Skocz do zawartości

Nowości Italeri, Revell itd.


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A chłopaki, robi ktoś, albo ma wypuścić najnowszą generacje Subaru Imprezy ? Oczywiście interesowała by mnie wersja STi

 

A o Italce na razie chyba cisza

 

Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nową Imprezą narazie cisza, może Aoshima zrobi niespodziankę i po modelu Lancer-a X wypuści Impreze. Ale to tylko moje gdybanie. Póki co pozostaje model nowej Imprezy w wersji WRC z metalu w 1/24.

 

PS. WESOŁYCH ŚWIĄT I DUŻO MODELI POD CHOINKĄ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z jakiegoś sklepu (nie pamiętam z którego) dostałem powiadomienie na pocztę o dostawie nowości, był tam też link do Imprezy STi, więc chyba jest Nie zaglądałem do sklepu bo nie moja tematyka, a wiadomość niestety już usunąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tornado że nie pamiętasz co to za sklep był. Ale jestem pewny że nie był to model Imprezy hatchbacka bo gdyby takowy był zapewne jako wielki fan Subaru bym o nim wiedział. Byłyby też informacje na różnych forach modelarskich o tym modelu a jest cisza... Więc pewnie chodziło o którąś wersję poprzedniej generacji STI z Fujimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Lexus również byłby ciekawy. Heh, może Italerka zrobi niespodziankę i nagle wyskoczy z jakimiś przełomowymi hitami . Wiem że to co pisze to niepoprawny optymizm, ale ja zawsze byłem optymistą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, może Italerka zrobi niespodziankę i nagle wyskoczy z jakimiś przełomowymi hitami

 

Pomarzyć zawszę można

Ja tam z zaciekawieniem wypatruję reedycji na nowy rok .

Przydała by się się stara Magnumka(AE) ,albo jakiś Manik F2000

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tototo Bodzio, trafiłeś w dziesiątkę . Zwykłym TGA też bym nie pogardził, i baaaaaaardzo bym chciał żebym wypuścili jakąś reedycję lub zrobili jakąś nową solóweczkę:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spełnią obietnice i wydadzą Stralisa. W końcu Dumper Trailer był zapowiedziany bardzo dawno temu tak że już mało kto liczył ze to wydadzą a jednak dali rade i nawet się postarali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do reedycji to mi jedynie spodoba się F2000 ale wersja " nie tuningowa" bo ta "tuningowa" zamiast zwykłych świateł na tylnych błotnikach ma taki zderzak. No wiec trzymam kciuki i modlę sie gorliwie. Co do Magnum to tylko Tiger Express.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie truckerek. Choć zwykła magnumke też by było fajnie wrócić. Chętny byłbym też na scanie T142H CANVAS lub tą o numerze katalogowym 770. I mogliby zrobić jakąś czwóreczke solówke, ułatwiłoby mi to życie bo mam pewien projekt w planach .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to uzupełnienie nowości Revella na 2010 rok:

1/24 1964 Mustang Convertible - 06/2010 - nowość

1/24 Audi A4 DTM 2009 Timo Scheider - 08/2010 - nowość

1/24 Audi A4 DTM 2009 Tom Kristensen - 08/2010 - nowość

1/24 Ferrari 458 Italia - 08/2010 - nowość

1/24 Mercedes C-Klasse DTM 2009 Gary Paffett - 08/2010 - nowość

1/24 Mercedes C-Klasse DTM 2009 Ralf Schumacher - 08/2010 - nowość

1/24 Unimog U1300L „THW“ - 09/2010 - wznowienie + nowe kalkomanie

1/25 Austin Healey 100-Six - 05/2010 - wznowienie w serii REVELL CLASSICS

1/25 Corvette ZR-1 - 09/2010 - nowość

1/25 Kenworth K-900 Wrecker - 10/2010 - wznowienie

1/25 Peterbilt 353 - 02/2010 - wznowienie

1/25 VW T3 „Westfalia Joker“ - 04/2010 - wznowienie

 

Ciekawa sprawa z modelami wyścigówek DTM. Zapewne nikt się nie spodziewał Cieszy tez Ferrari 458 Italia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mack ten pochodzi z okresu międzywojennego, a dokładniej z 1926r. Ciekawe w jakiej skali jest ten Mack Kiedyś Monogram robił tego i kilka innych wersji Buldogów w 1:24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.