Skocz do zawartości

Nowości Italeri, Revell itd.


tornado

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ooooo, Atego w wersji uterenowionej, to bardzo ciekawa zapowiedź !

Autobus też niczego sobie, to chyba drugi model autobusu, bo kiedyś już widziałem, tylko nie pamiętam z jakiej firmy...

A Italerka milczy dalej...

Pozdrowienia.

Pomyślności w Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mi wiadomo są (będą) teraz dwa modele autobusów w 1/24, stary paryski autobus z Hellera i teraz z Revella. Nie wiecie może czy jakaś firma nie ma w planach wypuścić modelu nowej Subaru Imprezy? Kiedy będzie zapowiadany na ten rok Iveco Stralis z Italerki?

 

***SZCZĘŚLIWEGO ROKU 2008***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy realne jest aby ten piękny egzemplarz jeździł i gasił pożary w naszym kraju?

Dziś w Faktach TVN lub Panoramie "Dwójki" (nie pamiętam dokładnie) - wypowiadał się pewien strażak (chyba w związku z kolejnym zaczadzeniem), a za jego plecami stał właśnie strażacki Atego.

Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał sie o wywrotkę,na stronie www.italeri.com nie znalazłem żadnej wzmianki o tym modelu.

Tam nawet nie zaglądaj, bo oni aktualizują tą stronę chyba raz na cztery miesiące.

Prędzej info o wannie i Stralisie, znajdzie się tutaj:

Moduni

O kurka, właśnie zauważyłem, że na stronce Moduni zmienili Date of release z "12/2007" na "is not know" (dla wanny i Stralisa). A to nie wróży dobrze.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z mojej okolicy. Kiedyś, przejeżdżając obok PSP w Koronowie zobaczyłem podobnego Atego. Poszperałem trochę w necie i znalazłem to: http://www.koronowo.pl/index.php?dzial=1&id_art=1383

 

Pozdrawiam. Voseba

 

 

Dzięki bardzo Voseba. O to mi właśnie chodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NobelEXC na forum PKMC napisał że :

 

Modele:

 

Iveco Stralis nr kat. 3844 CANCELLED = odwołany

Dumper Trailer nr kat. 3845 CANCELLED = odwołany

DAF 95 Little bit horn nr kat. 3846 CANCELLED = odwołany

 

Volvo Eddie Stobart nr kat. 3847 -> przeniesiony na 2008 r.

 

Link do PDFu z tą Informacją : http://www.model-online.biz/assets/docs/November%20newsletter.pdf

 

Ja osobiście się wkurzyłem znów Italeri dało po całości ehh..

 

Pozdrawiam,eKrystian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy realne jest aby ten piękny egzemplarz jeździł i gasił pożary w naszym kraju? Czy gdzieś w polskiej remizie służy choć jeden egzemplarz? Jeśli tak to warto byłoby go zrobić w polskich barwach...

Co o tym sądzicie?

 

Witam

 

Jak już zostało napisane pojazdy tego typu występują w Polskiej Straży Pożarnej, z mojej strony udało mi się znaleźć na stronie producenta pojazdów pożarniczych www.wawrzaszek.com.pl w dziale Produkty, a potem Pojazdy Gaśnicze i "średnie" Mercedesa Atego 1325. Skoro go wyprodukowali to oznacza, że być może dostarczyli go na polski rynek. Jednak nie znam się na tym sprzęcie więc trudno mi zgadywać, gdzie takie cudo służy

 

Pozdrawiam

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VVitek hmm dokładnie Trudno powiedzieć tyle co czytałem że chyba będzie ale w późniejszych latach.No ale na razie do dupy to wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Hm... Przeczytalem ten wątek dotyczący ciężarowek.. zajrzałem na któregoś linka.. i znalazłem to.. http://www.moduni.de/product_info.php/cPath/10000000_10200000_10205001_10205040/products_id/1033844?osCsid=4c1f4a3fde500ef444ee86251fdfa134

 

http://www.moduni.de/product_info.php/cPath/10000000_10200000_10205001_10205040/products_id/1033845

 

Zabardzo nie znam się na języku niemieckim.. Ale wia\dac po asortymencie, że już niektóre modele są w sprzedaży na zachodzie ... Ciekawe kiedy się u nas ppojawią..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabardzo nie znam się na języku niemieckim.. Ale wia\dac po asortymencie, że już niektóre modele są w sprzedaży na zachodzie ... Ciekawe kiedy się u nas ppojawią..

 

Przy nowościach pisze coś takiego:

Noch nicht lieferbar - Artikel erscheint noch - Termin ist uns nicht bekannt - w wolnym tłumaczeniu brzmi to mniej wiecej tak: artykół jeszcze niedostępny, data jest nieznana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to w tym przypadku TiroManiaK nie musiałeś rozumieć niemieckiego wystarczy spojrzeć na takie kropki obok tego co tłumaczył tornado jeżeli są zielone to dostępne jeżeli żółte to chwilowo brak a jeżeli nie ma lub czerwone no to modle nie dostępny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks later...

Witam nie wie ktoś kiedy maja wyjśc te nowości 2007 czyli Iveco Stralis oraz wywrotka (dumper trailer)?????

 

Wychodzi na to że Italeri podaje juz liste nowych modeli na dany rok ale nie napisze, że model bedzie miał opoznienie do roku a nawet i wiecej.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcinozo wiem ze Iveco już jest tłoczone ale nie chce zapeszać więc uznajcie to jako info nie potwierdzone

 

pozdro ccrriiss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.