Skocz do zawartości

Kenworth T900


marp

Rekomendowane odpowiedzi

CHciałem przeprosić wszystkich modelarzy, za słownik przepraszam, i równiesz Majka przepraszam za moje słownictwo. SZkoda,że dostałem już pierwszą,żółtą karteczkę pozdrawiam Wojtek Tuliński

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja tam w te przeprosiny jakos nie wierze. Nawet nie sprawdziles postu przed wyslaniem. Wyglada mi to w polaczemi z cytowanym zdaniem na olewajace podejscie do wszystkich uzytkownikow. Zapamietaj sobie, ze nie tylko dwie czy trzy osoby czytaja Twoje posty ale cale forum. Tak jak Ty traktujesz Innych piszac w ten sposob oni beda traktowac Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety kompletnie nie wiem o co chodzi... To znaczy troszkę się domyślam tylko w zestawie zero informacji na ten temat. Proszę o bardziej szczegółową informację (może jakieś zdjęcia) to postaram się coś z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się bardzo podoba to co zrobiłeś I nie pisz proszę więcej, że jakość marniawa bo naprawdę nie wiem do czego to odnosisz, zarówno fotki jak i elementy modelu są w jakości bardzo dobrej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jest mi bardzo miło i jestem troszkę zażenowany. Mam nadzieję, że oceniacie tak mój model nie dlatego, że jest to pierwsza moja ciężarówka.

 

Póki co pracuję nad silnikiem. Tak na oko 1/3 tuby szpachli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

No jakoś udało mi się ten silnik poskładać. Z efektów nie jestem do końca zadowolony ale jako tako to wygląda. Oceńcie sami:

 

af0b8ae054c9684f.jpg

3d26e8330a489811.jpg

4d0c69bb7cd751b0.jpg

e036b220422f4979.jpg

101ff3f81d5ec243.jpg

0de79cd07add29c9.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie na silnikach, ale odlewany korpus skrzyni i te przegrzane rury kolektorow mi sie podobaja.

 

I jeszcze techniczna sprawa. Zmien te zdjecia na miniaturki, bo jest ich sporo i strasznie dlugo sie laduja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

W ramie ten silnik wygląda moim zdaniem dużo lepiej. Może dlatego, że bardziej realistycznie. Jakie jest wasze zdanie?

 

b2770bbf12909761.jpg

cd5a4796b74c1e7c.jpg

530c23c9bfb9ce39.jpg

a7dbd0ed6f3b70fd.jpg

d024df8d2ed6efe4.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedługim odstępie czasu napisałeś post pod postem,mogłeś go edytować. I tak jak napisał Majek, przy dużej ilości fotek wstawiaj miniaturki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę, to Caterpillar 4806 Mnie się to wykonanie podoba, ale wiesz - pewnie zaraz się ktoś przyczepi do kolorystyki

 

A tak na poważnie: podaję ci linka do bajerów jakie można w łatwy sposób w tym silniczku dorobić, wprawdzie artykuł dotyczy skali 1:16 ale to przecież żaden problem Pozdrawiam.

 

http://public.fotki.com/modeltrucks25thscale/model_magazine_articles/car_modeller/cm04_nov_1990_cater/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.