Skocz do zawartości

Panzer III N Tamiya 1/35


Gościu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

No to dowaliłeś do pieca tym Panzerem. Oh! Ah! i więcej nic nie będę komentował. Modelik jest piękny. Super manekiny!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty to robisz? Plujesz modelami z szybkostrzelnością godną MG42. Nie wyobrażam sobie żeby taki projekt robić krócej niż pół roku, a Ty fik mik i "enka" stoi na podstawce taka, że wszystkim oczy bieleją. Ba, żebyś choć robił szybko i paskudnie to bym jeszcze zrozumiał, ale standardy do, których tutaj przyzwyczajasz to (przynajmniej dla mnie) nieosiągalne antypody .

 

Tak czy siak model jak zwykle cud malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie dziękuję, ale to nie to, poprawiam podstawkę - wyszedł ze mnie leń na wierzch ....szkoda słów.

Jak poprawię wrzucę ponownie zdjęcia, mam nadzieję lepszej całości

 

p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicowałem i podpatrywałem od początku i powiem tylko tyle - prawdziwe cudo

Dawno nie widziałem tak realistycznie pomalowanego czołgu w białym kamuflażu, w zasadzie równać się z nim może tylko trójka pomalowana przez Sebastiana rollingstonesa, którą zaprezentował na forum Miga

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brrr aż się zimno robi jak się patrzy na tego opatulonego Niemca. Nie jestem fanem takiej pancerki, ale ta scenka pomimo swej prostoty działa na wyobraźnie.

 

Winszuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można by rzecz - pysznie. Faktycznie poziom dla wielu nie do osiągnięcia mimo lat i prób. Jest jakiś warsztat do tego modelu, jeśli tak to prosze o link bo ciekawy jestem :

1. Gdzie można dostac takie szerokie gąski do panzerów i po ile zł zwykle chodzą ?

2. Jak uzyskac taki efekt na pancerzu pokrywy śnieżnej na pancerzu, czy to jest ta metoda na dezodorant (jak to to sie robi)

3. Jakimi farbami model malowany i ewentualnie jakiej firmy pigmenty czy inne środki brudzące

4. Z czego jest śnieg i jak nałożony ?

Z góry dziękuje za informacje. Podziwiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga wersja podstawki podoba mi się zdecydowanie bardziej. Jakoś nie widziało mi się ułożenie tanka na tych kłodach.

Troszkę dziwnie (według mnie) wygląda ta brązowa breja i białe płaty śniegu. Będziesz jeszcze działał z podstawką czy już finito?

Fajny futrzak!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę dziwnie (według mnie) wygląda ta brązowa breja i białe płaty śniegu.

To jest tak ze:

Było błoto mroz poscil, a potem spadl snieg, tam gdzie byla woda to sie roztopił, a tam gdzie było wyzej pozostal. Kilka razy juz widzialem takie zjawisko LIVE i nawet tez cos takiego chcialem zrobic na podstawce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszej zimy nie zrobiłem nigdy

 

Zgadzam się z tym, aczkolwiek powoli się przygotowuję na coś jeszcze lepszego, bo mam nadzieje, że to nie ostatnia scenka w mroźnych klimatach? Jak wiemy trening czyni mistrza :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.