonanie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie znam się na odrzutowcach ale mogę powiedzieć, że Twój Phantom wygląda bardzo atrakcyjnie! I to nie tylko ze względu na malowanie! Bardzo podoba mi się zdetalowanie kokpitu

 

Gratulacje!

 

Pozdrawiam Ipkinss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Modelik i warsztat świetny. Ja już mam swojego faworyta . Nierególarne linie podziału wg. mnie dodaja mu uroku, Ładna maszynka, ładniutkie wykonanie. Fajny pomysł na podstawkę. Pozdrawiam i powodzenia

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję ukończenia modelu. Jak wcześniej koledzy pisali model z racji malowania jest bardzo atrakcyjny, dalszego uroku dodaje ciekawa podstawka. Jak sam pisałeś w relacji warsztatowej jest w nim kilka niedociągnięć, i skoro o nich wiesz to nie będę ich wytykał. Podsumowując, model na pewno będzie cieszył twoje oko, stojąc w kolekcji, a gwarantuję że na pewno swoim widokiem skusi do twojej galerii wielu odwiedzających. Gratuluję jeszcze raz i powodzenia w konkursowych szrankach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.