Skocz do zawartości

Nowości Italeri, Revell itd.


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Widzę że nie dotarły tutaj najnowsze fotki i informacje o nowościach, także pozwolę sobie pchnąć ten temat troszkę do przodu .

 

Na początek fotki nowości zaprezentowanych przez Revella na targach w Norymberdze:

 

435e93144c403862.jpg

5b2a2d4d761f912c.jpg

46ecc45f5dfa4f62.jpg

539db4771f5089f0.jpg

fee6609495c981d5.jpg

2b1dc896a9a2f3b6.jpg

 

A teraz coś od Italeri:

 

3430353634666632.jpg

3631353834393434.jpg

IMG_0274.jpg

IMG_0273.jpg

 

© http://51653.rapidforum.com/topic=100170008609&startid=2

© www.photobucket.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No to ja u siebie widzę tak:

-Mercedesa MAX-a

-Volvo FH

-Scanie R620

-a co do tej wywrotki to się zastanowię bo już jedna mam

-i może też tego busa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Widzę że nie dotarły tutaj najnowsze fotki i informacje o nowościach, także pozwolę sobie pchnąć ten temat troszkę do przodu .

 

Na początek fotki nowości zaprezentowanych przez Revella na targach w Norymberdze:

 

46ecc45f5dfa4f62.jpg

 

Czy ten autobus to aby w 1:24 ?? Zapowiada się bardzo ciekawie ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierd..... o jaaaaa. No to italeri ładnie pokazuje najbardziej co mi sie podoba to ten autokar, super model, jak sie pokarze w sklepach to napewno go kupie. Interesuje mnie jedna rzecz, dlaczego Italeri nie wpadnie na pomysł zeby zrobic nowe Renault Magnum????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ja pierd..... o jaaaaa. No to italeri ładnie pokazuje najbardziej co mi sie podoba to ten autokar, super model, jak sie pokarze w sklepach to napewno go kupie. Interesuje mnie jedna rzecz, dlaczego Italeri nie wpadnie na pomysł zeby zrobic nowe Renault Magnum????

 

Mała poprawka Autokar wypuszcza Revell! A Italeri będzie się bawiło w przepakowywanie zestawów. Jak znam makaroniarzy, to nawet nie zobaczymy połowy z tych modeli, a te co wyjdą na pewno, to FH12 i Scania R, bo po prostu do pudełek od starych modeli dorzucą nowe kalki i inne przykrywki pudeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojim zdaniem Italeri kiedyś sie bardziej przykładało i robili lepsze modele a teraz to sie lenią bo jak Revell cos wypysci nowego to zaraz italeri ma to samo tak jak np. Pożarnicze Atego albo wspomniany Autokar. Makaroniarze poprostu licza na kase a sami nie chca sie przylożyc żeby zrobic model dobrej jakości tak jak np. Daf XF 105 który nie ma silnika bo poprostu nie chciało in sie zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego revell to w 50% przepaki innych firm prawie wszystkie trucki revella to modele italki. nowości mam na mysli t-34 ,t-80 ,t-72, su 100 ,bmp-2 , bm-13 i jeszcze inne to modele zvezdy. Dlatego nie warto za nie przeplacać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego revell to w 50% przepaki innych firm prawie wszystkie trucki revella to modele italki. nowości mam na mysli t-34 ,t-80 ,t-72, su 100 ,bmp-2 , bm-13 i jeszcze inne to modele zvezdy. Dlatego nie warto za nie przeplacać.

 

Kolego z tego co się orientuję to chodziło mu o modele samochodów a nie o pancerkę.Następnym razem radzę zapoznać sie lepiej z tematem.

 

Pozdrawiam ccrriiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A faktycznie. Moja wina tym razem ja nie doczytałem ale i tak jest chyba na odwrót że Italerii przepakowuje modele Revella przynajmniej tak czytałem i tak też można sądzić po kolejnych wydaniach.

 

Pozdrawiam ccrriiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.