Skocz do zawartości

Nowości Italeri, Revell itd.


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Scania z tego co pamiętam to już była wznowiona, tylko w Polsce niebyła dostępna.

 

Zgadza się Teraz się ciesze, bo jest szansa że dotrze do naszego kraju

 

Mogę potwierdzić, że ta Scania już dotarła. Widziałem ją dzisiaj w sklepie jak kupowałem wannę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakie ciekawe ceny. Naczepa droższa od Scanii tego jeszcze nie grali.

 

Ja nie widzę w tym nic dziwnego. Naczepa jest zupełnie nowym modelem. Koszt stworzenia takiej naczepy był znacznie większy niż koszt wznowienia produkowanego już kiedyś modelu. Stąd też naczepa jest droższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Bodzio widzę że nie tylko ja mam takie myśli, ale co do nowości to pojawiło się na allegro (na pewno w sklepach też ale ja widzę to pierwszy raz ) to Zestaw italeri 3845

ProdImgs%5CPROD00597.jpg

 

Tu jest link do orginalnego IN-Boxa

http://www.italeri.com/Kit.aspx?PROD=00597

 

Po wypraskach widać że nie jest to jakaś rewelacja ale można świetnie zrobić tą naczepkę (błoto kurz itp ) Tylko czekać aż się pojawi w warsztacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JarekS sorry ale jak pisałem pierwszy raz ją znalazłem, pod nosem może ale ja do tego sklepu zaglądam 1 może 2 razy do roku (powód, zazwyczaj nic nie ma) Przepraszam ale jak się nie którzy orientują miałem ok 6 miesięcy przerwy od modelworka więc śledzenie po tak długim czasie wszystkich postów nie jest możliwe.

 

Jeśli to takie przestępstwo to prosze o usunięcie moich postów przez admina, i jeszcze raz przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

truckman nie unoś się tak, to był przecież żart. Cała społeczność modelarsta żyje "wanną" od dawna.

A DeYgrek, to akurat jeden z lepszych sklepów w regionie, bo bardzo szybko mają nowości a ceny są u nich całkiem niezłe. Tylko na ogół trzeba najpierw zamówić, bo towar nie jest na sklepie, ale w hurtowni w Katowichach.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała społeczność modelarsta żyje "wanną" od dawna.

Chyba zbyt pompatycznie... - "pancerni" i "lotnicy" raczej nie mają o tym wiekopomnym fakcie pojęcia - bliższe prawdy to "społeczność modelarska działu ciężarówek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuen - chyba nie rozszyfrowałeś skrótu myślowego

Wg mnie JarekS dobrze to ujął bo w końcu jesteśmy w dziale cywili i tu się tylko o cywilach mówi

Hmmm - może i nie rozszyfrowałem ale wyraźnie napisane "cała społeczność modelarska" - wystarczyło dorzucić "cywilna" i wtedy byłoby bliższe bronionej tezy...

Poza tym - zapytani 3 koledzy z działu "cywili" też nie słyszeli o tej "wannie" - może dlatego, że mimo iż "cywile" to motocyklowo-osobowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JarekS sklep jest spoko włąścieciel z zamiłowania skleja figurki a na co dzień (zresztą widać w sklepie) zajmuje się recyklingiem komputerów i świetlówek. Z tym czekaniem itp to fakt poprostu mają to co ma hurtownia w kato i tyle, jeśli coś jest oficjalnie na rynku to mają to do 2-3 dni i nawet dzwonią do zamawiającego że już jest. Także sklep na duży plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się, że trampek nie interesuje mnie i specjalnie nie szukałem go, ale skoro nowe wydanie jest na ebay'u to fakt ten potwierdza słowa kolegi VVitek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.