Skocz do zawartości

[Galeria] by qc (figurki i makiety do gier bitewnych)


quidamcorvus

Rekomendowane odpowiedzi

Oooo i tu jestem skłonny stwierdzić: "Tak, to jest las" :nauka1:; nie to co te parę drzewek w "lesie II" :mrgreen:

 

Jak zwykle u Kolegi robota prima sort :super:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Slawek_26869 napisał:

Oooo i tu jestem skłonny stwierdzić: "Tak, to jest las" :nauka1:; nie to co te parę drzewek w "lesie II" :mrgreen:

 

Jak zwykle u Kolegi robota prima sort :super:

Dziękuję bardzo.

 

Te wcześniejsze, pojedyncze to były prastare drzew, które pełnią nieco inną rolę w grze niż zwykły las, który pokazałem jako ostatni. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Figurkowy Karnawał Blogowy. Edycja #84: Bohater. Część 1 z 2. Galeria: Barykady.

 

Jeśli wszystko się uda, to głównych bohaterów malowanych w ramach sierpniowej edycji FKB zaprezentuję za tydzień. Natomiast dziś mam dla Was barykady z odświeżonymi podstawkami, które poprawiłem w tym miesiącu.

A co mają wspólnego z bohaterami?

Cóż, tych dwóch dzielnych, naszpikowanych strzałami jegomościów, z pewnością myślało, że są bohaterami...

A TAK podstawki wyglądały wcześniej.

 

sWEAbU.jpg

Z7y24H.jpg

mnowNd.jpg

eWTYy2.jpg

fXADj5.jpg

mVOsSl.jpg

InD8Nh.jpg

CbnZbQ.jpg

LcpftY.jpg

joVVSt.jpg

9LCibz.jpg

5SkqJX.jpg

eQCrXt.jpg

9J442R.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Teufelsberg. Pole.

 

Dziś mam dla Was zdjęcia otaczających Teufelsberg pól, które w ostatni czasie zostały przejęte przez pajęczaki.

Choć prezentowane jako ostatnie, to pola były pierwszymi makietami, które zrobiłem w ramach projektu Teufelsberg.

Do budowy oprócz ogrodzeń od Rubicon Models użyłem także bitsów z pajęczakami, prawdopodobnie od Ristuls EM, niestety nie pamiętam już dokładnie.

Do tego dodałem gałęzie imitujące konary i różne posypki. 

 

kUKw8a.jpg

DhiJoE.jpg

EWVmPS.jpg

dOZg0X.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Budynek specjalny.

 

Budynki powstały według szablonu przygotowanego według moich wytycznych przez Bahiora z bloga The Dark Oak.

Plik z szablonem znajdziecie TUTAJ.

 

Relacja z budowy najprawdopodobniej pojawi się na blogu w październiku, na chwilę obecną mogę Was odesłać na Facebook, gdzie wrzucałem zdjęcia z postępów prac.

 

Jednocześnie budynki były poligonem, na którym testowałem różne rozwiązania, które zamierzam wdrożyć podczas budowy stołu z ruinami miasta do Warheim FS.

 

Na zdjęciach możecie także obejrzeć pomalowanych Ostlandczyków, złożonych głównie z modeli od Dunkeldorf Miniatures oraz Lead Adventures, których jeszcze nie publikowałem na blogu. Modele z prawej strony, to także bohaterowie, no może poza Ogrem, który bohaterem może dopiero zostać.

 

Wiszące na ścianie listy gończe możecie pobrać STĄD.

 

HwbuXt.jpg

WREivw.jpg

f4rJzG.jpg

hfGcEq.jpg

JXuoHa.jpg

zxFnqf.jpg

9b3n98.jpg

SsTSJY.jpg

6GzKDA.jpg

enWY81.jpg

DFm3Mj.jpg

Er3ze3.jpg

cfYvK7.jpg

YZO5Rm.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Slawek_26869 napisał:

"Kawał roboty.", to mało powiedziane - To kawał pięknej roboty :super:

Podejrzewam, że mnie to by szlag trafił gdzieś w 1/3 :benc:

Fakt, trochę samozaparcia jest potrzebne. Dziękuję za komentarz. :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Motłoch.

 

Jako, że ostatnio uaktualniłem zasady dotyczące Motłochu, to nie zostało mi nic innego jako zrobić i pomalować podstawki z motłochem.

Sięgnąłem więc do stosu wstydu i wygrzebałem pokryte grubą warstwą kurzu modele, które znalazły się na 3" podstawkach wyciętych ze spienionego PCV.

Malowanie to był prawdziwy speedpainting z użyciem shadów, contrastów, technicali od GW oraz olejnych efektów od MiGa i AK interactive.

Efekty końcowe możecie obejrzeć na poniższych zdjęciach, a zasady Motłochu znajdziecie TUTAJ.

 

oD69Cc.jpg

NY04Va.jpg

a8qUBK.jpg

ose0CR.jpg

zWTE5l.jpg

PmiddQ.jpg

 

hboi6r.jpg

coIRT5.jpg

P0WsWy.jpg

MGWmOR.jpg

C8oz1z.jpg

XOl49A.jpg

bwkOpq.jpg

vK1DXQ.jpg

hPeytb.jpg

ipvQaO.jpg

42tkF6.jpg

HaO2ql.jpg

8cQ6sy.jpg

1JqlWv.jpg

S89uBy.jpg

AVHmeY.jpg

XO0LUx.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Niziołki z Krainy Zgromadzenia. Przepatrywacz.

 

Dziś mam dla Was zdjęcia kolejnego Niziołka służącego w szeregach kompanii Niziołki z Krainy Zgromadzenia do Warheim FS.

 

1LvK8Z.jpg

aBGtju.jpg

FjzaqZ.jpg

Edytowane przez quidamcorvus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu. Stronnicy - Łucznik I.

 

Trzon kompanii Ulthuanu stanowią doskonale wyszkoleni i wyposażeni żołnierze rekrutujący się z podwładnych Króla Feniksa. Każdy Elf, rzemieślnik, kupiec, czy artysta staje się w czasie wojny śmiercionośnym wojownikiem.

 

Łucznicy to pierwsza grupa stronników, służąca w szeregach Elfów Wysokiego Rodu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #77 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

 

9co688.jpg

3EcNwH.jpg

aLsm5n.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Galeria: Grasanci Chaosu. Stronnicy - Grasant Chaosu I - Chorąży.

 

Ludzie północy są urodzonymi wojownikami, walczącymi na co dzień z przeciwnościami losu w świecie, gdzie przeżycie każdego dnia jest swego rodzaju zwycięstwem. W plemionach przetrwać mogą jedynie silni, słabych odtrąca się i zabija. Każdy mężczyzna winien być twardym, wprawnym wojownikiem, niezależnym i dzikim. Nie ma czasu na pracę pługiem czy sierpem, a jedynymi znanymi im narzędziami są topór, miecz i tarcza. To, czego nie dostarcza im własna ziemia, biorą siłą z ziem słabszych Ludzi.

 

Grasanci Chaosu to stronnicy, którzy służą potężniejszym bohaterom stojącym na czele Grasantów Chaosu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #69 edycji FKB.

 

ze6065.jpg

F12z0f.jpg

dnEaBV.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria: Elfowie Wysokiego Rodu z Ulthuanu. Stronnicy - Łucznik II.

 

Łucznicy to pierwsza grupa stronników, służąca w szeregach Elfów Wysokiego Rodu w Warheim FS, kompanię pomalowałem w ramach #77 edycji Figurkowego Karnawału Blogowego.

 

yOUZwm.jpg

TAUJRr.jpg

X9WJIm.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.